Google+
 

İzmir Boya Dekorasyon

İzmir - Buca


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


İzmir genelinde Isı yalıtım, Mantolama ve dekorasyon işlerini uzun yıllardır itinalı bir şekilde yerine getirmek için çalışan güler yüzlü bir ekibiz.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Boyama, İç Mekan Yenileme, Dış Mekan Boyama, Söve, Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Çatı Yalıtımı, Mantolama, Kartonpiyer, Alçıpan, Banyo Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu, Parkeci, Elektrikçi, Tesisatçı, İç Cephe Boya, Salon Dekorasyon, Dış Cephe Mantolama, Asma Tavan Ustası, Alçıpan Asma Tavan, Ahşap Deck Kaplama, Epoksi Zemin Kaplama, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Taş Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Laminat Döşeme, Parke Döşeme, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Su Deposu Kurulum Ve Değişim, Su Tesisatı Tamir, Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Hidrofor Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Merkezi Sistem Kalorifer Tesisatı, Kat Kalorifer Tesisatı, Elektrik Kablo Döşeme, Elektrik Panosu Montaj Ve Kurulum, Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Banyo Yenileme, Mutfak Yenileme, Mutfak Dolabı Yapımı, Mutfak Tezgahı, Hazır Mutfak, Ahşap Pencere Tamiri İşleri, Ahşap Pencere Yapımı İşleri, Ahşap Kapı Tamiri İşleri, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Korkuluk, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Pencere Tamiri, Ahşap Kapı Tamiri, Ahşap Kapı Yapımı, Alüminyum Pencere Tamiri, Alüminyum Pencere Yapımı, Alüminyum Kapı Tamiri, Alüminyum Kapı Yapımı, PVC Pencere Tamiri, PVC Pencere Yapımı, PVC Kapı Tamiri, PVC Kapı Yapımı, Çatı Tadilatı, Çatı Kaplama Değişimi, Çatı Aktarma, Çatı Yapımı, Dış Cephe Kaplama, Jakuzi Tamiri Bakımı, Jakuzi Kurulumu, Gergi Tavan, Tavan Kaplama, Duvar Kağıdı, Jakuzi, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Banyo Dolabı Yapımı, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mimar, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar, Boyacı, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, Çatı Ustası, Parke Ustası, Su Tesisatçısı, Alüminyum Doğrama, Alüminyum Doğrama Ustası

YETKİLİ KİŞİ

Abdulhamit Yılmaz

KURULUŞ YILI

2003
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Adnan kahveci cad.no:58/B yiğitler mah.
Buca - İzmir

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
İzmir Boya Dekorasyon en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İnşaat yapımı devam eden 155 metrekarelik daireme nem ve rutubet yalıtımı ile söve yaptırmak istiyordum. Evimin inşaat yapımı firmasını ehil.com sayesinde bulmuştum ve çok memnun olduğum için nem ve rutubet yalıtımı ile söve yaptırmak için de yine ehil.com da bir talep oluşturdum. Talebime yine aynı gün içerisinde 5 farklı söve firmasından yanıt geldi. Söve firmaları gelip ücretsiz keşif yapmadan söve fiyatları ve nem ve rutubet yalıtımı fiyatları için bir şey söyleyemeyeceklerini söylediler. Gelip ücretsiz keşif yaptılar. Keşiften sonra en uygun söve fiyatını ve en uygun nem ve rutubet yalıtımı fiyatını teklif eden firma ile anlaşıp söve ile nem ve rutubet yalıtımı ihtiyacımızı karşıladık. Teşekkürler ehil.

Yorumu Yapan: , Kemalpaşa-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

İzmir Boya Dekorasyon


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.