Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Boyacı Ustası> İstanbul> Avcılar

En Uygun İstanbul Avcılar Boyacı Ustası Fiyatları

En uygun Boyacı Ustası fiyatları
Ücretsiz 5 Boyacı Ustası firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Boyacı Ustası fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.960 TL

Genel olarak bu iş için
905 TL - 8.230 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
150 TL

En yüksek fiyat :
14.500 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Boyacı Ustası Fiyatları Hakkında


İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?
İç Mekan Boyamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

İç Mekan Boyama Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Cem İ.|Nisan 2017


İstanbul Avcılar daki kullanımda olan dairemde iç mekan boyama ve duvar kağıdı konusunda hizmet almak istiyordum. 12 m2 odanın iki duvarı duvar kağıdı yapılıp 34 m2 salon , hol 10 m2 çocuk odası yarısı duvar yarısı ise iç mekan boyama yapılacaktı. İç mekan boyama firmalarını ve duvar kağıdı firmalarını araştırırken ehil.com ile karşılaştım. İç mekan boyama kategorisinde talep oluşturdum. Talebime sonraki gün 3 firmadan iç mekan boyama fiyat teklifi ile duvar kağıdı fiyat teklifi geldi. En uygun iç mekan boyama fiyat teklifini veren iç mekan boyama firması ile anlaştım. Kısa sürede işimizi tamamladılar çok teşekkür ederim.
Esengül T.|Nisan 2016


Evim 75 metrekare civarındaydı , 3 oda koridor ve mutfak için duvar boyaması istiyordum.duvarlar yeni boyandı fakat rengini beğenmediğim için değiştirmek istiyordum.krem rengini değiştirerek beyaz renge boyatmak istiyordum Ev eşyasız ve boştu .Gerekli malzemeyi firma karşılasın.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,ehilini yönlerdirdi.
Derya G.|Mart 2016


3+1 evimizin fazlasıyla bakımsız olan duvar, tavan ve kapılarını boyatmak için araştırma yaparken ehil.com tarafından bana önerilen firmalardan Yağmur Dekorasyon Ensari beyle iletişim kurdum. Ensari bey ve ekibine hızlı, temiz ve güvenilir hizmetleri için teşekkür ediyorum. Beklentisi temiz, güvenilir ve hızlı hizmet olanlara öneririm.
Hasan T.|Mart 2016


Boş olan dairem 115-120 m2 3+1 dir.Duvar ve tavanların boyanmasını istiyordum. Keşife uygundu. Anlaşılması halinde hizmeti en kısa süre içerisinde almak istiyordum. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili , Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Gülaydın Dekorasyon, İstanbul Mimarlık, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, Temiz Grup, ehillerini yönlendirdi
Abdullah A.|Mart 2016


Evim 147 metrekare 3+1 şeklindeydi.komple duvar ve tavan boyaması istiyordum.Duvarlarım düzgündü onarılacak bir alan yoktu.Tüm odalarım için perdelik olarak kartonpiyer yaptırmak istiyordum.Giriş salon ve mutfağım için de göbek uygulamsı olacaktı.Evim eşyasız ve boştu.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .Toprak Dekorasyon, Kartal İnşaat Ve Dekorasyon,Ak Damla İnşaat ,Gülaydın Dekorasyon,Seçkin Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.
Yusuf D.|Mart 2016


Yeni taşınacağım boş olan 120m2 dairem de mutfak ve banyo hariç komple tavan ve duvar olmak üzere boya yaptırmak istiyordum. Gerekli malzemeler firma tarafından karşılandı. En kısa süre de acil olarak hizmet almak istiyordum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Dedeman Yapı, Fark Dizayn, Değişim Yapı Dekorasyon ehilleri yönlendirdi
Hayati T.|Mart 2016


Evim toplamda 100 m2 komple boyanacaktı. Gerekli malzemeyi firmanın temin etmesini istiyordum. Keşif için uygundu.Anlaşılması halinde hizmet almak istiyordum bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Bekiroğlu Dekorasyon İnşaat Ltd Sti. ehili yönlendirdi
Aysun A.|Mart 2016


110 m2 lik boş evimin 6 bölümü duvarlar ve tavanlar olmak üzere boyanacaktır.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyorum.Anlaşılması durumunda en kısa sürede hizmet almak istiyorum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Gülaydın Dekorasyon, Onkayapı Dekorasyon Mimarlık Hiz Lmt Şti , Ustaeli Yapı Bakım Onarım İnşaat Danışmanlık San. Diş. Tic. A.Ş.
Çetin T.|Mayıs 2015


Avm içerisindeki mağazamızın 50 m2 bölümünün 2 cephesi ve tavanı boyanacaktı.Bunun için iç mekan boyama fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Gülaydın Dekorasyon,İstanbul Mimarlık, Koçan Yapı Dekorasyon Ve İç Mimarlık, firmalarını yönlendirdiler.Çok memnun kaldım ilgi ve alakaları için teşekkür ederim.
Aydin B.|Nisan 2015


Avcılardaki evime boya badana yaptırmak istiyordum.Avcılardaki boya badana fiyatlarını öğrenmek için internette gezinirken ehil.com a rastladım.Ehil.com un aracı bir firma olduğunu ve çok güzel hizmetler sağladığını gördüm.Hemen ihtiyacımla ilgili talep oluşturdum.Bana 1 İnci Tadilat Dekorasyon firmasını yönledirdiler.firmayla görüştüm.Bana bu hizmeti sağlayan ehil.com a çok teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.