Google+
 

İmper İnşaat Mobilya Ve Dekorasyon

İzmir - Karabağlar


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


İnşaat, İç Mimari, Mobilya ve Ahşap İşleri ile ilgili bünyemizdeki ekibimiz ve imalathanemizle her türlü mekan için anahtar teslimi işler yapıyoruz. MUTFAK DOLABI, BANYO DOLABI, RAYLI DOLAP, İÇ VE DIŞ BİNA TADİLATI, İÇ VE DIŞ KAPI, PROJE TASARIM VE İMALAT, MOBİLYA DEKORASYON İŞLERİ, ALÇI, BOYA, KARTONPİYER, MONTOLAMA, SÖVE, ŞELALE UYGULAMASI, CEPHE GİYDİRME, MAĞAZA DÜZENLEME, RESTORANT, CAFE, OTEL TADİLATI VE ANAHTAR TESLİMİ İÇ MİMARİ DEKORASYON İŞLERİ. EVİNİZİN VEYA İŞYERİNİZİN İHTİYACI OLAN TÜM MOBİLYA VE AHŞAP İŞLERİ İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ ÜRÜNÜN TASARIMI VE İMALATINI KENDİ ATÖLYEMİZDE YAPIYORUZ. İÇ MİMARİ İŞLERİNİZLE İLGİLİ KENDİ BÜNYEMİZDEKİ HER TÜRLÜ MEKANA GÖRE İŞ YAPMIŞ TECRÜBELİ DEKORASYON USTALARIMIZLA SİZİ DIŞARIDAN USTA ARAMA SIKINTISINDAN KURTARIYOR VE İŞİNİZİ BELLİ BİR PLAN VE PROJE ÜZERİNDE YÜRÜTEREK SORUNSUZ VE DAHA ÇABUK İŞ TESLİMİ, İŞİN GENEL OLMASINDAN DOLAYI DAHA EKONOMİK FİYATLARLA SİZE DAHA AVANTAJLI FİYAT TEKLİFİ VE İŞİN TESLİM AŞAMASINA GÖRE GÜVENİLİR ÖDEME PLANI SUNABİLİYORUZ.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Mutfak Dolabı Yapımı, İç Mekan Boyama, İnşaat Yapımı, Banyo Yenileme, Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Dolap, Ses Yalıtımı, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Mutfak Dekorasyonu, Alçıpan, Su Yalıtımı, Dış Cephe Mantolama, Proje Tasarım, Marangoz, Salon Dekorasyon, Dış Mekan Boyama, Kartonpiyer, Çatı İşleri, Ahşap Kapı Pencere İşleri, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mekan Tadilatı, Isı Yalıtımı, İç Cephe Boya, Ev Mobilyası, Ofis Mobilyası, İç Mimar, Mimar, Boyacı, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, Ahşap Pencere Yapımı, Marangoz Ustası, Parkeci, Parke Ustası, Asma Tavan Ustası

YETKİLİ KİŞİ

Yusuf Aktaş

KURULUŞ YILI

1990
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Yunus Emre Mah. Yeşillik Cad.4158 Sokak. No: 49 Karabağlar-İzmir
Karabağlar - İzmir

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
İmper İnşaat Mobilya Ve Dekorasyon en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

135m2 olan evimin komple yenilenmesini istiyordum mutfaktaki balkon mutfağa katılmasını istiyordum mutfak komple yenilenecekti ankastre ürünler hariç herşey yenilenecekti banyoda tesisat hariç herşey yenilenecekti oturma odamı laminat parke yaptırmak istiyordum yatak odamın boya yapılmasını istiyordum kapı ve pencerelerin de değişmesini istiyordum dış kapının çelik kapı olmasını istiyordum daire girişine portmanto yaptırmak istiyordum tavsiye üzerine ehil.com da talep oluşturdum. 3 tane iç mekan yenileme firması ile konuştum gelip keşif yaptılar. En uygun iç mekan yenileme fiyatını veren firma ile anlaştık.

Yorumu Yapan: , Karabağlar-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

İmper İnşaat Mobilya Ve Dekorasyon


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
vergi levhası    
 
..    
Sertifika  
..    
Sertifika  
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.