Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Mimar> İstanbul> Beykoz

En Uygun İstanbul Beykoz İç Mimar Fiyatları

En uygun İç Mimar fiyatları
Ücretsiz 5 İç Mimar firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Mimar fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
6.688 TL

Genel olarak bu iş için
3.094 TL - 13.344 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
500 TL

En yüksek fiyat :
20.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Mimar Fiyatları Hakkında


İç Tasarım Hizmetleri Fiyatı Ne Kadardır ?
İç Tasarım Hizmetleri Nelerdir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İç Tasarım Hizmetleri Fiyatı Ne Kadardır ?

Mimarlık hizmetlerini başlıca mimari dizayn, proje tasarım, iç tasarım ( iç mimarlık ) ve peyzaj mimarlığı olarak sıralayabiliriz. Bu mimarlık hizmetlerinde maliyeti etkileyen bazı faktörler vardır. Mimari dizaynda, dizayn yaptırılmak istenen alanın genişliği ve proje teslim süresi maliyeti etkileyen en önemli faktörlerdir. Alan ne kadar geniş olursa maliyet o kadar artacaktır. Proje tasarım hizmetlerinde ise tasarlanacak proje tipi ve projenin tahmini büyüklüğü maliyeti etkileyen faktörlerdir.

Peyzaj mimarlığı hizmetlerinde ise uygulama alanı ve projede istenilen özellikler maliyeti etkileyen faktörlerdir. Uygulama alanı genişledikçe maliyet de doğru orantılı olarak artacaktır. Aynı zamanda müşterinin projede olmasını isteyebileceği bahçe aydınlatması, bahçe duvarı, hazır çim, sulama sistemi, çardak, havuz, oyun parkı, barbekü gibi özellikler maliyeti doğrudan etkileyecektir.

Mimarlık işleri herkesin yapabileceği, sıradan bir iş değildir. Son derece profesyonellik ister. İhtiyaç duyduğunuz mimarlık işlerinde hayalinizdeki sonuçlara ulaşmak için işinde ehil mimarları tercih etmelisiniz.  


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

2.250 TL

1.800 - 3.010
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Tesisat degisimi (su, dogalgaz, elektrik) Banyo yapimi Duvar siva ve boya Laminat ve kapi Mutfak 100 metre kare
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

20.000 TL

15.600 - 25.200
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : İyi günler, öncelikli olarak mutfak duvarının ve koridorun duvarının yıkılmasını , mutfağın genişletilmesini istiyorum. mutfak dolapları ve tezgah yenilenecek. Şuanki 4*4 mutfağımın yer karoları sökülüp yenilenecek. 5 kapı ve bir büyük ara bölme kapı değişecek , 4 oda boyanacak ve iki odaya laminant döşenecek. Ölçüleri bilmiyorum kaba taslak bir fiyat verirseniz sevinirim.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

4.000 TL

2.720 - 5.320
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer
Talep Detayları : Firmamız 1.200 m2 lik 4 katlı yeni alana taşıncam.binanın ofis katı,üretim yeri ,teknik servis ve showroom katı olacaktır.bunlar için iç mimar istiyorum. ayrıca boya elektrik işlerinde planlama yapcak.keşif için müsaitim. en geç 14.03.2015 tarihine kadar yaptırmam lazım.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

500 TL

360 - 650
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : avm dukkkanı ıcın 40 metrekarelik bır dukkana İÇ TASARIM ÜÇ BOYUTLU MEKANİK ELEKTRİK MÜHENDİS ONAYLI PROJE ACİL..anlaşmıs olursam hemen yaptırmak ıstıyorum..keşif için her zaman musaıtım
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

5.500 TL

3.900 - 7.090
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : evin boyasını ve duvar dekorlarını ayrıca eşya seçimi ve yerleştirilmesi konusunda iç mimar yardımına ihtiyacımız var. dekaratıf esyalar aydınlatma halıfleks mutfak dolapların vs esyalar hakkında bilgı almak ıstıyorum ben de ıstedıklerımı soylıcem duvarlar comntri tarzı olcak Daha detaylı telde anlatırım. hemen yararlanmak ıstıyorum evım 2+1dir

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Zeynep D.|Ocak 2017


evin boyasını ve duvar dekorlarını ayrıca eşya seçimi ve yerleştirilmesi konusunda iç mimar yardımına ihtiyacımız vardı. Dekoratıf eşyalar aydınlatma halıfleks mutfak dolapların vs esyalar hakkında bilgı almak ıstıyordum. Ben de ıstedıklerımı soylıcem duvarlar countri tarzı olcak.ehil.com daki talebim ile bana ulaşan iç mimar ile telefon da detaylıca konuştuk. Gelip evimde keşif yaptı. Bilgisayarından örnek projelerini ve ürün çeşitlerini gösterdi. Yaptığım seçimler ile iç mimar fiyatı olarak 5500 lirada anlaşarak evimi iç mimara teslim ettim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.