Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Tabela Ustası> İstanbul> Avcılar

En Uygun İstanbul Avcılar Tabela Ustası Fiyatları

En uygun Tabela Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Tabela Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Tabela Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
2.210 TL

Genel olarak bu iş için
855 TL - 3.855 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
500 TL

En yüksek fiyat :
5.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Tabela Ustası Fiyatları Hakkında


Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?
Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Yasemin M.|Kasım 2014


Bayan kuaförüm için 5m*0.80cm ölçülerinde ışıklı tabela yaptırmak istiyordum. Tabela fiyatlarına bakarken ehil.com sitesine rastladım. İsteklerimi detaylıca anlattığım bir talep formu oluşturdum. Çok kısa bir süre sonra Duru Design ve Promise Ajans-Ebru Altıntepe firmalarından fiyat teklifi aldım. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Emirhan Y.|Kasım 2014


Tekstil sektörü için İstanbul Avcılar'daki ofisimin giriş kapısına 60*60m ölçülerinde renkli tabelaya ihtiyacım vardı. Ofisimin dış cephesine de 150*60m ölçülerinde sade bir tabela yaptırmak istiyordum. en uygun tabela fiyatlarına bakarken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Çok kısa bir süre içinde ehil.com Duru Design firmasını önerdi. Ehil.coma hızından dolayı çok teşekkür ederim.
Filiz Ö.|Nisan 2014


vermiş olduğum siparişin kalitesi ve yapış hızı gerçekten çok iyi bu konuda ehil.com'a böyle kaliteli firmaları bize ulaştırdığı için teşekkür ederim
Mustafa H.|Kasım 2013


Firma ilgili alakalı, verdikleri zaman zarfı içerisinde işlemleri bitirmişlerdir. Fiyat konusunda da aldığımız teklifler içinde en düşük olanı Rekmak dır.
Gökçe A.|Eylül 2013


Cemil Ü.|Haziran 2013


Hakan İ.|Mart 2013


Bilgehan A.|Kasım 2012


Mustafa E.|Ocak 2017


İstanbul Çekmeköy deki emlak ofisimizde tabela hizmeti almak istiyordum. Yapılacak olan tabelanın yaklaşık ölçüleri 40 cm genişliği 4.30 cm uzunluktu. Dış mekanda yapılacağı için sağlam ve soğuk sıcak ve suya dayanıklı bir tabela istiyordum. Yapılacak tabela türü pleksi tabela olarak düşünüyordum. İnternette tabela fiyatları yazınca ehil.com karşıma çıktı. Girdim ve tabela için bir form doldurdum. Bu sayede tabela firmaları beni aradı ve ofisimiz için yeni bir tabela yaptırdık.
Mikael T.|Ocak 2017


Yeni organizasyon iş yerimiz içi arka fon beyaz logomuz turkuaz yazı kısmı siyah olucak şekilde bir tabela yaptırmak istiyordum. logonun harf büyüklüğüne göre 7m*3m gibi bir ölçüde olacağını tahmin ediyordum. ehil.com dan oluşturduğum tabela talebi ile beni arayan tabela firmasına istediğim tabelanın logosunu da whatsapp ile yolladım. fiyat çalışması yapıp 1350 liraya yapabileceklerini söylediler. tabela fiyatı uygun olunca anlaştık ve yaptırdım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.