Google+
 

Kar-Se Insaat

Kocaeli - Gebze


5,0 PUAN| 4 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Kar-Se Insaat firmasının hakkında yazısı çok yakında burada yer alacaktır.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Boyama, İç Mekan Yenileme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Mutfak Tezgahı, Mutfak Yenileme, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), İnşaat Yapımı, Çatı Yapımı, Çatı Aktarma, Dış Cephe Kaplama, Çatı Tadilatı, Çatı İşleri, Cam Balkon Sistemleri, Ahşap Kapı Yapımı, PVC Kapı Yapımı, Mimari Tasarım, İç Tasarım Hizmetleri, Proje Tasarım, Hazır Mutfak, Mutfak Dekorasyonu, Mutfak Dolabı Yapımı, İç Mekan Tadilatı, Restorasyon, Banyo Yenileme, Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Elektrik Tesisatı Döşeme(Endüstriyel), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Isı Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Su Yalıtımı, Mantolama, Çatı Yalıtımı, Söve, Banyo Dekorasyonu, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Banyo Dolabı Yapımı, Jakuzi, Buhar Odası Sauna, Dolap, Mobilya Tamiratı, Ev Mobilyası, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Ofis Mobilyası, Ahşap Kapı Pencere İşleri, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Ahşap Kapı Tamiri İşleri, Ahşap Pencere Yapımı İşleri, Ahşap Pencere Tamiri İşleri, Parke Döşeme, Laminat Döşeme, Taş Döşeme, Zemin Düzleştirme, Boyacı, Mimar, İç Mimar, Alçıpan Asma Tavan, Dış Cephe Mantolama, Parke Ustası, Çatı Ustası, İç Cephe Boya, Asma Tavan Ustası, Boyacı Ustası, Dış Mekan Boyama, Alçıpan, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Tavan Kaplama, Boya Badana Ustası, Çatı Kaplama Değişimi, Katlanır Cam Balkon, Ahşap Pencere Yapımı, Marangoz, Marangoz Ustası, Parkeci, Elektrikçi

YETKİLİ KİŞİ

Akar Dursun

KURULUŞ YILI

2011
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Mevlana mah. sarıkamış şehitleri cad. no:24 A1 Gebze Kocaeli
Gebze - Kocaeli

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Kar-Se Insaat en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


4,0 tarihinde yorum yapıldı.

İnternette boya badana fiyatları araştırıyordum.Ehil.com u gördüm ve girdim.İç mekan boyama talebi oluşturdum.Bana gün içerisinde KAR-SE INSAAT firmasını yönlendirdiler.Kendileriyle anlaşıp işimi yaptırdım ve çok memnun kaldım.Kendilerine ve ehil.com'a Teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

Yorumu Yapan: , Bağcılar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Pendik'teki evimin 2 odasını boyatmak istiyordum.Saten boya vardı, üzerine plastık boya olması tercihimdir.140 m2 boş daire duvarlar duvarlar ve tavanlar boyanacaktı. Arkadaşlarımın bana önerileri doğrultusunda ehil.com'dan destek aldım. Ehil.com, aynı gün içerisinde bana KAR-SE INSAAT firmasını gönderdiler. Ehil.com'un hizmetini bu kadar hızlı yapmasına çok şaşırmıştım doğrusu.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

12 m2 olan mutfağımı komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvar fayansları komple değişecekti.Yeni dolap ve tezgah yapılacaktı.Keşife uygundu.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.Mutfak yenile için internette araştırma yaparken ehil.com ile bana KAR-SE İNSAAT önerildi.

Yorumu Yapan: , Darıca-Kocaeli

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kocaeli Gebze deki yeni yapılan 5 katlı 960 m2 civarında ki apartmanımızın elektrik tesisatı komple yapılacaktır.Ayrıca asansör'ede elektrik tesisatı çekilecektir. Elektrik tesisatında kullanılacak malzeme ve ürünleri kendim temin etmeyeceğim. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Hemen internette ehil.com'a başvurdum ve apartmana elektrik döşeyecek güvenilir bir firma göndermelerini istedim. KAR-SE INSAAT adında elektrik döşeme firması benimle irtibata geçti ve ihtiyacım kolayca giderilebildi.

Yorumu Yapan: , Gebze-Kocaeli

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Kar-Se Insaat


5,0 | 4 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
9
4 YILDIZ
(İYİ)
 
3
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.