Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boya Badana Ustası> İstanbul> Bahçelievler

En Uygun İstanbul Bahçelievler Boya Badana Ustası Fiyatları

En uygun Boya Badana Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boya Badana Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boya Badana Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.515 TL

Genel olarak bu iş için
633 TL - 3.258 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
250 TL

En yüksek fiyat :
5.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boya Badana Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?
İç Mekan Boyama Nasıl Yapılır?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Şule N.|Şubat 2017


2 + 1 evimin duvarları en son 4 sene önce boyatılmıştı. Evden çıkacağım için boyayı yenilemem gerekiyordu. Evim 80 metrekaredir. İç mekan boyama fiyatının uygun olmasını istiyordum. İç mekan boyama firmalarına bakarken ehil.com da bir talep oluşturdum. İç mekan boyama firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyatı veren iç mekan boyama firması ile evimi boyattım.
Cahıde B.|Şubat 2017


1+1 evimin boyanmasını istiyordum. Salonda sadece iki duvar karşılıklı , biri yarım duvar,diğer oda da ise boydan gömme dolap olduğu için , sadece L şeklinde bir duvar mevcuttur. iki de tavan boyanacaktı. İki oda da plastik boya olacaktı. Evim 55 metre karedir. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ehil.com da bir iç mekan boyama talebi oluşturdum. İç mekan boyama firmalarından bana iç mekan boyama fiyat teklifleri geldi. En uygun talebi veren iç mekan boyama firması ile anlaştık. 3 gün gibi kısa bir zamanda evimi boyattım.
Taner O.|Eylül 2016


istanbul bahçelievlerdeki 3+1 80 m2 evim için iç mekan boyama hizmeti için ehil.com a talep oluşturdum. 5 adet firmadan teklif aldıktan sonra anlaştığım firma boyaları temin edip 2 günde evimi boyadı. hız ve uygun fiyattan memnunum. teşekkürler ehil.com
Melih G.|Nisan 2016


Evim toplamda 120 metrekare 3+1 şeklindeydi.Tüm evimde duvarların boyanmasını istiyordum.Ev eşyasız ve boş bir şekildeydi.Duvarlarda rütuş yapılacak olan alan yoktur düzgün boyaya hazır bir şekildedir.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili .Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Gülaydın Dekorasyon,Ergrup Temizlik,Teknik Yapı Ve İskele Sistemleri,ehillerini yönlerdirdi.
Gökçe D.|Mart 2016


Evim 3+1 130 m2 eşyalı ve kullanılır şeklindeydi.Tavan yüksekliği 2,5 m dir.Banyo ve tuvaletin sadece tavanları boyanacakdı.Diğer odaların ve holün komple hem tavanı hem de duvarları boyanacakdı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Gölgeyap Yapı Grup (Dekorasyon , ehillerini yönlendirdi
Sulhattin D.|Mart 2016


85 m2 evimde 4 bölüm olmak üzere toplamda 20 m2 olan duvarlara boya yaptırmak istiyordum.Gerekli malzemeleri temin etmiştim.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .
Hüseyin B.|Mart 2016


Yeni taşınacağım dairemin 5 odasının hem duvar hem de tavanlarını boyatmak istiyordum. Toplam 95m2 di. Gerekli malzemelerin firma tarafından alınmıştı. kısa süre içerisinde hizmet almadım.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Gülaydın Dekorasyon,Akgün İnşaat,Öznur İnş Yapı Malz Gıda San Ve Tic Ltd Şti, ehillerini yönlendirdi,
Yahya Kemal Ö.|Mart 2016


90m2 2+1 evimin duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum. Duvarların bazı yerlerinde alçı işlemi gerekiyordu. ev eşyasız kullanılmıyordu.6 tane kapı mevcut bu kapıların yağlı boya yapılmasını istiyordum. Evim keşife uygundum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Emre Dekorasyon,Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Gülaydın Dekorasyon,Akgün İnşaat,İnanlar Temizlik Gıda İnş.Turizm Ltd.Şti. ehillerini yönlendirdi.
Nusret H.|Mart 2016


Dairemin 70 m2 lik 6 bölümü boyanacakdı. Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyordum.Ev eşyasız ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Gülaydın Dekorasyon, Demir İnşaat Artsan Beton, Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Çağrılar Temizlik, Fark Dizayn ,ehillerini yönlendirdi
Aysun Ö.|Temmuz 2015


Ehil.com aracılığıyla evimi boyamak için talepte bulundum. Bunun sonucunda Yağmur Dekorasyon ile anlaşma sağladım. Firma gerçekten işinin ehli firma. Hız, fiyat ve kalite bakımından memnun kaldım. İşini temiz şekilde kısa sürede bitirdi.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.