Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabela Ustası> İstanbul> Bahçelievler

En Uygun İstanbul Bahçelievler Tabela Ustası Fiyatları

En uygun Tabela Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Tabela Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabela Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.632 TL

Genel olarak bu iş için
900 TL - 2.316 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
366 TL

En yüksek fiyat :
3.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabela Ustası Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Ebru K.|Ağustos 2015


Satış mağazamız için 1m*2m ebatlarında ebatlarında ışıklı bir tabela yaptırmak istiyordum. İnternette tabela fiyatlarına bakarken ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Benimle bir süre sonra iletişime geçtiler. ILGIN YAPI ile görüştüm ve fiyat teklifi aldım.
Ömer Ö.|Nisan 2015


bahçelıevler tabela fiyatları arastırırken ehil.com sayfasına ulaştım talebın ıcerıgıne İşyerim için 90cm*70cm ebatlarında çift taraflı kayan yazı tabela yaptırmak istiyorum dıye belırttım Promise Ajans-Ebru Altıntepe 1000 tl anlaşma sağladım Promise Ajans-Ebru Altıntepe fırmasına tesekkur ederım
Marmara C.|Nisan 2015


İş yerim için kayan yazı tabela yaptırmak istiyordum.Bunun için internet üzerinde tabela fiyatlarına bakıyordum.Ehil.com ile karşılaştım gezinirken ve girip bir talep oluşturdum.Kendileri bana Sevimli Reklamcılık firmasını yönlendirdi.Fiyattan tabeladan ve hızlarından çok memnun kaldım.Ehil.com gerçekten hızlı kaliteli ve uygun firmaları var.Bu hizmet için ehil.com'a teşekkürler.
Yakup G.|Nisan 2015


İş yerim için bir tabelaya ihtiyacım vardı.Etrafta fiyat araştırması yapıyordum.Bir kaç yere sordum olumlu sonuç alamadım fiyat konusunda.İnternet üzerinden fiyat araştırmasına başladım ve ehil.com geldi karşıma.Biraz site hakkında bilgi edindikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana geri dönüş sağlayarak Etkin Grup Medya Ajans Turizm İnşaat İç Ve Dış Tic Ltd.Şti firmasını yönlendirdi.Kendileri bana çok yardımcı oldu.Bana bu hizmeti sağlayan ehil.com a çok çok teşekkür ederim.
Alper U.|Nisan 2015


İşyerim için 80*80 ebatlarında kayan yazı tabela yaptırmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Yapılmasını istediğim tabelanın boyutlarını belirttim. Bu boyutlara istinaden ehil.com aracılığıyla bana Hedef Reklam firması yönlendirildi. Hedef Reklam firmasıyla yüz yüze görüşme fırsatı yakaladık ve tabela fiyatlarıyla ilgili bir sürü bilgi almış olduk. Beni bazı kuşkularımdan arındırdılar. Genel olarak memnunume
Mustafa K.|Aralık 2013


Kutu harf tabela talebimle alakalı Bey Reklam ile anlaşığ hizmet aldım. Çok memnun kaldım firmadan sorunsuz bir şekilde tabelamı kullanıyorum.
Aliselman Y.|Eylül 2013


Erhan O.|Nisan 2013


Çetin B.|Şubat 2013


Gonca A.|Şubat 2013Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.