Google+
 

Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun

İstanbul - Pendik


4,5 PUAN| 58 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


2000 yılında Ankara’da kurulan firmamız; 2011 yılından itibaren faaliyetlerini Kurtköy’deki adresinde sürdürmektedir. Uzun yılların verdiği tecrübe ve profesyonel iş anlayışına sahip olan Efrailoğlu İnşaat; iç-dış dekorasyon, inşaat, tesisat, mantolama ve diğer yapı alanlarında hizmet vermektedir. Birinci önceliği daima müşteri memnuniyeti olan firmamız, kaliteli iş ve sorunsuz hizmet politikasını kendine ilke edinmiştir. Bugüne kadar ortaya koyduğu çalışmaların hepsinden alnının akıyla çıkan Efrailoğlu İnşaat, siz değerli müşterilerinin memnuniyetinin verdiği destekle, sektörde uzun yıllar hizmet verecek ve ilkelerinden asla vazgeçmeyerek daima kaliteli işler ortaya koyacaktır. Saygılarımızla, Efrailoğlu İnşaat ve Dekorasyon  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Boyama, İç Mekan Yenileme, Banyo Yenileme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Mutfak Yenileme, Dış Mekan Boyama, Kartonpiyer, Alçıpan, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Mutfak Dolabı Yapımı, Su Tesisatı Tamir, Sineklik Sistemleri, Cam Balkon Sistemleri, Garaj Kapıları, Ahşap Kapı Yapımı, Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, İnşaat Yapımı, Banyo Dekorasyonu, Hazır Mutfak, Mutfak Tezgahı, Mutfak Dekorasyonu, Jakuzi, İç Mekan Tadilatı, Restorasyon, İç Tasarım Hizmetleri, Proje Tasarım, Duvar Kağıdı, Su Tesisatı, Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Su Depoları, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Doğalgaz Tesisatı, Elektrik Kablo Döşeme, Kalorifer Tesisatı, Kat Kalorifer Tesisatı, Perde Sistemleri, Panjur Sistemleri, Tente/Branda/Çadır Sistemleri, Kepenk Sistemleri, Menfez Sistemleri, PVC Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri, PVC Kapı Yapımı, PVC Kapı Tamiri, PVC Pencere Yapımı, PVC Pencere Tamiri, Alüminyum Kapı Yapımı, Alüminyum Kapı Tamiri, Alüminyum Pencere Yapımı, Korkuluk, Dolap, Ev Mobilyası, Ofis Mobilyası, Ahşap Kapı Pencere İşleri, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Ahşap Kapı Tamiri İşleri, Ahşap Pencere Yapımı İşleri, Ahşap Pencere Tamiri İşleri, Duvar Yıkımı, Çelik Kapı Yapımı, Banyo Dolabı Yapımı, Kış Bahçesi Sistemleri, Modüler Ofis Bölme Sistemleri, Ahşap Kapı Tamiri, Ahşap Pencere Tamiri, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Alüminyum Doğrama, Elektrikçi, Elektrik Ustası, İç Mimar, Katlanır Cam Balkon, Marangoz, Marangoz Ustası, Mimar, Salon Dekorasyon, Su Tesisatçısı, Mantolama, Mimari Tasarım, Dış Cephe Mantolama, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Ahşap Pencere Yapımı, Alüminyum Doğrama Ustası

YETKİLİ KİŞİ

Emrah Dursun

KURULUŞ YILI

-1
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Kurtkoy mahallesi site cikmazi sokak suleymanogullari sitesi no3 C.blok daire 8 PENDİK İSTANBUL
Pendik - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim 120 m2 3+1 şeklindeydi.4 odam, 2 balkonum ve mutfak için duvar ve tavan boyaması yapılacak .duvarlar ve tavanlar düzgün boyanmaya hazır bir şekildeydi.Ev eşyasız ve boştu.19.08.2013 tarihinden itibaren keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Garanti Dekorasyon,Ultradekor İnşaat Ltd Şti,Ergrup Temizlik,ehillerini yönlerdirdi.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 90 m2 2+1 şeklindeydi.Evimin su ,elektrik ve doğalgaz tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfağımdaki kombim balkona taşınacak ,doğalgaz projesi yapılacak.Mutfaktaki balkon cam balkon ile kapatılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yerlere ve duvarlara fayans döşeme işlemi yapılacak.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Alaturka tuvaletin yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Tuvalet taşı değişecek.İç kapılar komple amerikan panel kapı yapılacak.Çocuk odası ile antre arasına cam tuğla örülerek, kapı yapılacak.Çocuk odası duvarına 4m*50cm ebatlarında dolap yapılacak.Giriş hol için portmanto yapılacak. Odalarda kartonpiyer uygulaması yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacak.Evim keşfe uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Dedeman Yapı,Uns Tadilat&Dekorasyon,Yağmur Yapı Dekorasyon,Derya Mimarlık-Muhammer Erduvan,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Eyüp-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairem 130 m2 3+1 şeklindeydi.Banyoda küvet çıkarılıp yerine duşa kabin koyulacak ,klozet duşun yanına alınacak ,fayanslar yenilenecek ve çamaşır makinesinin yeri değişecektir. Su tesisatı yenilenecek.Tüm iç kapılar değişecek.Dairem komple boyanacak. Ayrıca salonda 1 duvar,yatak odasında 1 duvar ve çocuk odasında 1 duvar, duvar kağıdı ile kaplanacak. Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com bana bu konuyla ilgili.Batı Teknik İnşaat Ltd.Şti.Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti.Dekoratif Yapı,İlke Mobilya Dekorasyon,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,ehilleriniyönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

16 m2 olan banyomu komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.3 adet amerikan kapı değişimi olacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun ehilini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairem 150 m2 3+1 şeklindeydi.Mutfak dolapları tezgah ve fayanslar değişecekti.Banyoda lavabo,klozet,duşakabin,küvet ve fayanslar yenilenecekti.4 odaya laminat parke yapılacaktı.1 adet çelik kapı yapılacaktı.Ev duvarlar olmak üzere boyanacaktı Şık görünümlü bir fortmanto talep ediyordum. Anlaşma sağlanırsa tüm pencereleri de yeniletecektım.Keşfe uygundum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun.Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti,Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti.Derya Mimarlık-Muhammer Erduvan,Bordo Yapı San. Tic. Ltd. Şti. ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Mutfağımda yeni dolap ve tezgah yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.İç kapılar komple yenilenecek.Odalarda kartonpiyer uygulaması yapılacak.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacakdı,Evim keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. komple tadilatım için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Norşin İnşaat,Rm Yapı,Star Dekor Mobilya,Mi Yapı İzolasyon, ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Sancaktepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Banyomu komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Ölçü için keşife gelinmesi gerekmekteydi.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Marka Katlanır Cam Balkon-Avni Çelik ,İwoodyapı-Adavem Ahşap Mobilya Dekorasyon İnş.Yapı Malz.Gıda İmalat Paz.Tic.Ve San. Ltd.Şti.Güzeller Tesisat Doğalgaz,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Elektrik ,su ve doğalgaz tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak.Mutfak için yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Yeni dolap ve tezgah yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom içinde yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple laminat parke olacak.İç kapılar değişerek yenilenecek.Tadilattan sonra evim tavan ve duvar olmak üzere komple boyanacakdı.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili ,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Selecta Mutfak,Star Dekor Mobilya,Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd.Şti.Gamze Nur Elektrik Dekorasyon Ltd. Şti. ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

16 m2 banyomda komple yenilik yaptırmak istiyordum.Tesisat yenilenecek, yer ve duvar fayansları sökülerek yenilenecek.Küvet sökülecek yerine duşakabin olacakdı.Dolaplar yenilenecek.Keşif için uygundum.Anlaşılması halinde hizmet alacaktım tadilatim için ehil.com .bana bu konuyla ilgili,Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Metin Dekorasyon Zemin Yer DöşemeleriYağmur İnşaat-Muharrem Koca, ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

7 katlı 14 dairden oluşan apartmanımızın içini, merdiven boşlukları ve yan duvarlarını boyatmak istiyordukEn kısa zamanda hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Uzman Madencilik Asarsör, Zirai Ür. Oto Emlak Deniz Malz. San. Tic. Ltd. Şti. Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon, Özgüven İnşaat, ehillerin yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

130 m2 3+1 şeklindeki evimi komple tavan ve duvar olmak üzere boyatmak istiyorum.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.boya badana yapılacakdı . ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Norşin İnşaat, Ultradekor İnşaat Ltd Şti , Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. Çağrılar Temizlik ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

L şeklindeki 25 m2 lik salonumun hem duvarları hem tavanları boyanacaktı.Tavan yüksekliği 2,5 m.dir.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Acar Yapı Dekorasyon , Kobra Kimya Boya İnş.San Tic Ltd Şti, ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağımız 3 Katlı Villamızın 1780 m2 macunlu duvar boyama tamamının ile 1. sınıf yapılmasını istiyordum,84 m2 tavan boyaması yapılacaktı.Malzemelerin temin edilmesi gerekiyordu.Keşif için uygundum.Anlaşlması halinde en kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , Acar Yapı Dekorasyon,Titizhan Temizlik, ÇAĞRIŞIM YAPI, Dec-Co İnşaat Dekorasyon ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Çekmeköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim 3+1 120 m2 şeklindedir.7 bölüm boyanacak.banyo ve tuvaletin sadece tavanları boyanacaktır.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyorum.En kısa sürede hizmet almak istiyorum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Taşcıoğlu İnşaat Dekorasyon Ve Temizlik, Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon , Çelik Yapı, Çağrılar Temizlik, ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

50 m2 olan ofisimin duvarlarının komple boyanmasını istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , Çağrılar Temizlik, ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimde 75 m2 lik 3 bölümün hem duvarları hem tavanları boyanacakdı .Ev eşyasız ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Titiz Mobilya, Ras Dekorasyon, Çağrılar Temizlik, Evci Dekor, ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim 3+1 125 m2 şeklindeydi.6 bölüm hem tavanlar hem duvarlar olmak üzere boyanacaktı.Ayrıca 5 adet iç kapı boyanacaktı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Hilal Mobilya Restorasyon Ve Dekorasyon, Emlak Dekor, Çağrılar Temizlik, Ultradekor İnşaat Ltd Şti , Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım eşyasız ve boş olan evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Evim 75 m2 2+ şeklindeydi.Gerekli malzemeyi firma karşılayacaktı..bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Uzman Madencilik Asarsör, Zirai Ür. Oto Emlak Deniz Malz. San. Tic. Ltd. Şti., Özgüven İnşaat , Makro Boya Ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti, Kindani İnşaat ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Boş olan dairemde 45m2lik 3 bölümde hem tavanlar hemde duvarlara boya yaptırmak istiyordum. Anlaşma sağlanılması takdirinde 4 gün sonra hizmet alacaktım.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Ultradekor İnşaat Ltd Şti , Acar Yapı Dekorasyon , Şahin Yapı Mekanik Mühendislik Hizmetleri , Emlak Dekor , ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Dairemin 120 m2 lik 5 bölümü sadece duvarlar olmak üzere boyanacaktı.Ev boş ve kullanımda değildi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , Acar Yapı Dekorasyon , Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon , ENG Yapı , Başaranlar Dekorasyon , ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairemdeki 70 m2 lik 4 bölüm hem tavanlar hem duvarlar olmak üzere boyanacaktı.Tavan yüksekliği 3 m. di. Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyordum.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon , ENG Yapı , Çağrılar Temizlik , Gamze Nur Elektrik Dekorasyon Ltd. Şti , ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Boş dairemin 50 m2 lik 2 bölümü tavanlar ve duvarlar olmak üzere boyanacaktı keşif için musaittim .En kısa sürede hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , ehil firmasını yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairemin 120 m2 4 bölümü hem tavanlar hem duvarlar olmak üzere boyanacaktı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum. keşif için musaittim .bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Ultradekor İnşaat Ltd Şti ,Özgüven İnşaat , Makro Boya Ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti , firmalarını yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

110 m2 2+1 şeklindeki yeni taşınacağım evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Gerekli malzemeyi firma karşılıcaktı .En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti ,Berat Temizlik , Dekoratif Yapı , ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

5+1 dubleks evimin tavan ve duvarlarını boyatmak istiyordum.Hizmetin 3 günde bitirilmesi gerekiyordu. Ve hemen başlamasını istiyordum keşif için uygundum. bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun,Ultradekor İnşaat Ltd Şti , Özkul İnş.Taah.Dekarasyon Ve Parke, Dekoratif Yapı, ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

120 m2 lik dairemin 5 bölümü boyanacaktı.3 oda duvar ve tavan olmak üzere boyanacak,mutfak ve banyo ise tavanlar olmak üzere boyanacaktı.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyorumdum .Keşif için uygundum .En kısa sürede hizmet almak istiyorumdum . bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Ultradekor İnşaat Ltd Şti, ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimde yenilikler yapmak için internet üzerinde iç mekan tadilat fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Efrailoğlu İnş., Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti, Star Dekor Mobilya ve Dinçer Döşeme Mobilya Dekorasyon Zemin Kaplamaları firmları ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum. Bunun için iç mekan tadilat fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Efrailoğlu İnş., Ayseller Yapı ve Referans Yapı ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.

Yorumu Yapan: , Çankaya-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim için 5 adet camlı amerikan panel kapı yaptırmak istiyordum. Ahşap kapı fiyatlarını incelerken internet üzerinde ehil.com ile karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Efrailoğlu İnş ve Sedef Ahşap ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

10 m2 olan mutfağımı komple yeniletmek istiyordum. Bunun için internet üzerinden mutfak tadilat fiyatlarını inceliyordum. Karşıma ehil.com çıktı ve bende bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Efrailoğlu İnş., Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Star Dekor Mobilya ve İlke Mobilya Dekorasyon ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Sistemi kullanırken hiç bir sorun yaşamadım.

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım evimde komple yenilik yaptırmak istiyordum. Bunun için internet üzerinde iç mekan tadilatı fiyatlarını inceliyordum. Karşıma ehil.com çıktı ve bir talep gönderdikten kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Efrailoğlu İnş.,Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti, Parkett Home, Star Dekor Mobilya ve Uç İç Mimarlık firmalarıyla görüşmemi sağladılar ve farklı fiyat teklifleri aldım.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimde komple boya badana işlemi yaptırmak istiyordum. Bunun için iç mekan boyama fiyatlarına bakıyordum ve internet üzerinde ehil.coma rastladım. Bir talep gönderdikten kısa bir süre benimle iletişime geçtiler. Efrailoğlu İnş, Ultradekor İnşaat Ltd Şti ve Acar Yapı Dekorasyon firmalarıyla görüşmemi sağladılar.

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

4+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Bunun için internet üzerinden iç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, En-Fa Yapı İnş.-Kıyaseddin Özsener Ve Ortağı firmalarını yönlendirdiler.Bu hizmet için ehil.com' a teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Sarıyer-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimdeki 32 m2 olan mutfak, koridor ve hol için yerlere seramik yaptırmak istiyordum. Ayrıca, 3 m2 olan banyom için küvetin üzerine düz duşakabin yaptırmak istiyordum. En kısa süre içerisinde hizmet bekliyordum.Pendikteki fayans döşeme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum.Bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, İwoodyapı-Adavem Ahşap Mobilya Dekorasyon İnş.Yapı Malz.Gıda İmalat Paz.Tic.Ve San. Ltd.Şti. firmalarını yönlendirdiler.Teşekkürler.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

130m2 4+1 dairem de komple yenileme yaptırmak istiyordum. Mutfakta yer ve duvar fayansları komple yenilenecek. ayrıca Mutfak dolabı ve tezgah yapılacaktı.Tezgah ve dolap arasında ki seramiklerde yenilenecek. Banyom ve tuvaletimde de komple yer ve duvar fayansları yenilenecekti. tuvalete klozet ve lavabo yapılacak. Banyoya da duşakabin, klozet,lavabo ve dolap yapılacak. Islak zeminler hariç komple laminat yapılacak. Tadilattan sonra tüm daire boyanacak. Bahçem için de hazır çim ve bahçe düzenlemesi yapılacaktı.yaptığım iç mekan yenileme fiyatları arştırması sonucunda ehil.com ile tanıştım bu hızlı ve kaliteli işten memnun kaldım.bana yönlendirdiği Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun gibi firmalarla bizzat görüştüm ilgi ve alakaları için teşekkür ediyorum.

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

9 adet daire 5'i normal daire 4 adette dubleks daireme toplamda 13 mutfak dolabı yapılacak ve kapılar yenilecekti.Bunun için kaliteli ve hızlı bir firma arıyordum.Bunun için internette firmaların fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm.Kendilerini arayıp detaylı bir talep oluşturduktan sonra Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti., İz Yapı İnşaat Ve İzolasyon, Star Dekor Mobilya, Mim İçmimarlık firmalarını yönlendirdiler.Bu kadar hızlı olmasına şaşırdım.Gün içerisinde 5 firma çok şaşırtıcıydı.Teşekkürler ehil.com

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Pendikteki evimin mutfağına mutfak dolabı hizmeti almak istiyordum.Eski dolap sökülüp yerine yeni dolap yapılacaktı.Pendikteki mutfak dolabı fiyatlarını öğrenmek için internette arama yaparken ehil.com sitesine rastladım.Burada bir çok firma kayıtlı kendi profilleri var biraz firmaları inceledim ve ihtiyacıma göre firma yönlendirmesi için ehil.com da talep oluşturdum.Onlarda bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmalarını yönlendirdiler.Teşekkürler ehil.com.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İnternet üzerinden kartonpiyer fiyatlarını araştırırken gözüme ehil.com çarptı.Sitenin içine girdiğime farkettiğim ilk şey müşterilere böyle bir sistemi ücretsiz bir şekilde yararlanmalarını sağlamış olmaları oldu.Hiç zaman kaybetmeden bir talep başvurusunda bulundum.Ehil.com bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun firmasını yönlendirdi.Ehil.coma böyle bir sistemden biz müşterileri ücretsiz bir şekilde yararlandırdıkları için çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

banyoma fayans döşetmek istiyordum ve internette fiyat araştırması yaparken ehil.com u keşfettim.ehil .com bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun firmasını yönlendirdiler.Kendilerine çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

banyomu yenilemek için internette fiyat araştırması yapıyordum.Ehil.com u gördüm ve bir talep oluşturdum.Kendileri bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun firmasını yönlendirdiler.Kendilerine çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

İnternette boya badana fiyatları araştırıyordum.Ehil.com'u buldum.Bir iç mekan boyama talebi oluşturdum.Bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Çankırılı İç Dekorasyon,Çağrılar Temizlik, KAR-SE INSAAT firmalarını yönlendirdiler.İşim görüldü ve çok memnun kaldım.Ehil.com güzel bir site iyi bir sistemi var herkese tavsiye edebiliirim.Ehil.com'a teşekkür ederim.iyi çalışmalar dilerim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İnternet üzerinde gezinirken ehil.com adresini farkettim.Boya badana fiyatlarını araştırmaya başladım ve sitedeki ortalama fiyatlar hoşuma gitti.Ehil.com da bir talep oluşturdum bana Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun , Ultradekor İnşaat Ltd Şti ,Erdem Yapı Tasarım-Ertan Demirler firmalarını yönlendirdikleri için çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

internetten boya badana fiyatları araştırması yaparken ehil.com u rastladım. sonrasında talepte bulundum. Toplam 35 m2'lik 2 odamı hem duvarlar hem tavanlar olmak üzere komple boyatmak istiyordum. başta ehil.com yönetimi çalışanları olmak üzere Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun firması arkadşalrına çok teşekkür ederim. çok memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yaklaşık 6 m2'lik banyomda; banyo dolabı, lavabo,klozet,duşa-kabin, zemin ve duvardaki fayanslar değişecekti.Pencere yenilecekti.Banyom çok küçük olduğundan kullanışlı olmasını istiyordum.titiz bir çalışma olması benim için önemliydi.vaktimde olmadığı için internetten pendikdeki banyo yenileme yapan firmaları ve fiyatlarını araştırdım.ehil.comu gördüm ve hemen talep oluşturdum.müşteri temsilcileri geri dönüş sağladı bana efrailoğlu inş firmasını yönlendirdi.firmaylada görüştüm ve memnun kaldım.ehil.coma ve efrailoğlu inş ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Pendik'te bulunan 85 m2 evim 2+1 şeklinde. Ev boş yeni taşınacağım için duvarları komple boyatmak istiyordum. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Bu yüzden hemen İç Mekan Boyama fiyatlarını araştırmaya başladım. Araştırma yaparken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum. Kısa bir sürenin ardından Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun ve Kdn Yapı Dekorasyon Motaj firmalarından ehil.com aracılığıyla fiyat teklifi aldım. Ehil.coma aracılığından dolayı çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Kartal'da bulunan boş ve kullanılmayan evimde toplamda 100 m2'lik 4 bölümün tavan ve duvarları boyanacaktı.4 veya 5 duvara duvar kağıdı uygulanacaktı.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. İç Mekan Boyama fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Daha sonra ehil.com Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, ZEN YAPI DEKORASYON, STİL DEKOR ve Isısel Isı Sistemleri San. Ltd. Şti. firmalarından fiyat teklifi aldım. Ehil.coma yardımı için çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

82 m2 1+1 dairemin duvar ve tavanlarını boyatmak istiyordum. Dairem eşyasızdı. En kısa sürede hizmet almak istiyordum.İç mekan boyama fiyatlarını da araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Hemen talep oluşturdum. Kısa bir süre sonra Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun, Atık Alçı Dekorasyon firmalarından fiyat teklifi aldım. Ehil.com hızından dolayı çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım evim 125m2 olup 3 oda 1 salon ve antreye tavan köşebentler, perdelik ve göbek şeklinde kartonpiyer yaptırmak istiyordum. İnternetten kartonpiyer fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Talep formu oluşturdum. Ehil.com sitesi kısa bir süre içinde Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun ve Çatalzeytin Kartonpiyer firmalarından fiyat teklifi aldım. Ehil.coma hızlı çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairem sıvasız kaba inşaat şeklinde 130 m2 3+1 şeklindeydi.Daire içi sadece odalara ayrılmış şekildeydi.Mutfak dolabı,tezgah yapılacak,zemin ve duvar fayansları döşenecekti,evye-batarya takılacaktı.Banyoya; küvet ,duşakabin,klozet,lavabo,banyo dolabı yapılacaktı.5 bölüme laminat parke yapılacaktı.Duvarlara alçıpan yapılarak ,daire komple duvar ve tavanlar olmak üzere boyanacaktı.İşlem sonrası köşebentlere kartonpiyer çalışması yapılacaktı.Tüm iç kapılara Amerikan panel kapı ve tüm pencerelere pimapen takılacaktı.Elektrik tesisatı, su tesisatı ve doğalgaz tesisatı,kalorifer tesisatı döşemesi yapılacaktır yapılacaktı.İç mekan yenilemede uygun fiyat aralıkları için ehil.comdan seçeneklere baktım ve Efrailoğlu İnş-Emrah Dursun-YAPIPARK Mimarlıkinş turzm. ltd sti önerildi.

Yorumu Yapan: , Gebze-Kocaeli

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

10m2 alana sahip banyomu komple yenilemek istiyordum. Banyomun seramikleri değişecekti. Duşakabin ve dolaplar yenilenecekti. Klozetin yeri değişecekti. Su tesisatı gözden geçirilecekti.iç dekorasyon değişikşliği de düşünüyordum internetten firma telefon numaralarını alıp tek tek arayarak uğraşmaktan bıkmıştım ehil.com u tesadüfen gördüm talebimi yazdım kısa süre içerisinde dönüş sağlandı

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Ümraniye de 3*1 m.ölçülerinde iki araçlık, motorlu ve uzaktan kumandalı garaj kapısı yaptırmak istiyordum. fiyatta anlaşmamız halinde en kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ehil.com dan talep formu oluşturdum. Ertesi gün arayıp aciliyetimin farkında olduklarını ilettiler ve bana 4 adet firmayla geri döndüler. Bu firmaların isimleri Efrailoğlu inşaat, Seren Cam, Saray Otomatik Kepenk, Kınık Otomatik Kapı Sistemleriyle görüştüm. Ehil.com çok başarılı bir uygulama olmuş.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul/Kadıköy'deki dairemin toplamda 130 m2 olan 6 bölümünün duvar ve tavanları boyanacaktır. Bu daire kullanımda ve eşyalıdır. Boyanmasını istediğim mekandaki yerden tavana olan yüksekliği 3 metreden küçüktür. Gerekli malzemeleri kendim temin etmek istiyordum. Firmalara sağladım kolaylıktan dolayı ehil.com 2 şirket yönlendirdi. Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun ve Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmalarıdır. Bunlardan Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun adındaki firmayla detayları görüşmeye karar verdim.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimdeki iç mekan yenileme hizmeti için Efrailoğlu İnşaat firması ile anlaşma sağladım.Son derece memnun kaldım herhangi bir aksaklık yaşanmadı teşekkür ediyorum kendilerine.

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Su Tesisatı Talebimi Efrailoğlu İnşaat Emrah Bey ile anlaşarak çözümledik, çok güzel bir iş çıkardı ve gayette memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
2,0 tarihinde yorum yapıldı.

Efrailoglu inşaat firmasından aldığım iç mekan boyama hizmetinden pek hoşnut kalmadım.Boya işinin dışında ufak tadilat işlerimde oldu biraz dağınık olduklarından pislik fazla oldu evin içerisinde firma yetkilisi Emrah Bey gayet ilgili ve iyi birisi fakat personeli biraz yavaş kaldı.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

2,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Çok Kötü
KALİTE
Kötü
FİYAT
İdare Eder
3,5 tarihinde yorum yapıldı.

Sadece puanlama verilmiş, yorum yapılmamıştır.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 1

3,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İdare Eder
KALİTE
İdare Eder
FİYAT
İyi
3,5 tarihinde yorum yapıldı.

Sadece puanlama verilmiş, yorum yapılmamıştır.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

3,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Çok Kötü
FİYAT
Mükemmel
2,5 tarihinde yorum yapıldı.

bir hafta içerisinde bitmesi gereken iş,bir buçuk ay kadar sürdü. bu nedenle bazı problemler yaşadık.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

2,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Kötü
KALİTE
Kötü
FİYAT
İyi

Efrailoğlu İnş.-Emrah Dursun


4,5 | 58 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
97
4 YILDIZ
(İYİ)
 
69
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
3
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
3
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
2
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.