Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabela Ustası> İstanbul> Beşiktaş

En Uygun İstanbul Beşiktaş Tabela Ustası Fiyatları

En uygun Tabela Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Tabela Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabela Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
2.322 TL

Genel olarak bu iş için
1.136 TL - 9.911 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
50 TL

En yüksek fiyat :
17.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabela Ustası Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Mikael T.|Ocak 2017


Yeni organizasyon iş yerimiz içi arka fon beyaz logomuz turkuaz yazı kısmı siyah olucak şekilde bir tabela yaptırmak istiyordum. logonun harf büyüklüğüne göre 7m*3m gibi bir ölçüde olacağını tahmin ediyordum. ehil.com dan oluşturduğum tabela talebi ile beni arayan tabela firmasına istediğim tabelanın logosunu da whatsapp ile yolladım. fiyat çalışması yapıp 1350 liraya yapabileceklerini söylediler. tabela fiyatı uygun olunca anlaştık ve yaptırdım.
Kamil T.|Ağustos 2015


Apartman içerisine 60*50 ölçülerinde renkli logosu olan mat gri zemin üzerine renkli tabela yaptırmak istiyordum. Bunun için internet üzerinde tabela fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişim kurdular. Yeşil Reklam San. Ve Tic. Ltd. Şti ve Lal İstanbul ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Mehmet A.|Ağustos 2015


Bir apartman icinde bulunan ofisimizin kapisina firmamizin logosunun bulundugu şık ve kaliteli bir tabela yaptirmak istiyordum. Bunun için internet üzerinden tabela fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Lal İstanbul ile ehil.com aracılığıyla görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Sevda T.|Temmuz 2015


İş yerim için tabela yaptırmak istiyordum bunun için internette fiyat ve firma araştırması yaparken ehil.coma rastladım. Siteyi biraz inceledikten sonra ücretsiz firma yönlendirmesi yaptıklarını gördüm ve hemen bir talep gönderdim. Benimle hızlı bir şekilde iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi sağladılar. Lal İstanbul, Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. şirketleriyle ehil.com aracılığıyla iletişim kurdum ve fiyat teklifleri aldım. Bu hizmeti alırken hiç bir ücret ödemediğim için çok memnun kaldım.
Sibel S.|Temmuz 2015


İş yerim için tabela fiyatlarına bakıyordum. İnternet üzerinde firma araştırması yaparken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve bir süre sonra geri dönüş sağladılar. Lal İstanbul ve Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti.ile ehil.com aracılığıyla görüşme sağladım. Çok seri ve kullanışlı bir sistem.
Gökhan D.|Temmuz 2015


İstanbul Beşiktaş'ta bulunan işyerim için tabela istiyordum. Tabela fiyatları araştırdığımda ehil.com web sitesine denk geldim. Firmaların profillerine girip baktığımda çok hoşuma gitti. Bunun sonrasında ben talepte bulundum. İşyerim için 2m ebatında kayan yazı tabela yaptırmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. ehil.com'dan beni arayıp talebimi onayladılar. Talebimin sonrasında bana Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. dönüş sağladı. Bu kadar kısa sürede dönüş beklemiyordum. Bu sistemden çok memnun kaldım. Tekrardan kullanacağım bir sistem. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.
Sedat A.|Temmuz 2015


İş yerim için 2 adet led tabela yaptırmak istiyordum. Tabela fiyatlarına bakarken ehil.com sitesi ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. firmasıyla görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Cengiz M.|Nisan 2015


internette tabela fıyatları arastırırken kuzenın tavsıyesı uzerıne talepte bulundum talebın ıcerıgıne İşyerim için 2 adet polikarbon tabela yaptırmak istiyorum. 2.80*50 ebatlarında ışıklı olacak dıye belırttım musterı temsılcılerı Mvp Reklam Aksoylar Reklam Ve Cephe Sistemleri Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti. fırmalarını yonlendırdı Mvp Reklam fırması ıle 750 tl anlaşma sağladım dukkanımda tabela daha dıkkat çekıcı ve daha guzel oldu
Arış E.|Nisan 2015


2 adet led tabela yaptırmak istiyordum.3m*80 cm ve 180cm*60cm ebatlarında kayan yazı olacak.İşyerimin açılışı olacakdı hemen yaptırmam lazımdı ve ehil.com ma talep olusturdum o kadar çok mennun kaldım kı hızına ve kalıotesıne herkese tavsıye ederım
Abdullah Ç.|Kasım 2014


İstanbul Beşiktaş'da 7m uzunluğundan 0.80 cm yüksekliğinde kompizit panel üzerinde şişirme harf, led ışıklı, renkli tabelaya ihtiyacım vardı. Dondurma sektörü için istiyordu. Bu hizmeti verecek firmayı internetten araştırmaya karar verdim. Tabela fiyatları başlığı altında aramalar yaparken ehil.com ile karşılaştım. Ehil.com yaklaşık 30 kategoride hizmet veren bir firma olduğunu farkettim. Bu hizmetten ben de faydalanmak istedim ve telefonla talep formu oluşturdum. Bana aynı gün içerisinde Aksoylar Reklam ve Cephe Sistemleri Nakliyat San.Tic.Ltd.Şti'ni yönlendirdiler. Firma ile de uzun görüşmeler yapma fırsatımız oldu.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.