Google+
 

Tuna Dekorasyon

İzmir - Bornova


5,0 PUAN| 5 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Tuna Dekorasyon firmasının hakkında yazısı çok yakında burada yer alacaktır.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Yenileme, Bahçe Çiti, Cam Balkon Sistemleri, Banyo Dekorasyonu, Çatı Tadilatı, Çatı Aktarma, Elektrik Kablo Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Taş Döşeme, Su Tesisatı Tamir, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Sulama Sistemleri, Barbekü, Çardak, Kamelya Kurulumu, Havuz, Bahçe Aydınlatma, Damlama Sulama, Yağmurlama Sulama, Bahçe Duvarı, Peyzaj Sulama, Ahşap Kapı Pencere Sistemleri, PVC Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Pencere Yapımı, Alüminyum Kapı Tamiri, Alüminyum Kapı Yapımı, PVC Pencere Tamiri, PVC Pencere Yapımı, Çelik Kapı Yapımı, PVC Kapı Tamiri, PVC Kapı Yapımı, Ahşap Pencere Tamiri, Korkuluk, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Kapı Tamiri, Ahşap Kapı Yapımı, Menfez Sistemleri, Sineklik Sistemleri, Parke Döşeme, Laminat Döşeme, Zemin Düzleştirme, PVC Zemin Kaplama, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Yüzme Havuzu, Zemin Üstü Yüzme Havuzu Kurulumu, Gömme Yüzme Havuzu Kurulumu, Yüzme Havuzu Yenileme, Tesisatçı, Alüminyum Doğrama, Asma Tavan Ustası, Çatı Ustası, Elektrikçi, Elektrik Ustası, Havuz Yapımı, Katlanır Cam Balkon, Parkeci, Parke Ustası, Salon Dekorasyon, Su Tesisatçısı, Banyo Dolabı Yapımı, İç Mekan Boyama, Dış Mekan Boyama, Alçıpan, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Mutfak Dolabı Yapımı, Hazır Mutfak, Mutfak Tezgahı, İç Mekan Tadilatı, Mutfak Yenileme, Isı Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Su Yalıtımı, Mantolama, Çatı Yalıtımı, İç Cephe Boya, Dış Cephe Mantolama, Alçıpan Asma Tavan, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mimar, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar, Boyacı, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Alüminyum Doğrama Ustası, Alüminyum Pencere Tamiri

YETKİLİ KİŞİ

Mustafa Altıok

KURULUŞ YILI

1996
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

275/2 no 16 b bornova
Bornova - İzmir

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Tuna Dekorasyon en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olan evimin banyo ,tuvalet ve mutfağını komple yeniletmek istiyordum.Mutfağım için yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacakdı.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecekti.Evye ve bataryalar takılacakdı.Banyo için yer ve duvar fayansları yenilenecekti.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Tuvalet içinde yer ve duvarlarındaki fayansları komple değişerek yenilenecekti.Evim keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,A5 Yapi & Dekorasyon Ltd. Şti.Tuna Dekorasyon,Yılmaz Mutfak Tasarım ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Bornova-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Dairem 156 m2 3+1 şeklindeydi.Mutfak dolabı ve tezgah değişecek.Dolap ve tezgah arası fayans döşemesi yapılacaktı.Mutfak zeminine mermer döşenecekti. Banyoya duş teknesi takılacak, musluklar değişecek ve duvar-zemin fayansları kırılarak yenilenecekti.Salona gergi tavan yapılacak ve salonun bir duvarına ,duvar nişi uygulaması yapılacaktı.Dairemde kombi mevcuttur,tüm alana radyatör takılacaktı.Keşfe uygundum, En kısa sürede hizmet almak istiyordum.kople tadilat için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Tuna Dekorasyon,Agi İnşaat Ve Parke Sanayi Ticaret Limited Şirketi,A5 Yapi & Dekorasyon Ltd. Şti.Yılmaz Mutfak Tasarım ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Bornova-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 90 m2 2+1 şeklindeydi.Evimin su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacakdı.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.İç kapılar değişecek.Çelik kapı yapılacak.Tv ünitesi duvarına dekor amaçlı kaplama yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.evimin tadilatı için.ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Tuna Dekorasyon,Almeka İnşaat,Yılmaz Mutfak Tasarım,Poliyava Dekor, ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Karabağlar-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Balkonum için çerçevesiz,katlanır cam yaptırmak istiyordum. Cam balkon fiyatlarına bakarken ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Tuna Dekorasyon ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Kullanımı rahat bir sistem. Çok memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Karşıyaka-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Banyomu tamamen yenilemek için internet üzerinden banyo dekorasyon firmalarını araştırıp fiyat sorgulaması yapıyordum ve ehil.com karşıma çıktı. Müşteriler için firma yönlendirmesi yapıyorlarmış. Bir talep gönderdim kısa sürede geri dönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. Tuna Dekorasyon ile iletişime geçtik ve fiyat teklifi aldım.Sistem çok güzel işliyor hiç bir ücret ödemeden hizmet alıyorsunuz.

Yorumu Yapan: , Konak-İzmir

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Tuna Dekorasyon


5,0 | 5 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
10
4 YILDIZ
(İYİ)
 
5
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.