Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Beşiktaş

En Uygun İstanbul Beşiktaş Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
21.885 TL

Genel olarak bu iş için
10.743 TL - 33.443 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
400 TL

En yüksek fiyat :
45.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Emre Ç.|Ocak 2017


ehil.com da İstanbul Ortaköy’deki yeni taşınacağım evim 160m2 olup 4 oda 1 salondur. Mutfağımın seramikleri, dolapları, evye ve bataryaları yenilenecek. 2 tane banyom var. Banyolar da 2 klozet, 2 dolap, 1 duşakabin yenilenecek. Tüm odalar boynacak. İç kapılar boyanacak. Parkelere silistre yapılacak. 2 tane balkonum var. Ön tarafın balkonun seramikleri değişecek. Altına izolasyon yapılacak. Arka terasa sürgülü katlanır cam yapılacak. Firmalar tarafımı ararlarsa keşife uygun olduğum günü söyleyeceğim. Temmuz başına kadar hizmet almak istiyorum. şeklinde oluşturduğum talebime dönüş yapan iç mekan yenileme firmasına teşekkür ederim. hem iç mekan yenileme fiyatları uygun hemde işçilikleri süperdi.
Nisa G.|Mart 2016


Dairem 150 m2 3+1 şeklindeydi. Mutfak dolapları ve tezgah yenilenecek,duvarlardaki fayanslar değişecektir.Banyo komple yenilenecek olup; küvet,duşakabin,lavabo,klozet,zemin ve duvardaki fayanslar değişecektir.Dairem komple duvar ve tavan olmak üzere boyanacaktır.Elektrik tesisatı yenilenecektir.100 m2 lik parke ve 40 m2 lik mermer zımparalanarak cilalanacaktır.Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Uns Tadilat&Dekorasyon,Tadilat Artı Tamirat,koçan Yapı Dekorasyon Ve İç Mimarlık,Bianco Mutfak,Renewal İç Mimari,ehillerini yönlendirdi.
Fahrettin Ç.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan dairemde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 90 m2 2+1 şeklindeydi,Su ,elektrik ve doğalgaz tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom için yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu değişecek.Klozet değişecek. Duşakabin yenilenecek.Tuvalet fayansları komple yenilenerek ç.makinası için dolap yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Tüm ahşap iç kapılar amerikan kapı olarak yenilenecek.Dış kapı çelik kapı olacak.Tüm pencereler pimapen pencere olacak.Odalarda kartonpiyer uygulaması olacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi olacak.Keşifte anlaşılması durumunda kaliteli bir firmadan en kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.ehillerini yönlendirdi.
Zuhal S.|Mart 2016


Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 150 m2 3+1 şeklindeydi.Elektrik ve su tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım ve banyom için yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Antre için yer fayansları komple yenilenecek.2 adet banyom için 2 adet duşakabin yapılacak.2 adet klozet yapılacak.Tüm odaların yer döşemeleri değişerek komple lamine parke olarak yenilenecek.Odalarda asma tavan uygulaması olacak. Led aydınlatma sistemi yapılacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Duvarlardaki çatlaklara file çekilecek.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum. Aynı zamanda mimarım, projeler var, komple tadilatı yapabilecek firmalarla görüşmek istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Artila Dekorasyon,Adanzyetadilat.Com,Gamb Mühendislik,Çelikler Yapı Dekorasyon İstanbul,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.ehillerini yönlendirdi.
Sevim Y.|Nisan 2015


100 m2 2+1 evimde komple yenilik yaptırmak istiyordum ve ayrıca tesisatlarda değişecekti.Bunun için internetten fiyat araştırması yapıyordum.Ehil.com'u gördüm ve bir iç mekan yenileme talebi oluşturdum.Ehil.com çalışanları beni arayarak talebimi onayladı ve bana gün içerisinde Artila Dekorasyon, Güney Yıldızı, Renewal İç Mimari, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti., Dedeman Yapı firmalarını yönlendirdiler.Kendilerine çok teşekkür ederim.İstediğim gibi temiz ve kaliteli bir çalışma oldu teşekkürler ehil.com
Ali G.|Nisan 2015


1,5 * 4 m ebatlarında dükkanımda komple yenilik yaptıracaktım. Arka kısımda su tesisatı bulunan bir alana lavabo ve pisuvar takılarak tuvalet haline dönüştürülecekti. Sürgülü kapı ile etrafı kapatılacaktı. Zemin kırılarak komple kalebodur döşenecekti. Duvarlar fayans kaplıydı. Fayanslar kırılarak boya yapılacaktı. Asma tavan yenilenecekti. Giriş kısmına tezgah yapılacaktı. 1,5 m uzunluğunda vitrin camı şeklinde cam yapılacaktı. Ayrıca otomatik kepenk yapılacaktı. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. İnternette Beşiktaş Dekorasyon firmaları fiyatları ve Beşiktaş Yapı dekorasyon firmaları fiyatları ile ilgili aramalar yaparken ehil.com'u buldum. bana Renewal İç Mimari, Yağmur Yapı Dekorasyon Uğraşkan Dekorasyon, Onur İnşaat, Akkoyun Group ehillerini yönlendirdiler. Gerekli hizmeti aldım
Eren E.|Mayıs 2014


planet inşaat firmasındaki Kubilay bey oldukça ilgiliydi.Kubilay bey iş ile oldukça ilgilendi. sonunda eksiksiz ve temiz bir şekilde anlaştığımız gibi teslim etti. Ehil .com'a firma ile aracı olduğu için çok teşekkür ederim.
Yavuz Y.|Nisan 2014


Cok cok memnun kaldım beklediğimin uzerinde hizmet aldım.10 ustunden 10 puan veriyorum.Ehil.Com ve Firmaya cok cok teşekür ediyorum.
Hande Ş.|Ekim 2013


Dilıur T.|Ağustos 2018


Kullanmakta olduğum evimin iç mekan yenilemesini yaptırmak istiyordum. Hamile olduğum için haziran ayına kadar bitirilip teslim edilmesini istiyordum. Reklamda gördüğüm ehil.com a girip iç mekan yenileme talebi oluşturdum. Aynı gün 5 tane iç mekan yenileme firması beni aradı ve ücretsiz keşif için randevu istediler. Gelip evimde ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren ve haziran olmadan tamamlarız diyen iç mekan yenileme firması ile anlaştık. Söz verdikleri gibi mayıs ayının son haftası iç mekan yenileme işimizi tamamladılar. Hizmetten çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.