Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Bakırköy

En Uygun İstanbul Bakırköy Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
25.174 TL

Genel olarak bu iş için
12.337 TL - 41.587 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
500 TL

En yüksek fiyat :
58.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Şafak U.|Temmuz 2015


iç mekan yenileme fiyatlarını araştırırken ehil.com u tavsiye ettiler. girip talep oluşturdum. talebime (70 metrekare brüt-50-55 metrekare net alana .Tüm zeminler sökülecek mutfak banyo duvarlar sökülecek,su pissu tesisatı yenilenecek, duvarlara içten mantolama (54 metrekare), mutfak kapısı sökülüp yeri değişecek,ev içerisinde 3 adet kapı değişecek, taban ısı ses izolasyonu yapılacak, zemin kum çimento şap, ısınma petekleri değişecek, tüm ev ve dış ferforjeler boyanacak,elektrik tesisatı yenilenecek, zeminler parke fayans döşenecek.Uygun teklifte anlaşırsak hemen yaptırmak istiyorum.) şeklinde bir açıklama yazdım. yapılan işten memnun kaldım.
Kaan K.|Mart 2016


750 m2 lik mağazanın 80 m2 ofis alanıdır.ofisteki duvarlar üzerinde dekoratif çalışmalar yapılmasını istiyorum.ofisin yerleri komple laminat parke döşenecek.elektrik tesisatı komple yenilenecek.750 m2 lik alanda komple tavan ve duvarlar boyanacak.dış kısma sürgülü kapı yapılacak.keşife uygundum ,komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.1 Canlar Dekorasyon,Acc İnsaat,Gölgeyap Yapı Grup (Dekorasyon)ELEGANT İNŞAAT MÜH.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Kdk Grup İnşaat Tahahhüt,ehillerini yönlendirdi.
Aslı G.|Mart 2016


Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 120 m2 3+1 şeklindeydi.Evimin su tesisatı komple değişecek.Doğalgaz tesisatı sıva altı yapılacak.Kombi yapılacak.Banyomu komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Evim keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti.Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.İstanbul Mimarlık,Uns Tadilat&Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Selçuk Ö.|Mart 2016


Evimin mutfak ve banyosunda değişiklikler yaptırmak istiyordum.Toplamda 60m2.Mutfağım ile oturma odası arasındaki duvar kaldırılarak mutfağım genişletilecek.Birleşen odanın yerlerinde fayans yapılacak.Kartonpiyer uygulaması yapılacak.Birleşen odanın kapı bölümü alçıpan ile kapatılacak.Banyonun yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Gömme klozet yapılacak.Küvet ve musluk giderleri düzenlenecek.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadialtım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Style Dekor,Norşin İnşaat,Renewal İç Mimari,Sıraş İnşaat,Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.ehillerini yönlendirdi.
Kemal G.|Nisan 2016


4 daire birleşimi 510 m2 olan ofisimizi anahtar teslim yaptırmak istiyordum.Öncelikle komple oda bölmeleri yıkılarak içerisine camdan ve alçıpandan oluşan 13 adet ofis bölmeleri yapılacak.2 adet müşteri ilişkileri bölmesi ve 1 adet güvenlik bölmesi yapılacak.5 adet lavabo ,1 adet mutfak ,1 adet mescit yapılacak.Banyoların yerlerine ve duvarlarına fayans döşeme işlemi yapılacak.Banyo dolapları ve lavaboları yapılacak.Alaturka tuvaletleri yapılacak.Mutfak için yer ve duvar fayansları döşenecek.Mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak. Tüm ofis bölmelerin yer döşemeleri laminat parke olacak.Müşteri ilişkileri ofisleri için yerlere dekoratif amaçlı granit ve tavanlara petek asma tavan uygulaması yapılacak.Tüm ofis için asma tavan uygulaması yapılacak.Dış cepheye 2 adet alüminyum kapı yapılacak.İç kapılar lamine kapı olacak.Duvarlara boyama işlemleri yapılacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Çelik Yapı,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.As İnşaat Yapı Dekorasyon Ltd. Şti.ehillerini yönlerdirdi.
Şükrü G.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Su tesisatı komple değişerek sıva altı olarak düzenlenecek.Mutfağım için dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Mutfak tezgahı yapılacak.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomu komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvarlardaki fayanslar komple değişerek yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Tuvaletim içinde yer ve duvar fayansları komple değişerek tuvalet taşıda değişecek.Odalardaki parkelere sistre cila işlemi yapılacak.Balkonumun demirleri komple değişerek yenilenecek.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere evim komple boyanacakdı.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Renewal İç Mimari ,Mya Yapı-Mustafa Yunus Akman,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.Uns Tadilat&Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Feyzullah Ş.|Mart 2016


İşyeri kompleksim için komple tadilat yaptırmak istiyordum.4 katlı 40 yataklıdır.Her katta 6 oda mevcut.4 adet 3 kişilik oda ,9 adet 2 kişilik oda ,10 adet tekli oda vardı .Bina komple tavan ve duvar olmak üzere boyanacak.Duvarlara dekora uygun boyama ve duvar kağıdı işlemleri yapılacak.Odalarda pencere kenarlarına kartonpiyer uygulamaları olacak.Her oda için dekora uygun dolaplar ve yatak başlıkları yapılacak.40 adet kıyafet dolabı ve 40 adet komidin yapılacak.İç kapılar yenilenerek komple ahşap kapı olacak.1 adet çelik kapı yapılacak.Her katta üç adet banyo var.Toplamda 12 banyomun komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolapları ve lavaboları yapılacak.Klozetler yenilenecek.Duşakabinler yapılacak.Her katta 1 adet toplamda 4 adet olan mutfaklarıda komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Yeni mutfak dolapları ve tezgahları yapılacak.Dolap ve tezgahlar arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryaları takılacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda işin ehli bir firmadan hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Renewal İç Mimari,Barış Aral Architects-Aral İç Mimarlık Dizayn Dış Tic.Ltd.Şti,Bent Tasarım,Dedeman Yapı,Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.ehillerini yönlendirdi.
Sümeyya G.|Mart 2016


Yeni aldığımız boş olan evimizi komple yeniletmek istiyordum.Evim 135 m2 3+1 şeklindeydi.Mutfak için yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgahı arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom için yer ve duvar fayansları yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet yenilenecek.Duşakabin yapılacak.2 adet balkonumun fayansları komple yenilenerek boya işlemleride yapılacak.Su ve elektrik tesisatı değişerek gerekli yenilikler yapılacak.Doğalgaz petekleri komple değişecek.Yer döşemeleri değişerek komple laminat parke olacak.Evin tüm iç kapıları yenilenerek amerikan kapı olacak.Dış kapı çelik kapı olacak.1 adet pimapen pencere yapılacak.Odalardaki kartonpiyerler sökülerek sıva işleminden sonra tekrar perdelik yapılacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boya işlemi yapılacak.Çocuk odası için 3 kişilik ranza ,gardrop ve çalışma masası yapılacak.Giriş için fortmanto ,banyo içinde kiler yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.1 İnci Tadilat Dekorasyon,Mya Yapı-Mustafa Yunus Akman,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Etik Deri Teks. İnşaat Gıda Elk.San Tiic.Ltd,Artila Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Klara İ.|Temmuz 2015


Yeni taşınacağım evimi komple yeniletmek istiyordum. İç mekan tadilat fiyatlarına bakarken ehil.com ile karşılaştım. Müşterilere firma yönlendirdiklerini öğrenince bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Güney Yapı, Nida İçmimarlık, Bianco Mutfak, Dedeman Yapı ve Yağmur Yapı Dekorasyon ile görüştüm. Farklı fiyat teklifleri aldım. Kullanımı çok rahat bir sistem. İç Mekan Yenileme işlemlerini en güüzel şekildehalledilebilecek bir firma ve kesinlikle çevremdeki herkese önereceğim bi firma
Haluk G.|Ağustos 2015


Dubleks evimde yenilikler yaptırmak istiyordum. İç mekan tadilat fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Güney Yapı, Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, YILMAZ PEN, Garanti Dekorasyon ve Barış Aral Architects-Aral İç Mimarlık Dizayn Dış Tic.Ltd.Şti firmaları ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.