Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boya Badana Ustası> İstanbul> Beykoz

En Uygun İstanbul Beykoz Boya Badana Ustası Fiyatları

En uygun Boya Badana Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boya Badana Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boya Badana Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.592 TL

Genel olarak bu iş için
600 TL - 3.046 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
496 TL

En yüksek fiyat :
4.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boya Badana Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Aslı D.|Nisan 2016


Evim 100 metrekare 2+1 şeklindeydi.Evimin tavanları ahşap lambiridir.Beyaz renge boyanacak.toplamda 6 bölüm.Haftasonu keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili .Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik,Akgün İnşaat,ehillerini yönlendirdi.
Ahmet K.|Mart 2016


120 m2 3+1 eşyasız boş olan evimin duvar + tavan şeklinde komple boyanmasını istiyordum. Duvarlarda herhangi bir sorun yoktu ,küçük yerlerde alçı işlemi gerekeyordu. Keşife uygundu. Anlaşıldığı takdir de hizmeti yaptırmak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Arzu Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. İmza Decor. ehillerini yönlendirdi,
Nusret K.|Mart 2016


Evim toplamda 130 m2 3+1 şeklindeydi.Evimde komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.Evim eşyasız ve boş bir şekildeydi.Gerekli malzemeyi firma karşılamıştı.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Özkul İnş.Taah.Dekarasyon Ve Parke, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Muammer Y.|Mart 2016


Evimde 2 odam için komple tavan ve duvar boyaması yaptırmak istiyordum.Başka bir odam için de tavan boyaması yapılacakdı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Toplam 35m2 lik bir alandı.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Akdeniz Isı Mühendislik, Çağrılar Temizlik ehilleri yönlendirdi
Serkan Ö.|Temmuz 2015


130 m2 3+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum. Bunun için iç mekan boyama fiyatlarına bakarken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Zirve Alçı Dekorasyon, Efrailoğlu İnş, Özkul İnş.Taah.Dekarasyon Ve Parke, Özgüven İnşaat ve Zap Yapı ile görüştüm ve fiyat teklifi aldım.
Murat M.|Nisan 2015


300 m2 4 katlı kullanımda olan evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Bu sebeple iç mekan boyama fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Ak Damla İnşaat, Çelik Yapı İnşaat, firmalarını yönlendirdiler.Bu ilgi ve alakaları için teşekkürler ehil.com
Tarık İ.|Nisan 2015


Otelimizde kullanılmayan her biri 20 m2 olan 5 odamızın sadece duvarlarının boyanmasını istiyorduk. En kısa süre içerisinde hizmet bekliyordum. Otelde boyama işlemi yapılacaktı ama kalite bir şey olsunki uzun süre kullanabileyim diye düşünüyordum. Buna istinaden eşimin dostumun önerisiyle ehil.com'a başvurdum ve başvurum sonucunda bana Özgüven İnşaat firmasının yönlendirimini sağladılar. Emeklerine sağlık
Murat B.|Nisan 2015


Beykoz daki Dairemin toplamda 130 m2 alana boya badana yaptıracaktım.7 bölümünün duvar ve tavanları vardı. ayrıca 7 adet iç kapı vernik boyanacaktı.internette araştırma yaparken boya fiyatları için ehil.com u buldum. Dekortim İnşaat Yapı Dekorasyon ev Maksan inşaat firmaları çok teşekkür ederim. ehil.com memnuniyet için çok teşekkür ederim.
Selim I.|Şubat 2014


İç mekan boyama ve zemin kaplama ihtiyacımla ilgili Acar İnşaat Yücel Bey ile anlaştık ve hizmetten gayet memnun kaldım hatta işim gereği bir süre fuar'da olmam gerekiyordu evi yücel bey'e teslim ettim ve geldiğimde de hiç bir aksaklıkla karşılaşmadım ehil.com ve firmanıza çok teşekkür ediyorum.
Mert M.|Şubat 2018


arkadaşımın tavsiyesi ile başvurduğumuz ehil.com dan aldığımız iç mekan boyama hizmetinden memnun kaldık, anlaştığımız iç mekan boyama firması planlanan zamanda işimizi yaptı. gecikme yaşamadık. ayrıca iç mekan boyama firmasının imalat kalitesi de gayet iyi. iç mekan boyama fiyatları da çok uygundu tavsiye ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.