Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Başakşehir

En Uygun İstanbul Başakşehir Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
21.331 TL

Genel olarak bu iş için
8.166 TL - 34.666 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
5.000 TL

En yüksek fiyat :
48.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Fatih K.|Ekim 2017


Merhabalar. Evimin komple yenilemek istiyordum ve işinin ehli kişilere evimi teslim etmek istiyordum. Bu yüzden Google da iç mekan yenileme firmalarını ve iç mekan yenileme fiyatlarını araştırdım. Karşıma birçok sonuşta ehil.com çıkınca bir bakayım dedim. Ehil.com da bulunan iç mekan yenileme firmalarını inceledim yaptıkları işleri ve aldıkları puanlar ile yorumları okudum. Son olarak da iç mekan yenileme fiyatlarını gördükten sonra iç mekan yenileme kategorisinde bir talep oluşturdum. Aynı gün içerisinde 5 farklı iç mekan yenileme firması ile ücretsiz keşif için görüştük. Gelip ücretsiz keşif yapan iç mekan yenileme firmaları ile neler yapılacağını konuştuk. İç mekan yenileme fiyatlarını söylediler. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren firma ile anlaştık. Yaklaşık 3 haftada evimin tüm iç mekan yenileme işini tamamladılar. Evimi işinin ehli bir iç mekan yenileme firmasına teslim ettiğim için çok memnunum.
Nesrin A.|Mart 2016


Şuan kullanımda olmayan 85 m2 2+1 dairem yenileme yaptırmak istiyordum. Mutfağım da duvar ve tavan boya yapılacak, yerlere su geçirmeyen parke yapılacak.Mutfak dolabı ve tezgah komple yenilenecek.Mutfak dolabı ve tezgah arasına seramik yapılacak. Evye ve bataryalar komple yenilenecek. Banyomda seramikler komple sökülerek yenilenecek. Asma klozet ve gömme rezarvuar yapılacak. Duşakabin komple yenilenecek. Lavabo ve banyo dolabı yapılacak. Tüm bataryalar ve aksesuarlar yenilenecek.Evde elektrik ve su tesisatı komple yapılacak. Tüm odaların zeminine parke döşemesi yapılacak. Antreye de su geçirmeyen laminat parke yapılmasını istiyordum. Bütün ev duvar ve tavanlar dahil olmak üzere boyanacak. 4 camsız 2 camlı olmak üzere 6 adet iç kapı yenilenecek. Evim keşife uygun olup. En kısa sürede hizmet almak istiyordum komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.ELEGANT İNŞAAT MÜH.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Hak İnşaat Yapı Malzemeleri,Refleks Makina San. Ltd.Şti.Genç Mobilya Dizayn Ve Tasarım.Şentes Doğalgaz Sıhhi Tesisat (DEKORASYON.ehillerini yönlendirdi.
Bülent G.|Mart 2016


Yeni taşınacağım 87 m2 olan dairemi komple yeniletmek istiyordum.Banyomda komple yenileme olacak.Yer ve duvarlardaki fayanslar kırılarak komple yenilenecek.Banyo dolabım ve lavabom değişecek.Klozet yenilenecek asma kloze ve gömme rezarvuar yapılacak.Duşakabin değiştirilecek.8 m2 civarındaki mutfağım için yerlerdeki fayanslar komple değişerek yenilenecek.Mutfağıma yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Giriş hol için ıslak zemin yenilenerek komple fayans döşenecek.Girişe uygun ebatlarda fortmanto yapılacak.Yatak odası için 2.45*2.60 ebatlarında raylı gömme dolap yapılacak.Tadilattan sonra komple tavan ve duvar boyaması yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Tunacan Dekorasyon,Karalar Mobilya,En-Fa Yapı İnş.-Kıyaseddin Özsener Ve Ortağı,Yılmaz Pen,ELEGANT İNŞAAT MÜH.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.ehillerini yönlendirdi.
Uğur K.|Temmuz 2015


130m2 lik evim için komple bir yenilik yaptırmak istiyordum. Bunun için internette iç mekan tadilat fiyatlarına bakıyordum. Karşıma ehil.com çıktı. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Koçan Yapı Dekorasyon Ve İç Mimarlık ve Koçan Yapı Dekorasyon Ve İç Mimarlık ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Sistemin kullanımı çok rahat.
Merve T.|Nisan 2015


Dairem 120 m2 3+1 şeklindedir.Banyoda küvet,duşakabin,lavabo,klozet,dolap,yer ve duvar fayansları yenilenecekti.Tuvalette yer ve duvar fayansları yenilenecekti , lavabo ve varolan alaturka tuvalet yenilenecekti.6 bölüme laminat parke yapılacaktı.Duvarlardaki kağıt kaplamalar sökülerek,duvar ve tavanlar olmak üzere plastik boya uygulaması yapılması gerekiyordu.Bunun için internet üzerinden fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Mya Yapı-Mustafa Yunus Akman, Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti., Heyderi Tic.Ltd.Şti firmalarını yönlendirdiler.Bu hizmeti bana sağladıkları için çok teşekkür ederim.
Oya Y.|Kasım 2014


84 m2 2+1 olan evim İstanbul Başakşehir'de bulunuyor.Mutfakta komple değişiklik olacaktı. Yer ve duvar seramikleri değişecekti, tezgah, lavabo, evye ve bataryalar yenilenecekti. Salonda tavan ve duvarlar boyanacaktı, mobilyalar değişecekti. Mobilyalar ve tasarım konusunda firmadan bilgi almak istiyordum. Tavanda kartonpiyer ile şekillendirmeler yapılacaktı. Ayrıca hol kısmında komple boya olacaktı. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. İç Mekan Yenileme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com Zeugma Mimarlık Dekorasyon firmasını önerdi. Ehil.coma hızlı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.
Mehmet K.|Kasım 2014


bahçeşehirdeki yeni 3+1 dairemin tüm bölümlerinde değişiklik yapacağım.Dairenin bütün odalarındaki duvarlarına alçıpan yapılacak.bütün duvarlar boyanacak.tüm odalara laminat parke yapılacak.mutfakta kalebodurlar yenilenecek.mutfak tezgahı yenilecek.mutfak dolapları değişecek.tüm odalardaki tavan aydınlatma dekorasyonu değişecek.banyo seramikleri yenilenecek.6-7 tane kapı değişecek.ufak olan mutfağıma salon duvarı kırılarak salondan alan katılacak.keşif sırasında daha fazla tadilat ihtiyacı çıkabilir.ayın 5 inde kiracım evi boşaltıyor.acilen eve yerleşmem gerektiği için en kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Hizmet acil olacaktı ancak kaliteli hizmet bekliyordum. Kaliteden ödün vermeyen ehil.com'a sitesi tarafından talep formu gönderdim. Evimdeki komple tadilatı yapacak firmanın güvenilir olmasını istiyordum. İnternetten iç mekan yenileme fiyatlarıyla ilgili araştırma yaparken ehil.com'a rastladım. Ehil.com yaklaşık 30 kategoride hizmete aracılık eden bir firmadır. Bende hizmetlerden yararlanmak için talep formu oluşturdum. Talep formuma cevap olarak citydesign, Fiberdream, Mf Grup Danışmanlık İnş.Dış.Tic.Ltd.Şti, Gülaydın Dekorasyon ve Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San.Dış.Tic. A.Ş'yi gönderdiler. Aralarından citydesign firmasıyla yoluma devam etmeye karar verdim.
Dilıur T.|Ağustos 2018


Kullanmakta olduğum evimin iç mekan yenilemesini yaptırmak istiyordum. Hamile olduğum için haziran ayına kadar bitirilip teslim edilmesini istiyordum. Reklamda gördüğüm ehil.com a girip iç mekan yenileme talebi oluşturdum. Aynı gün 5 tane iç mekan yenileme firması beni aradı ve ücretsiz keşif için randevu istediler. Gelip evimde ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren ve haziran olmadan tamamlarız diyen iç mekan yenileme firması ile anlaştık. Söz verdikleri gibi mayıs ayının son haftası iç mekan yenileme işimizi tamamladılar. Hizmetten çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.
Serap Ç.|Mayıs 2018


Evim yaklaşık olarak 120 metrekare. Tüm evim boyandı. Mutfak dolaplarım değiştirildi. Balkona cam balkon sistemleri takıldı. Girişe portmanto yapıldı. Küçük tuvalet iptal edilip yerine kiler yapıldı. Salon dekorasyonu yapıldı. Alçıpan asma tavan ve spot aydınlatma yapıldı. İç mekan yenileme işlemlerimizin tamamı ehil.com aracılığıyla anlaştığımız iç mekan yenileme firması yaptı. İşçilikten çok memnun kaldım. Ayrıca iç mekan yenileme firması çalışanları çok temiz çalıştılar. Zamanında evimizi teslim ettiler. İç mekan yenileme fiyatları da çok uygun.
Burcu Mine T.|Şubat 2018


Merhaba, İstanbul Ümraniyede oturduğum net 65 metrekarelik 2+1 evime iç mekan yenileme hizmeti almak istiyordum. Bir reklamda gördüğüm ehil.com sayfasına girdim ve iç mekan yenileme kategorisinde talep formu doldurdum. İç mekan yenileme firmalarından 5 tanesi beni aradı ve evime gelip ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren iç mekan yenileme firması ile anlaştım. Mutfak dolaplarım boyandı, tüm evde zemin ve duvarlar kombin olacak şekilde iç mekan boyama ve seramik fayans döşeme işlemleri yapıldı. Banyoma duşakabin takıldı. Yatak odama ses yalıtımı yapıldı. Özenle çalışan bir iç mekan yenileme firması ile anlaştığım için çok mutluyum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.