Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Salon Dekorasyon> İstanbul> Bağcılar

En Uygun İstanbul Bağcılar Salon Dekorasyon Fiyatları

En uygun Salon Dekorasyon fiyatları
Ücretsiz 5 Salon Dekorasyon firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Salon Dekorasyon fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
27.903 TL

Genel olarak bu iş için
13.477 TL - 41.952 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
950 TL

En yüksek fiyat :
56.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Salon Dekorasyon Fiyatları Hakkında


Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Yenilemede Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Yenileme Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Salon Dekorasyon Fiyatı Ne Kadardır?

Salon dekorasyon yaptırmanın maliyetini etkileyen bir çok farklı faktör vardır. Maliyet bu faktörlere bağlı olarak değişikliklere uğrar. Evinizin tamamının değil de belli bölümlerinin dekorasyonunda değişiklik yaparak yenilemek istediğinizde, bu sizin için daha kolay ve daha az maliyetli bir iş olacaktır. İç yenilik yapılacak alanın büyüklüğü maliyeti etkileyecek olan faktörlerin başında gelir. Yenileneme yapılacak olan alan ne kadar büyük olursa maliyet de bir o kadar büyük olacaktır. Yaptırmak istediğiniz iç dekorasyonun türü ( boya, zemin döşemeleri, duvar kağıtları, kapı ve bileşenleri, pencere ve bileşenleri vb. ) de maliyeti etkileyen faktörler arasındadır.

İstediğiniz türdeki salon dekorasyonuna göre maliyette değişiklikler olacaktır. Salon dekorasyon işleminin tamamlanmasını istediğiniz zamanın da maliyet üzerinde etkisi vardır. Eğer iç dekorasyon işleminin normal işçi sayısı ile normalde bitmesi gereken sürede bitmesinin bir sakıncası yoksa ek bir ücret alınmaz.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

6.250 TL

4.250 - 8.370
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Merhaba salonumu tamamen değiştirmek istiyorum diktörtgen bir salonum var ve boy 6 en 4 m2 country tarzı koltuk ve duvar kağıdı alçıpan dan niş den tv ünitesi gibi düşüncelerim var

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Fatih K.|Aralık 2016


İstanbul Bağcılar'daki yeni taşındığım evim 80m2 olup 2 oda 1 salondur. Mutfağımın seramikleri, dolapları, evye ve bataryaları hepsini yeniledik. Banyomun seramikleri, dolap, klozet ve duşakabin yenilendi. Oturma odasının duvarı kırılıp salonla birleştirildi. İç kapılar ve pencereler değişti. Tüm odalara laminat parke yapıldı. Tadilattan sonra tüm ev boyandı. Tavanlara spot aydınlatma yapıldi. Tüm bu iç mekan yenileme hizmetini ehil.com aracılığı ile aldım. İç mekan yenileme fiyatlarını araştırırken tavsiyeler sonucunda girip talep oluşturmuştum. Aynı gün iç mekan yenileme firmalarından teklifler aldım ve tüm tadilatımızı yaptırdım.
Hamdiye Y.|Mart 2016


Ortalama 120m2 2+1 olan dairemin tadilatını istiyordum.Mutfağımda komple seramikler sökülerek yenilenecek. Mutfağıma mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Evye ve musluklar yenilenecek. Banyomda komple seramikler yenilenecek.Banyoma duşakabin ve lavabolu banyo dolabı takılacak.Evimin holünde komple zemine seramik döşenecek.Evin 2 odasında zemin düzleştirmesi yapılacak. Komple tüm eve laminat parke yapılacak. Su ve elektirik tesisatı yenilenecek. Evde hiç doğalgaz tesisatı yok komple kombi ve petekler takılarak tesisat yapılacak . Evin 5 adet iç kapısı amerikan kapı olarak değiştirilecek.Dış kapı çelik kapı olarak değiştirilecek. Komple duvar tavan olmak üzere boya yapılacak. Ev keşife uygundum. En kısa sürede hizmet almak istedim komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.1 İnci Tadilat Dekorasyon.Gölgeyap Yapı Grup (Dekorasyon).Renewal İç Mimari.ÖZAY İNŞAAT.Kdk Grup İnşaat Tahahhüt,ehillerini yönlendirdi.
Yıldırım Ç.|Mart 2016


100m2 3+1 dairemde yenilemeler yaptırmak istiyordum. Mutfağımda bulunan terasım komple kapatılarak mutfağıma dahil edilecek.. Yer ve duvar fayansları komple değişecek. Mutfak tezgahı ve dolabı yapılacak. Tezgahla dolap arasında ki seramikler döşenecek. Banyom da yer ve duvar fayansları komple yenilenecek. Klozet, duşakabin, lavabo ve dolap yapılacak. Yatak odasına ebeveyn banyo yapılacak. Zeminler komple değişecek. Tüm odalarda asma tavan ve spot aydınlatma yapılacak. Tüm odaların dış cepheye bakan duvarlarına içeriden ısı yalıtımı yapılacak. Bunun dışında dairemde yapılabilecek, dekoratif değişimler anlamında firmanın çizimlerle bana fikir vermesini istiyordum. Bu nedenle mimarlık hizmeti alabileceğim kaliteli bir firmadan hizmet almak istiyordum.komple tadlatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.ehilini yönlendirdi,
Turan A.|Mart 2016


Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 95 m2 2+1 şeklindeydi.Evimin su ,elektrik ve doğalgaz tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyo ile tuvalet arasındaki duvar kaldırılarak birleştirilecek.Banyomda komple yenilenecek.Yerlere ve duvarlara fayans döşeme işlemi yapılacak.Banyo dolapları ve lavabosu yapılacak.Klozet yapılacak.Duşakabin yapılacak.1 adet balkonumun fayansları komple değişerek yenilenecek.İç kapılar amerikan kapı olacak.Çelik kapı yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Evim keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadialtım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,Yapı Grup Mühendislik Ltd. Şti.Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Dedeman Yapı,ehillerini yönlendirdi.
Abdullah B.|Mart 2016


Yeni taşınacağım eşyasız ve boş olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 75 m2 1+1 şeklindeydi.Doğalgaz tesisatı kapı önünden daireye çekilecek.Doğalgaz projesi ,tesisat ve soba işlemleri yapılacak.Banyo ile tuvalet arasındaki duvar kırılarak birleştirilecek.2 adet kapı değişerek yenilenecek.2 adet pimapen pencere ve sineklikleri değişerek yenilenecek.Mutfağımda kapı duvar kırılarak geriye alınacak ,mutfağım genişletilecek.Odaların yer döşemeleri değişerek komple laminat parke olarak yenilenecek.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Dedeman Yapı,Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.Bereket İnşaat Dekorasyon,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.ehillerini yönlendirdi.
Emrah D.|Mart 2016


Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 80 m2 2+1 şeklindeydi.Evimin su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Doğalgaz tesisatı daire kapısından eve alınacak.Doğalgaz projesi kombi ,petek ve tesisat işlemleri yapılacak.Mutfağım ile salonum arasındaki duvar kaldırılarak amerikan mutfak haline getirilecek.Kaldırılan duvar yerine alçıpandan kemer işlemi yapılacak.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yenilenecek.Tuvalet içinde yer ve duvar fayansları komple değişecek ve tuvalet taşı yenilenecek.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Tüm iç kapılar amerikan kapı olacak.Odalarda kartonpiyer uygulaması yapılacak.Tadilattan sonra evimde tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Lava Grubu Planlama Mühendislik Gayrimenkul Yapı Dekorasyon Tic. Ltd. Şti.M&D Mobilya Dekorasyon,Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,Purtaş İnşaat San. Taah. Tic. Ltd. Şti.Elif Alçı Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.
Hüseyin G.|Mart 2016


Evim 140 m2 boş ve kullanımda değildi.Evimde komple değişiklik yaptırmak istiyordum.Mutfak dolapları yenilenecek ölçüler 2 m dir. 2 m olan mutfak tezgahı lavabo ve ankastre ocak yeri olacak şekilde yenilenecek.Banyoda banyo dolabı, klozet ve lavabo değişecek,tuvalette ayrıca lavabo değişecek , banyo ve tuvaletin 15 m2 lik alanında duvarlara ve yerlere fayans döşenecek.Evin 110 m2 lik zeminine ısı yalıtımı yapılacak.3 farklı odanın tavanında göbek kartonpiyer uygulaması yapılacak.Evimin 4 bölümü duvarlar ve tavanlar olmak üzere boyanacak.6 adet ahşap iç kapılar yenilenecek.Ayrıca mutfak ,salon penceresi ve balkon kapısı pimapen olarak değişecek.Eve komple lamine parke döşenecek.Balkona elle kontrol edilebilir 2*10 ölçülerinde tente yaptırmak istiyordum.Dairenin dış cephesinde 15 m2 lik 1 bölümüne mantolama yapılacak.Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.kopmle tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Bordo Yapı San. Tic. Ltd. Şti.Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti.Takva İnşaat,ELEGANT İNŞAAT MÜH.TAAH.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Marmara İç Mimarlık Dekorasyon Tadilat Mobiya,ehillerini yönlerdirdi,
Erkan T.|Mart 2016


150 m2 tek bölüm kullanımda olan giyim satış mağazımızda yenilikler yaptırmak istiyordum.Komple dekorasyonu düzenlenerek gerekli yenilikler yapılacak.İçerisine dekora uygun raf sistemleri yapılacak.İçerisine görselliği olan cam vitrin yapılacak.Banko sistemi düzenlenerek yenilenecek.Tüm mağazanın aydınlatma sistemi gözden geçirilerek komple yenilenecek.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti. Bordo Yapı San. Tic. Ltd. Şti.Dedeman Yapı,ehillerini yönlendirdi,
Hülya|Mart 2016


Kaba inşaat halinde olan 3 dairenin mutfakları ve banyoları komple yapılacak.Daireler 120 m2 civarındaydı.Mutfakların yer ve duvar fayansları komple döşenecek.Mutfak dolapları ve tezgahları yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikleri döşenecek.Evye ve bataryaları takılacak.Banyolar içinde yer ve duvar fayansları döşenecek.Banyo dolapları ve lavaboları yapılacak.Klozetleri yapılacak.Duşakabinler yapılacak.Keşife uygundum.Anlaşılması durumunda belirlenen tarihte hizmet almak istiyordum. komple tadilatim için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Norşin İnşaat,Refleks Makina San. Ltd.Şti.Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti.Derya Mimarlık-Muhammer Erduvan,Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti. ehillerini yönlendirdi.
Zafer P.|Temmuz 2015


85m2 2+1 dairemde yenilikler yaptırmak istiyordum. İç mekan tadilat fiyatlarını araştırırken ehil.com ile karşılaştım. Müşterilere ücretsiz firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrenince hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre içinde benimle iletişime geçtiler. Akgün İnşaat, Hakanyapı&Mobilya Dekorasyon, Nida İçmimarlık, Karoğlu Yapı ve Planet İnsaat Mimarlık Ltd.Şti. firmalarıyla görüşme sağladım. Bu hizmeti alırken herhangi bir sorun yaşamadım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.