Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Cephe Boya> İstanbul> Bağcılar

En Uygun İstanbul Bağcılar İç Cephe Boya Fiyatları

En uygun İç Cephe Boya fiyatları
Ücretsiz 5 İç Cephe Boya firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Cephe Boya fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.475 TL

Genel olarak bu iş için
588 TL - 3.063 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
300 TL

En yüksek fiyat :
4.650 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Cephe Boya Fiyatları Hakkında


İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?

İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Yasin I.|Nisan 2016


100 m2 lik eşyalı ve kullanımda olan,7 bölümlük evimin tavan ve duvarlarının komple boyanmasını istiyordum.keşfe uygundum hızlıca hizmet almak istiyordum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Gülaydın Dekorasyon,ehilini yönlerdirdi.
Halil Y.|Mart 2016


130 m2 3+1 şeklindeki eşyasız ve boş olan evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili.Akgün İnşaat, İstanbul Mimarlık, Hak İnşaat Yapı Malzemeleri, Bekiroğlu Dekorasyon İnşaat Ltd Sti.Çağrı Temizlik, ehillerini yönlendirdi.
Hüseyin K.|Mart 2016


Evim 125 m2 3+1 şeklindeydi.Evimi komple duvar ve tavan olmak üzere boyatmak istiyordum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . İstanbul Mimarlık.Hak İnşaat Yapı Malzemeleri.Çağrı Temizlik. ehillerini yönlendirdi.
Serkan T.|Mart 2016


Evim 120 metrekare 3+1 şeklindeydi.Evimde komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.Evim eşyasız ve boş bir şekildeydi.Gerekli malzemeyi firma karşıladı.keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum. .boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili İnanlar Temizlik Gıda İnş.Turizm Ltd.Şti. ehilini yönlendirdi.
Ferhat S.|Mart 2016


Eşyasız ve boş olan evimde komple boya yaptırmak istiyordum.Evim 140 m2 3+1 şeklindeydi.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. ehil.com bana bu konuyla ilgiliKartal İnşaat Ve Dekorasyon ehilli yönlendirdi
Hülya T.|Temmuz 2015


Dairemin 85 m2lik 3 bölümünü boyatmak istiyordum. İnternet üzerinden boya badana yapan firmalar ararken ehil.comu gördüm. Bir talep gönderdim. Benimle kısa bir süre sonra iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. Uzmanlar Tesisat Dekorasyon ile konuştum ve fiyat teklifi aldım. Sistem sorunsuzdu ve ücretsiz olarak hizmet verdikleri için çok memnun kaldım
Hasan Ç.|Temmuz 2015


Engelli okulumuzun 5 katını komple tavan ve duvar olmak üzere boyatmak istiyordum. Bunun için internette firma araştırması yapıyordum. Ehil.comu gördüm ve biraz inceleme yaptım. Müşterilere ücretsiz firma yönlendirdklerini okudum ve hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, İstanbul Mimarlık ve Demir İnşaat ile görüşme sağladık ve farklı fiyat teklifleri aldım. Bu hizmeti alırken hiç bir sorun yaşamadım sistem ücretsiz olduğu içinde çok memnun kaldım.
Coşay Ç.|Temmuz 2015


Evimdeki bir oda için tavan ve duvar olmak üzere bir boyama yaptırmak istiyorum. İç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.coma rastladım ve sistemi biraz inceledim. Firma yönlendirmesi yaptıkları için hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Demir İnşaat ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.
Fikriye|Mayıs 2015


80 m2 2+1 evimde tavan ve duvarlar komple boyanacak kapılarda yağlı boya olacak toplam 4 kapı içinde boyama yapılacaktı.Mümkün olan en kısa sürede hizmet alacaktım.Bu konuda Bağcılardaki iç mekan boyama fiyatlarını öğrenmek amaçlı ehil.com sitesine talepte bulundum.Bana Gülaydın Dekorasyon, Yağmur Dekorasyon, Efe Yapı Dekor firmalarını yönlendirdiler.Teşekkürler.
Sevim K.|Nisan 2015


İnternette boya badana fiyatları araştırıyordum.Ehil.com u gördüm ve girdim.İç mekan boyama talebi oluşturdum.Bana gün içerisinde KAR-SE INSAAT firmasını yönlendirdiler.Kendileriyle anlaşıp işimi yaptırdım ve çok memnun kaldım.Kendilerine ve ehil.com'a Teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.