Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Bahçelievler

En Uygun İstanbul Bahçelievler Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
24.208 TL

Genel olarak bu iş için
10.404 TL - 41.104 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
3.400 TL

En yüksek fiyat :
58.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Dilıur T.|Ağustos 2018


Kullanmakta olduğum evimin iç mekan yenilemesini yaptırmak istiyordum. Hamile olduğum için haziran ayına kadar bitirilip teslim edilmesini istiyordum. Reklamda gördüğüm ehil.com a girip iç mekan yenileme talebi oluşturdum. Aynı gün 5 tane iç mekan yenileme firması beni aradı ve ücretsiz keşif için randevu istediler. Gelip evimde ücretsiz keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren ve haziran olmadan tamamlarız diyen iç mekan yenileme firması ile anlaştık. Söz verdikleri gibi mayıs ayının son haftası iç mekan yenileme işimizi tamamladılar. Hizmetten çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim.
Fatih M.|Şubat 2017


155 M2 OLAN EVİMİN 2 WC SİNİ BİRLEŞTİRİP BANYOYU GENİŞLETMEK YER VE DUVARLARININ YENİDEN YAPILMASI , 40 M2 YAKIN OLAN MUTFAĞIN DOLAPLARININ KOMPLE DEĞİŞİP YENİ VE DAHA MODERN OLARAK DİZAYN EDİLMESİNİ, EVİMDEKİ PARKELERİN MODERN OLARAK REVİZE EDİLMESİNİ İSTİYORDUM.3 ODA 65M2 LAMİNAT YAPILCAKTI.HOL,MUTFAK,BANYO TAVANLAR BOYANICAKTI. İÇ MEKAN YENİLEME FİYATLARINA BAKARKEN EHİL.COM DA BİR TALEP OLUŞTURDUM. İÇ MEKAN YENİLEME FİRMALARINDAN 3-4 Ü BANA FİYAT TEKLİFİ YAPTILAR VE GELİP KEŞİF YAPTILAR. EN UYGUN İÇ MEKAN YENİLEME FİYATINI VEREN İÇ MEKAN YENİLEME FİRMASI İLE ANLAŞTIM. EVİM ŞİMDİ İSTEDİĞİM GİBİ.
Oguzaslan|Şubat 2017


Kullanmak da olduğum 100m2 tek bölümden oluşan ofisime bölme işlemi, alçıpan ve asma tavan işleri, tesisat işleri, zemin döşeme işlemleri gibi işlemler olacaktı. Alçıpan ve asma tavan işlemi olacak raylı aydınlatma sistemi yaptıracaktım. Aynı zamanda elektirik tesisatı yenilenecekti. Zemine efs köpüklü şap hafif beton dökülmesi gerekiyordu. Zemine mat epoksi kaplama yapılacaktı. Bunların dışında tuvalet ve mutfak sıfırdan yapılacaktı. Mutfağın tezgahı, dolapları, evye batarya lavabo yapılacaktı. Tuvalete klozet sıfırdan yapılacaktı. Bölme duvar yapılacaktı. İç mekan yenileme fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm. Bir talep formu oluşturdum. İç mekan yenileme firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyatı veren iç mekan yenileme firması ile anlaştım.
Fatih A.|Ocak 2017


İç mekan yenileme fiyatlarını araştırdığım sırada karşılaştığım ehil.com da oluşturduğum talebime şu açıklamayı yazdım. (Merhaba. İstanbul Bahçelievlerdeki 3+1 90m2 evimizin elektrik ve su tesisatını değiştirmek, mutfağı komple zeminiyle fayanslarıyla dolaplarıyla birlikte, banyoyu da komple kırıp yeniden klozeti duşakabini ve lavabosuyla komple yenilemek istiyoruz. Ayrıca küçük eski tuvaleti iptal edip oraya çamaşır makinası koyma düşüncesindeyiz. Bir de mutfak duvarını bi pencere kadar kırarak ordan salona yarı açık mutfak yapmak istiyoruz. Yerler eski ahşap parkelerden. Onun üstüne laminat yapılmalı. Boyası var bir de camlar eski, pimapenle değişmesini istiyoruz bir de küçük bir balkonu var onunda katlanır camla kapatılmasını istiyoruz. Güzel tekliflerinizi bekliyoruz). Yazdığım bu açıklamam ile 5 farklı iç mekan yenileme firmasından fiyat teklifleri aldım. Bu sayede uygun fiyatlı ve kaliteli bir içmekan yenileme firması ile anlaşarak ihtiyacımı karşıladım. Teşekkür ederim.
Ali O.|Ekim 2016


3.kattaki 140 m2 4+1 evimdeki iç mekan yenileme yapıldı. Eve 7 adet amerikan kapı takıldı, Banyoya duşakabin, fayans kaplama yapıldı, evdeki demir boru su tesisatı plastik oldu, mutfak ve banyoya fayans kaplama yapıldı duvar ve zeminlere, mutfaktaki elektrik tesisatı yenilendi. hepsi ehil.com sayesinde yapıldı. internette iç mekan yenileme fiyatlarını araştırırken ehil.com karşıma çıktı ve iç mekan yenileme firmalarını bana yönlendirdi. gelen firma ile anlaşıp işimizi yaptırmış olduk.
Ahmet G.|Mart 2016


40 m2 olan kuyumcu mağazımız için komple yenileme ve tasarım hizmeti almak istiyordum.Tavanlara spot aydınlatmalı asma tavan yapılacak.Duvar ve tavan olmak üzere komple boya yapılacak. Duvarlara dekoratif görünümlü kağıt yapılabilir.zemin döşemeleri sökülerek yerine seramik yapılacak. Çekmeceli dolaplar yapılacak. Vitrin görünümü dizayn edilecek.Vitrin altı dolaplar yapılacak.Cam vitrin yapılacak. Camlı tezgah tarzı banko yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.kople tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Artila Dekorasyon.Erba Yapı.Atr İnşaat Ve Oto San.Tic Ltd Şti.Eser Mobilya Dekorasyon San. Tic. Ltd. Şti.Yılmaz Pen,ehillerini yönlendirdi.
Ela Y.|Mart 2016


Evim 85 metrekare 2+1 şeklindeydi.Mutfak dolaplarımın sökülerek tasarımı bana ait yeni mutfak dolabı ve tezgahı yaptırmak istiyorum.yerlerdeki ve duvarlardaki fayanslar sökülerek yenilenecek.Banyom için küvet yapılacak ,tekneli duşakabin yapılacak ,banyo dolabı ve lavobosu yapılacak ,duvarlardaki ve yerlerdeki fayanslar değişecek.koridor ve tuvaletteki fayaslar değişecek.çocuk odasındaki balkon duvarı yıkılarak balkon ile oda birleştirilecek .3 odam için mevcut zemindeki marley üzerine laminat parke yapılacak.Tüm ev için duvar ve tavan boyaması yapılacak.6 adet ahşap kapı yapılacak camsız.Keşif için uygundum.Bayramdan sonra hizmete başlamak istiyordum.komple tadialtım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.Derya Mimarlık-Muhammer Erduvan,Renewal İç Mimari,Elif Alçı Dekorasyon,Kdk Grup İnşaat Tahahhüt ehillerini yönlendirdi.
Ali E.|Mart 2016


Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 140 m2 3+1 şeklindeydi.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryaları takılacak.Banyomuda komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.2 adet tuvalet arasındaki duvar kaldırılarak birleştirilecek.Salonumun pimapenleri değişerek yenilenecek.Salonuma gerdirme tavan yapılacak.Şömine işlemi yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Evim keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.ELEGANT İNŞAAT MÜH.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Yılmaz Pen,Lava Grubu Planlama Mühendislik Gayrimenkul Yapı Dekorasyon Tic. Ltd. Şti. Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.M&D Mobilya Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Sibel B.|Nisan 2016


60 m2 1+1 şeklindeki evimin salonunu komple yeniletmek istiyordum.Salonum içindeki amerikan mutfağımın yeri değişerek daha geniş bir alanda kullanılır duruma getirilecek.Amerikan mutfağım için yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Mutfak dolabı ve tezgahı arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Elektrik tesisatı sıva altı yapılacak.Yer döşemesi komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Duvarlara ve tavana komple boyama işlemi yapılacak.Evim keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Dedeman Yapı,Öztürkler İnşaat,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Style Dekor,Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.ehillerini yönlendirdirdi.
Eness|Mart 2016


Yeni taşınacağım eşyasız ve boş olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 140 m2 4+1 şeklindeydi.Evimin elektrik ,su ve doğalgaz tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Mutfağımda bir duvar yıkılarak geriye alınıp mutfağım genişletilecek.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Wc duvarı ile banyo arasındaki duvar kırılarak kiler olarak düzenlenecek.Odaların yer döşemelerindeki parkelere sistre ve cila işlemi yapılacak.Tüm iç kapılar değişerek amerikan kapı olarak yenilenecek.Çelik kapı değişecek.Giriş hole portmanto yapılacak.Odalarda asma tavan ve kartonpiyer uygulaması yapılacak.Tadilattan sonra evimde komple tavan ve duvar boyaması yapılacakdı.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Eda Dekorasyon,Dedeman Yapı,Öztürkler İnşaat ehillerini yönlendirdi.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.