Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Tasarım Hizmetleri> İstanbul> Bayrampaşa

En Uygun İstanbul Bayrampaşa İç Tasarım Hizmetleri Fiyatları

En uygun İç Tasarım Hizmetleri fiyatları
Ücretsiz 5 İç Tasarım Hizmetleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Tasarım Hizmetleri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
15.024 TL

Genel olarak bu iş için
7.412 TL - 43.012 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
200 TL

En yüksek fiyat :
71.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Tasarım Hizmetleri Fiyatları Hakkında


İç Tasarım Hizmetleri Fiyatı Ne Kadardır ?
Mimarlık Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
İç Tasarım Hizmetleri Nelerdir?

İç Tasarım Hizmetleri Fiyatı Ne Kadardır ?

Mimarlık hizmetlerini başlıca mimari dizayn, proje tasarım, iç tasarım ( iç mimarlık ) ve peyzaj mimarlığı olarak sıralayabiliriz. Bu mimarlık hizmetlerinde maliyeti etkileyen bazı faktörler vardır. Mimari dizaynda, dizayn yaptırılmak istenen alanın genişliği ve proje teslim süresi maliyeti etkileyen en önemli faktörlerdir. Alan ne kadar geniş olursa maliyet o kadar artacaktır. Proje tasarım hizmetlerinde ise tasarlanacak proje tipi ve projenin tahmini büyüklüğü maliyeti etkileyen faktörlerdir.

Peyzaj mimarlığı hizmetlerinde ise uygulama alanı ve projede istenilen özellikler maliyeti etkileyen faktörlerdir. Uygulama alanı genişledikçe maliyet de doğru orantılı olarak artacaktır. Aynı zamanda müşterinin projede olmasını isteyebileceği bahçe aydınlatması, bahçe duvarı, hazır çim, sulama sistemi, çardak, havuz, oyun parkı, barbekü gibi özellikler maliyeti doğrudan etkileyecektir.

Mimarlık işleri herkesin yapabileceği, sıradan bir iş değildir. Son derece profesyonellik ister. İhtiyaç duyduğunuz mimarlık işlerinde hayalinizdeki sonuçlara ulaşmak için işinde ehil mimarları tercih etmelisiniz.  


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.500 TL

4.680 - 8.250
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer
Talep Detayları : 50 m2 olan işyerim de yenilik yapmak amacıyla dekorasyon yatırmak istiyorum.Tek bolümde duvar kırma ve zemin yenileme işlemi yapılacak.Firmaların sunduğu tasarımlar doğrultusunda dekorasyon yapılacak.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum. Keşife uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

7.500 TL

5.700 - 9.670
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Mutfak, Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer, Oturma odası Grubu
Talep Detayları : 35 m2 olan apart dairenin duvarları boyanarak zemin değişecektir.Odanın içerisine mini bir mutfak yapılacaktır.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.Keşif için uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

70.000 TL

54.600 - 88.900
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Mutfak, Yatak odaları, Diğer, Banyo,Tuvalet vb., Ebeveyn odası, Salon
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb..
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Talep Detayları : evimi yeniden dekore etmek istiyorum evim 5+1 ebevyn odası 20 m2 yatak odası 20m2 mutfak 20 m2 binamız 5 katlı ve 5. katta asansör yok şuan daire kullanımda ama müsait hale getirelecek dairemiz dublexs olduğu için eşyalar yukarı taşınacak.Keşif için müsait akşam saatleri 7 8 civarı olursa memnuın olurum.Özel tasarım olarak dolaplar v.s. kendim görüp bakmak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.620 TL

2.860 - 4.520
Benzer İş Yaptır

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Dolaplar, Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları
Talep Detayları : İstanbul Sancaktepe deki mevcutta kullandığımız evimizde iç tasarım hizmetleri ile iligli hizmet almak istiyorum.Yatak odami genc odasi tarzinda yenilemek istiyorum asma tavan aydinlatma duvara monta seklinde dolaplar vs duvarlar tasev seklinle.goruntulude olabilir bilmiyorum canlansin degisik olsun bol dolapli olsun istiyorum donerseniz sevinirim.Keşif için bugün ve yarın müsaitim.Anlaşma sağlarsak en kısa sürede firma içinde en uygun şekilde çalışmalar başlayabilir.Mak. bütçem 5000 tl.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

71.000 TL

48.990 - 88.040
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Diğer
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Diğer
Talep Detayları : Acmak ıstedıgım kahvehane ıcın kendıme aıt dukkanın ıc ve bahcesınde planladıgım otamatık tente yer doseme ve cam kapama ıslerı ıcın ayrıca oyun masaları ve kafe bolumu ıcın paket teklıf ıstıyorum. bahçeye zemine ahşap kaplama yapılacak. bunu altına Isı yalıtımı olacak.Ayrıca doğalgaz tesisatı döşenecek.Kombi sistemi olacak.duvarlara boya veya duvar kağıdı olacak. Kapalı alan 80 m2 açık alan 105 m2 ebatlarında İç mekan ile ilgili gereken herşey yapılacak. kısaca mimarlık hizmeti alacağım. Bahçeye sürgülü cam yapılacak.sabah 10 dan akşam 10.30 a kadar müsaitiz.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

600 TL

400 - 730
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yemek Masası ve grubu, Dolaplar
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Salon, Ebeveyn odası, Yatak odaları
Talep Detayları : Yeni taşınacağım dairem için iç mimardan destek almak istiyorum. Taş döşemesi, gardrop, mobilya gibi bazı ihtiyaçlarım da var. Salon,yatak odası ve çocuk odası olmak üzere hizmet alacağım. İşinin ehli firmalarla görüşmek istiyorum.Dairem keşfe uygun. Teşekkürler.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

4.580 TL

3.380 - 5.900
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Ebeveyn odası, Mutfak
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Oturma odası Grubu
Talep Detayları : 15m2 alana sahip banyomu komple yenilemek istiyorum. Seramikleri, banyo dolapları, klozet ve duşakabin yenilenecektir.Su tesisatının da yenilenmesei gerekiyor. 40m2 alana sahip terasımın üzeri cam ile kapalıdır. Camların üzerinin kapatılıp, oda şeklinde yapılandırılmasını istiyorum. Amerikan mutfağı şeklinde yapılmasını istiyorum. Tasarım danışmanlığı da almak istiyorum. Keşife uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

200 TL

150 - 260
Benzer İş Yaptır

Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Evimi yeniden dekore etmek istiyorum
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Diğer
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Ebeveyn odası
Talep Detayları : Kullanmakta olduğum 7 m2 alana sahip 1 odam için laminant parke yaptırmak istiyorum. Doğal gaz peteği 1m cam kenarının önüne alınacak. Yarım duvar kırılıp balkonu içeriye almak istiyorum. Duvar ve tavanların boyaması yapılacak. Kartonpiyerde yaptırmak istiyorum. Balkonuma katlanır cam yaptırmak istiyorum. Keşife uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

4.700 TL

3.430 - 6.250
Benzer İş Yaptır

Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Banyo,Tuvalet vb., Mutfak, Salon, Yatak odaları
Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Yemek Masası ve grubu, Yatak odası grubu, Küvet, Lavabo, Tuvalet vb.., Oturma odası Grubu
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Birkaç odanın değiştirilmeye ihtiyacı var
Talep Detayları : Kiracı olduğum evde 15 m2lik banyoya modern bir görünüm verecek uygun fiyatlı ayna dolap ğnütesi duşakabin&duş sistemi yapılacak ve klozet sifonu duvara gömme olarak değiştirilecektir. Mutfakta dolap kapakları değiştirilecek 26 adet kapak 5 çekmece. Ve kapı ile pencereye perde uygulaması işe badana yapılacaktır. Salonda badana ve yeni oturma grubu tv ünitesi sehpa ve aksesuarlar ve aydınlatma ile modern bir oturma düzeni istenmektedir. Banyo 6-8 m2-mutfak 10 m2 salon 25-30 m2 dir . Önceliğim banyo eğer fiyat uygun gelirse diğer bölümler olacak. 1 ay içinde yararlanmak isterim
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

10.000 TL

8.000 - 12.300
Benzer İş Yaptır

Projenizde öngördüğünüz özel tasarım eşyalara ihtiyacınız var mı? Oturma odası Grubu, Yemek Masası ve grubu, Yatak odası grubu, Dolaplar
Projenize dahil olan odayı(ları) seçiniz. Yatak odaları, Salon
Talep ettiğiniz hizmet türünü seçiniz. Tasarım danışmanlığı almak istiyorum
Talep Detayları : Yeni taşınacağım evimde salonumu ve yatak odamı komple yeniletmek istiyorum.25 m2 olan salonuma yeni salon takımı ve yemek takımı yapılacak.Tv ünitesi yapılacak.Dekorasyona uygun halı ve perde işlemleri yapılacak.20 m2 olan yatak odası içinde baza ,şifonyer ,gardrop yapılacak.Dekorasyona uygun olarak perde ve halıları yapılacak.Keşife uygundur.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Burcu G.|Ekim 2016


Kiracı olduğum evde 15 m2lik banyoya modern bir görünüm verecek uygun fiyatlı ayna dolap ünütesi duşakabin&duş sistemi yapılacak ve klozet sifonu duvara gömme olarak değiştirilecekti. Mutfakta dolap kapakları değiştirilecek 26 adet kapak 5 çekmece ve kapı ile pencereye perde uygulaması işe badana yapılacaktı. Salonda badana ve yeni oturma grubu tv ünitesi sehpa ve aksesuarlar ve aydınlatma ile modern bir oturma düzeni istenmekteydi. Banyo 6-8 m2-mutfak 10 m2 salon 25-30 m2 dir . İhtiyaçlarımı karşılayabilmek için iç tasarım hizmetleri fiyatlarını araştırdım. Bir arkadaşım ehil.com ile halledebileceğimi söyledi. Akşam eve geldiğimde girip bir talep oluşturdum. Ertesi sabah iç tasarım hizmetleri firmalarından fiyat teklifleri ve keşif için arandım. Anlaşma sağladığım firma tahminimden daha iyi bir işçilik ile evime yeni bir görünüm kazandırdı.
Aysel Ç.|Eylül 2016


İstanbul Sancaktepe deki mevcutta kullandığımız evimizde iç tasarım hizmetleri ile iligli hizmet almak istiyordum.Yatak odami genc odasi tarzinda yenilemek istiyordum asma tavan aydinlatma duvara monta seklinde dolaplar istiyordum. ehil.com a girip oluşturduğum talebime bütçemin max 5000 tl olduğunu da ekledim. beni arayan firma ile anlaşma sağladık ve 4300 tl harcayarak bir genç odasına sahip oldum.
Gizem D.|Temmuz 2015


Yeni taşındığım evin salon ve yatak odasını komple yeniletmek istiyordum. İnternette fiyatlara bakarken ehil.coma rastladım. Sitenin ücretsiz olduğunu öğrenince hemen bir talep formu gönderdim. Uzun bir zaman geçmeden geridönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi yapacaklarını söylediler.Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon-Abdullah Akyüz ve Serpicis Dekorasyon-Mehmet Serpici olarak 2 firma ile iletişime geçtim . Fiyat teklifleri aldım. Sistem çok kullanışlı ve hizmet çok sağlıklı. Ehil.comdan çok memnum kaldım.
Menderes Y.|Temmuz 2015


Salonumda komple yenilik yaptırmak istiyordum bunun için internet üzerinde iç mekan tadilat fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Mya Yapı ile görüştüm ve fiyat teklifi aldım. Kullanışlı ve ücretsiz bir sistem.
Turan Ö.|Nisan 2015


35 m2 salonumu modern ve çok fonksiyonlu bir şekilde yenilemek istiyordum.Proje tamamen firmaya ait olacak projem yoktu.. Duvar kağıdı ve boya değişmesi ve , salon mobilyaları yenilenmesi gerekiyordu.. Ev boş salonumun sıfırdan dekore edilmesini istiyordum.Bunun için kaliteli bir firma arıyordum.İnternet üzerinden İç Tasarım Hizmetleri firmalarının fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Mya Yapı-Mustafa Yunus Akman firmasını yönlendirdi.Gerçekten işin ehli firmaydı.Ustaların ellerine sağlık ve bana bu hizmeti sunan ehil.com'a da teşekkür ederim gerçekten çok kaliteli firmaları var.
Esma A.|Nisan 2015


25 m2 olan salonumu komple dekor ettirmek istiyorum.Koltuk takımı kaplamaları değişerek yenilenecek.Yemek masası ve sandalyeleri yapılacak.Dekoratif tv ünitesi yapılacak.Duvarlara dekorasayona uygun duvar kağıdı yapılacaktı.bunun için bilgisayarda iç tasarım hizmetleri fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Acar Yapı Dekorasyon, Uç İç Mimarlık, firmalarını yönlendirdiler.Çok memnun kaldım.Sistemleri çok güzel herkese tavsiye ederim .
Nermin Ü.|Nisan 2015


internetten iç tasarım hizmetleri fiyatlarını araştırırken arkadaşımın önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum.benim Yeni taşınacağım dairem için iç mimardan destek almak istiyordum.Taş döşemesi, gardrop, mobilya gibi bazı ihtiyaçlarım da vardı. Salon,yatak odası ve çocuk odası olmak üzere hizmet alacaktım.müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve bana:Güzel Evim & Lineadecor-Serkan User,Barış Aral Architects-Aral İç Mimarlık Dizayn Dış Tic.Ltd.Şti firmasını önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u bütün iç tasarım hizmetleri işini yapabilecek herkeze önerebilirim.
İlker O.|Nisan 2015


çekmeköyde iç tasarım fiyatları arastırırke ehil.com sayfasına talepte bulundum musterı temsılcılerı hemen gerı donus sağladı Uç İç Mimarlık fırmasıyla 1500 tl ye anlaşma sağladım çok memnun kaldım gerçekten ısın ehli fırmalardır
Alpaslan K.|Nisan 2015


İş yerim için değişiklik yapacaktım. Zemin ve duvar kırma işleri için internette fiyat araştırması yapıyordum.Ehil.com'u gördüm.Daha öncede rast gelmiştim.Bir iç tasarım hizmetleri talep formu doldurdum.Bana kısa sürede dönüş yaparak talep formumu onayladılar.Ardından bana Eser Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti., Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti. firmalarını yönlendirdiler. İşimi yapmak istediğim şekilde gerçekleştirdiler.Öncelikle ehil.com'a çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.İyi çalışmalar ehil.com.
Barış A.|Nisan 2015


Kullanmakta olduğum 7 m2 alana sahip 1 odam için laminant parke yaptırmak istiyorum. Doğal gaz peteği 1m cam kenarının önüne alınacaktı. Yarım duvar kırılıp balkonu içeriye almak istiyordum. Duvar ve tavanların boyaması yapılacaktı. Kartonpiyerde yaptırmak istiyordum. Balkonuma katlanır cam yaptırmak istiyordum. İnternette Ümraniye Yapı fimaları Fiyatları ile ilgili armalar yaparken ehil.com u buldum banaGüney Yapı ehlini buldu yönlendirdiler gerekli hizmeti aldım

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.