Google+
 

Titiz Yapı Dekorasyon

İstanbul - Zeytinburnu


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Firmamız 2002 yılından beri siz müşterilerimizin hizmetinde olup, müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bugüne kadar yapılan işlerde öncelikli olarak, kaliteli hizmet, göz zevki, müşteri potansiyeli ve verilen hizmetlerin kalitesi referans olarak ön planda tutulmuştur. Firmamız genel olarak; işlerini iç ve dış dekorasyon olarak yürütmektedir. Dış işler, dış cephe, çatı yalıtım ve mantolama, siding, sıva vb. işlerdir. İç cephe işleri, boya, parke, fayans, kartonpiyer, tesisat, mermer vb. işler olarak yürütülmektedir. Nesilden nesile yürüyen tecrübeli ve uzman kadrosuyla bilinçli mimar ve mühendisleriyle ve onlarca referansıyla ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Banyo Yenileme, Mutfak Dekorasyonu, Banyo Dekorasyonu, İç Tasarım Hizmetleri, Mutfak Yenileme, Mimari Tasarım, İnşaat Yapımı, Çatı Yapımı, PVC Kapı Yapımı, Küvet, Duşakabin Kurulumu, İç Mekan Boyama, Dış Mekan Boyama, Alçıpan, Tavan Kaplama, Kartonpiyer, Dış Cephe Kaplama, Ahşap Kapı Yapımı, Çelik Kapı Yapımı, Hazır Mutfak, Mutfak Tezgahı, Mantolama, Parke Döşeme, Laminat Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Epoksi Zemin Kaplama, PVC Zemin Kaplama, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, İç Mimar, Mimar, Boyacı, İç Cephe Boya, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, Çatı Aktarma, Çatı Tadilatı, Çatı Ustası, Dış Cephe Mantolama, Parkeci, Parke Ustası, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası

YETKİLİ KİŞİ

Çetin Yıldız

KURULUŞ YILI

2002
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

osmaniye mah. cami sok. no:32 bakırköy/istanbul
Zeytinburnu - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Titiz Yapı Dekorasyon en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

evim esenlerde. Mutfağı kırdık. komple yeniden yaptırmak istedik. ehil.coma talepte bulundum. Mutfak tadilatı fiyatları pahalı olur diye düşünmüştüm ama gayet uygun teklifler aldık. 5 ehil de çok uygun teklif verdi. eger mutfak yaptıracaksanız kesinlikle Özen Dekorasyon - Titiz Yapı Dekorasyon - Fetih Ticaret Dekorasyon - Okur Ahşap-Nevzat Okur ve Kaandekor firmalarını öneririm.

Yorumu Yapan: , Esenler-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Titiz Yapı Dekorasyon


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.