Google+
 

Ultradekor İnşaat Ltd Şti

İstanbul - Maltepe


5,0 PUAN| 95 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Şirketimiz Ultradekor, 2013 yılında faaliyete başlamıştır. YENİ USTANIZ sloganı ile tüm tadilat işlerinizi müşteri odaklı çözmeyi hedefleyen firmamız, deneyimli usta ve iş bağlantıları ile gözünüze hoş gelen estetiği bütçenize uygun olarak sunmaktadır. Bizimle iletişime geçin, tadilatı dert etmeyin. Vizyonumuz; Piyasada hakim düşünce olan ustaya güvensizliği güvene çevirecek şekilde; Müşterilerimizin koşulsuz tatmini ve memnuniyetini optimum fiyat – kalite dengesini gözeterek sağlamak İnsan kaynaklarımızın, şirketin değerine değer katan bir unsur olduğu gerçeği çerçevesinde, çalışan mutluluğunu temel hedeflerden biri haline getirmektir. Misyonumuz; İş alanımızı geliştirerek , çözümlerimiz, satış sonrası güvencemiz, kalitemiz ve iş ahlakımız ile müşterilerimizi gönüllü pazarlamacılarımız haline getirmiş Çalışanlarının paydaş olduğu , tüm çevreleri için değer yaratan , Yüksek kalitede Müşteri beklentilerini karşılayan hizmet vererek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan, Müşterilerinin tüm haklarına saygı duyan , Çalışanlarına , İnsanlığa , çevreye ve evrensel değerlere saygı duyarak gelişimlerine katkıda bulunan , Günceli takip ederek müşterileri için Çözüm ortağı olan bir şirket haline gelmektir  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Boyama, İç Mekan Yenileme, Laminat Döşeme, Alçıpan, Mutfak Yenileme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Mutfak Dolabı Yapımı, Parke Döşeme, Mutfak Tezgahı, Banyo Yenileme, Cam Balkon Sistemleri, Mantolama, Ses Yalıtımı, Yıkım,Hafriyat, PVC Pencere Yapımı, Kış Bahçesi Sistemleri, Kartonpiyer, Dış Cephe Kaplama, Panjur Sistemleri, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Çatı Yapımı, Dış Mekan Boyama, Mutfak Dekorasyonu, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Ahşap Deck Kaplama, Çatı Tadilatı, Duvar Kağıdı, İnşaat Yapımı, Kepenk Sistemleri, Ahşap Kapı Yapımı, PVC Kapı Yapımı, Elektrik Tesisatı Döşeme(Endüstriyel), Taş Döşeme, İç Mekan Cila Ve Lake İşleri, İç Tasarım Hizmetleri, PVC Pencere Tamiri, Korkuluk, Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Elektrik Kablo Döşeme, Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Kat Kalorifer Tesisatı, Su Yalıtımı, Zemin Düzleştirme, Dış Mekan Cila Ve Lake İşleri, Çelik Kapı Yapımı, Çatı Aktarma, Banyo Dekorasyonu, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Jakuzi, Kombi Ve Radyatör, Şofben Ve Termosifon, Şömine, Mimarlık Hizmetleri, Mimari Tasarım, Proje Tasarım, Perde Sistemleri, Sineklik Sistemleri, Ahşap Kapı Pencere Sistemleri, PVC Kapı Pencere Sistemleri, Alüminyum Kapı Pencere Sistemleri, Ahşap Pencere Yapımı, PVC Kapı Tamiri, Alüminyum Kapı Yapımı, Alüminyum Kapı Tamiri, Alüminyum Pencere Yapımı, Hazır Mutfak, Ev Tipi Klima Kurulum, İç Mekan Tadilatı, Yıkım Ve Hafriyat, Restorasyon, Tarihi Ev Restorasyonu, Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Su Tesisatı Tamir, Elektrik Panosu Montaj Ve Kurulum, Kalorifer Tesisatı, Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Isı Yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Söve, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Tavan Kaplama1, Cila Ve Lake İşleri, Banyo Dolabı Yapımı, Modüler Ofis Bölme Sistemleri, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Alüminyum Doğrama, Dış Cephe Mantolama, Elektrikçi, Elektrik Ustası, İç Mimar, Katlanır Cam Balkon, Mimar, Parkeci, Parke Ustası, Salon Dekorasyon, Su Tesisatçısı, Çatı Kaplama Değişimi, Çatı İşleri, Çatı Ustası, Alüminyum Doğrama Ustası, Alüminyum Pencere Tamiri

YETKİLİ KİŞİ

Dursun Turan

KURULUŞ YILI

-1
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Altay Çeşme Mah. Uluğ Bey Sok No: 6/A 2A MALTEPE
Maltepe - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Ultradekor İnşaat Ltd Şti en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimin salonu ve 2 odası duvardan duvara camdı. Bayağı bir soğuk oluyor ve kötü bir görüntü veriyordu. Yaklaşık olarak 10-12 metre gibi geliyor. Kornişlerin görünmemesi ve şık bir görüntü oluşturması için alçıpan ya da stropiyer gibi bir çözüm arıyordum. Kartonpiyer firmalarına bakarken ehil.com a rastladım. Bir talep oluşturdum. Kartonpiyer firmalarından dört tanesi beni aradı. Gelip keşif yaptılar. En uygun kartonpiyer fiyatını veren firma ile anlaştım. Evim şuan gayet şık.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanmak da olduğum 120 m2 3+1 evimin komple boyanmasını istiyordum. Hem duvarlar hem tavanlar boyanacaktı. Tavan yüksekliği 2,25-2,30 metredir. Alçı ile çivi yerleri kapanacaktı. İç mekan boyama firmalarına bakarken ehil.com da bir talep oluştordum. Oluşturduğum talep doğrultusun da iç mekan boyama firmalarından iç mekan boyama fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyatı veren iç mekan boyama firması ile anlaştık ve evimi boyattım.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

4 odaya kartonpiyer uygulaması yapılmasını istiyordum. ehil.com imdadıma yetişerek kartonpiyer firmalarından 5 tanesini bana yönlendirdi. En uygun kartonpiyer fiyatını söyleyen firma ile anlaştık. Yapılan kartonpiyer uygulamaları şöyle; ölçüler : -1mx2.5m holde asmatavan altı kenar düz model 12cm lik -6mx4.5m salon normal tavan kenarı düz model 12 cm lik ve 2 adet 60 lik göbek - 3mx2.7m çocuk odası asmatavan altı kenar düz model 12 cm lik - 6m x 1.7 mutfak asma tavan altı kenar düz model 12 cm lik Bu kadar hızlı ve uygun fiyatlı kartonpiyer hizmeti aldığım için mutluyum. Teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

E5 karayolu üzerinde merkeze 5 km bir mahalle burası. Dolgu temel demir ve kalıp işçiliği istiyordum. 100 m2 alana 10*10 m ölçülerinde kalıp atıldı ve içine artı şeklinde 25*25 m ölçülerinde bir alan 4 e bölündü. Onun içine dolgu yapılıp içine hasır atıldı. Dolgunun ise moloz dolgu tercih ettik. Bunun üstüne de 10 cm lik beton atıldı. Yükseklik 80 cm beton kalınlığı 20 cm hasır kalınlığı 10 cm olarak yapıldı. Sağ sol ve arka cepheye araç girişi olmadığı için beton hortumla uygulandı. Ön cephe araç girişi için uygun olduğu için direkt araçtan döküldü. Pompa beton aracı iki kere geldi. İlk önce temel için beton atılırken geldi ve bu beton kuruduktan sonra hasır için tekrar geldi. Buraya ayrıca gider kuyusu yaptırdık. Ölçüleri 2*2 m çapında. Kuyunun içine kalıp konularak ve betonla çevrildi. Toplamda 8 m2 lik bir kuyu olarak yapıldı.Tüm bu işlemler arkadaşımın tavsiyesi ile girdiğim ehil.com sayesinde yapıldı. Oluşturduğum inşaat yapımı talebime hemen dönüş yapan inşaat yapımı firması çok uygun bir inşaat yapımı fiyatı verdiği için kendileri ile hemen anlaşarak yaptırdık.

Yorumu Yapan: , Erenler-Sakarya

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Şuan kullanımda olduğum 13 m2 bahçeme kış bahçesi sistemleri yaptırmak istiyordum. Üstü kapalı olacak yanlar katlanır cam sistemi olacak ve genişliği 5,5 metre uzunluğu 2,5 metre ısı yalıtımlı sistem olmasını istiyordum. Beton alan üzerine düzenlenecekti. Kullanılacak malzemenin en kalitelisi olmasını istiyordum. Taksitli kış bahçesi sistemleri fiyatlarını araştırdım. Ehil.com kış bahçesi sistemleri firmalarının taksit yaptığını öğrenip bir talep oluşturdum. Kısa bir süre sonra kış bahçesi sistemleri firmalarından taksitli fiyat teklifleri geldi. 12 ay taksit yapabilen bir firma ile anlaştık ve yaptırdık.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Çardak olarak kullandığımız küçük ahşap bir kulübemiz mevcut. Uzun zamandır cila yapılmayınca ve cila kalkmaları ve kabarmaları oluştu. Cilalanması gerekiyordu. Dış mekan cila ve lake işleri firmalarını araştırırken ehil.com ile karşılaştım. Hemen dış mekan cila ve lake işleri fiyatlarına baktım. Fiyatların uygun olduğunu görünce bir talep oluşturdum. Talebimi gören dış mekan cila ve lake işleri firmaları beni aradı ve gelip keşif yaptılar. En uygun dış mekan cila ve lake işleri fiyatını söyleyen firma ile anlaştık.

Yorumu Yapan: , Silivri-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

100m2 alana sahip tavana alçıpan yaptırmak istiyordum. Spot aydınlatmalı dekoratif bir alçıpan yaptırmak için alçıpan fiyatlarına baktım. Fiyatlar bana biraz yüksek geldi. Sonra karşıma ehil.com çıktı. Buraya kayıtlı olan alçıpan firmalarının alçıpan fiyatlarının uygun olduğunu görünce bir talep oluşturdum. Talebimde ısı yalıtımı da istediğimi belirttim. Birgün sonra alçıpan firmaları beni aradı. Gelip keşif yaptıktan sonra fiyat konusunda anlaştık. Bir haftada alçıpan ve ısı yalıtımı işimizi tamamladılar. Teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Beykoz-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Nem ve rutubet yalıtımı fiyatlarını araştırırken ehil.com ile karşılaştım. Evime nem ve rutubet yalıtımı yaptırmam gerekiyordu. Evim yüksek giriş ve altında açık otopark mevcut. Özellikle kış aylarında otopark ile daire içinde ki ısı farkından dolayı ev zemini terleme yapıyordu. Buna bağlı olarak evde aşırı nem oluşuyor ve eşyalarımız nem ve küf kokmaya başlamıştı. Ev zemini yaklaşık brüt 120 m2. ehil.com da oluşturduğum nem ve rutubet yalıtımı talebime nem ve rutubet yalıtımı firmalarından fiyat teklifleri geldi. En kaliteli ürünleri kullanan bir firma ile anlaşıp evime nem ve rutubet yalıtımı yaptırdım.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

170 m2 dublex dairemin 7 odası ıcın hem duvar hem tavan boyası yaptırmak ıstıyordum. eşyasız ve kullanımda değil. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum..boya badana işlemim için ehil.com bana bu konuyla ilgili ,Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Ergrup Temizlik,Ultradekor İnşaat Ltd Şti,ehillerini yönlerdirdi

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

75 m2 olan tek katlı müstakil evimin ,4 cephesini komple ahşap kaplama yaptırmak istiyordum.Mevcut duvarlarda sökülecek bir malzeme yoktur.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.Ümraniyeden bina cephe kaplama araştırıyordum ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti ehilini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni yapılan 5 katlı 2 binamızın dış cephesine kompozit panel yaptırmak istiyordum.Binanın biri 5 daire diğeri 10 daireden oluşuyordu. Her iki bina içinde 3 cepheye yapılacak. Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.Pendikde bina cephe kaplama araştırıyordum ehil.com bana bu konuyla ilgili,Ultradekor İnşaat Ltd Şti,Metraj Yalıtım,Angora İnşaat Ltd.Şti.Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Taşdan Panjur ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni inşa edilen 3 katlı binamızın dış cephesine kompozit panel yaptırmak istiyordum.Toplamda 3 cepheye yapılacak.3 cephe toplamı ortalama 350m2.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.Ümraniyeden bina cephe kaplama araştırıyordum ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti,İz Yapı İnşaat Ve İzolasyon,Adeniş İnşaat Turizm Tekstil Ve Eğitim Danışmanlın San. Tic. Ltd. Şti.Pm Cam Alm Pvc Ins San Ve Tıc Ltd Stı,Dec-Co İnşaat Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Mutfağım 12 m2 şeklindetdi.Yeni bir mutfak dolabı ve tezgah yapılacaktı.Duvar ve yer fayansları yenilenecek. Evye ve bataryalar takılacaktı.Keşfe uygundum.Mutfağım inşaat halindedir.Acil hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti,Selecta Mutfak,Star Dekor Mobilya,Dinçer Döşeme Mobilya Dekorasyon Zemin Kaplamaları,İlke Mobilya Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

20 m2 olan mutfağımdaki mutfak dolabımı ve tezgahımı komple yeniletmek istiyordum.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti,Akın Yapı,Algül Mobilya Dekorasyon,Ar Yapı Elemanları San Ve Tic Ltd Şti,Hilal Mobilya Restorasyon Ve Dekorasyon,ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

15 m2 olan mutfağıma yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşencek.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için.ehıl.com bana bu konutyla ilgili,Ultradekor İnşaat Ltd Şti,Eles Yapı Dekarosyon,Selecta Mutfak,Star Dekor Mobilya,İlke Mobilya Dekorasyon,ehilini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanılmakta olan 12 m2 mutfağımın eski görünüşünden memnun değilim yenilenmesini istiyordum.Duvar ve zemindeki seramikler tamamen sökülecekti.Duvarlar tamamen sıva yapılıp astar çekilecek boyaması yapılacaktı.Mutfak dolaplarım değişecek,kullanışlı şık görünümlü raylı sistemli dolap yapılacaktı,Mutfak tezgahım eviye ve bataryaları değişecekti.Su tesisatı ve musluklar değişecekti,Mutfağın zeminine ve 10 m2 hol kısmına su geçirmez laminat parke yapılacaktı.Malzemeler konusunda firmanın yönlendirmesini istiyordum.Müsait zamanlarda keşif yapılacaktı En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti,KILIÇ KAYA MOBİLYA,İlke Mobilya Dekorasyon,Kns Mutfak & Banyo & Duşkabin,İwoodyapı-Adavem Ahşap Mobilya Dekorasyon İnş.Yapı Malz.Gıda İmalat Paz.Tic.Ve San. Ltd.Şti.ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

10 m2 olan banyomu komple yeniletmek istiyordum.Yer ve duvar fayansları komple değişerek yenilenecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Tuvaletinde yer ve duvar fayansları komple değişecekdi.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.ev tadilatım için.ehil.com .bana bu konuyla ilgili ,Ultradekor İnşaat Ltd Şti,ehilini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Evim 100m2 3+1 şekliydi. Mutfak ve banyo tavanları dahil olmak üzere bütün odalarda tavan ve duvar boyaması istiyordum. Gerekli malzemeler firma tarafından temin edilcekti. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum.. boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Acar Yapı Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti.Çağrı Temizlik, Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Şu an oturduğum evden çıkıyordum ve çıkarken de evi boyatmak istiyordum. evim 46 m2 1+1 şeklindeydi. Sadece tavanlar boyanacakdı.Yükseklik olarak 2,5 metre kadardı.Cumartesi günü hizmet almak istiyordum.Ev eşyasız ve kullanımda değildi.2 bölümden oluşmaktaydı..boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili.Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Soylu Yapı Ürünleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.Ayhan Işık Dekorasyon, ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Evim 1+1 şeklindeydi.55 m2 lik,4 bölümden oluşan alanda düz beyaz saten boya yaptırmak istiyordum.Ev şuanda eşyalı yalnız kullanımda değildi.Tavan yüksekliği yaklaşık 3 m2 di. Sadece duvarlar boyanacakdı.En kısa süre içinde hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili . Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Soylu Yapı Ürünleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. Acar Yapı Dekorasyon, Meis Müzik Evrensel Sanat Yayın Ltd.Ştd, ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Evimi komple duvar ve tavan boyaması yaptırmak istiyordum.Duvarlarda ufaktefek alçı ile rütuş yapılacakdı olan alanlar mevcutu.Keşif için uygundum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Özkaya Gayrımenkul Dekorasyon, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti , ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Alışveriş Merkezi içerisinde bulunan mağazımızın 20 m2 alçı yapılıp duvarların boyaması yapılacaktı.Malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyordum.Acil olarak hizmet almak istiyordum.bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Ultradekor İnşaat Ltd Şti, ÖZ-ADA İNŞAAT, Titizhan Temizlik, Sancak Mühendislik, Hilal Mobilya Restorasyon Ve Dekorasyon ehillerini yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Duvarlarımın boyanmasını istiyorumdum 3 oda 1 salon 120 m2 altında bir alanım vardı bir kış geçirdik bütün boyalar kalktı boyalar kalktığı için yenilemek duvarlarda pürüz yoktu sadece boyalar kalkmış durumda boyatılacakdı alan 3 oda bir salon odalar ebebeyin odası salon 20-25 m2 odanın biri 9 m2 diğer oda 12-15 m2 tahmini tavan yüksekliği yaklaşık olarak 3 metreden küçüktü normal bir apartmanın normal tavan yüksekliğidi keşif için musaittim ehil.com bana bu konuyla ilgili Ultradekor İnşaat , Hakan Şimşek, Aslı Yapı Dekorasyon ehilleri yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

evim 110 m2 şuan kullanılmayan 3+1 evime boya yaptırmak istiyorum. tavan ve duvarlar boyanacak tavan yük 2,8 m2 . bu hizmetten en kısa sürede yararlanmak istiyorum.keşif için ehil.com 5 firma yönlendirdi

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim için 2.5 * 1 m ebatında yerden tavana kadar alçıpan duvar yaptırmak istiyordum. İnternet üzerinde alçıpan fiyatlarını incelerken ehil.com ile karşılaştım. Müşterilere firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrenince bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasıyla görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım evimde yenilik yaptırmak için iç mekan yenileme fiyatlarına bakarken ehil.comun web sitesi ile karşılaştım. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Artımilim Mimarlık Mobilya Dekorasyon, Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Bbs Mimarlık İnş.Taahhüt Yapı Malzemeleri San.Ve Tic.Ltd.Şti, Acar Yapı Dekorasyon ve Gamze Nur Elektrik Dekorasyon Ltd. Şti. firmalarıyla görüşme sağladım ve farklı fiyat teklifi aldım. Çok güzel ve kullanışlı bir sistem çok memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Odamdaki bir bölüme kartonpiyer uygulanmasını istiyordum. Bunun için web sitelerinde kartonpiyer fiyatlarını araştırıyordum. Ehil.coma rastladım ve siteyi biraz inceledim. Talep gönderdikten kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasıyla görüşmemi sağladılar. Sistem kusursuz çalışıyor hiç bir sorun yaşamadım.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimin bazı kısımlarına laminat parke yaptırmak istiyordum. İnternet üzerinde laminat parke yapan firmaları araştırırken ehil.com web sitesine rastladım. Sistemi incelerken ücretsiz olarak firma yönlendirmesi yaptıklarını gördüm ve talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Atılım Dekorasyon İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Balcidekorasyon olmak üzere 3 firma yönlendirmesi yaptılar. Siteyi kullanmak çok kolay, zaten ücretsiz hizmet sağladıkları için hiçbir sıkıntı çıkmıyor.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimde komple boya badana yaptırmak istiyordum ve internet üzerinde o işle ilgilenen şirketleri teker teker arıyordum. Ehil.comu gördükten sonra bunlara gerek kalmadı onlar zaten bana firma yönlendirmesi yaptılar. Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Acar Yapı Dekorasyon, Vatan İnşaat ve Emlak Dekor ile görüşmemi sağladılar. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairem için çelik kapı yaptırmak istiyordum bunun için internette fiyat araştırması yapıyordum karşıma ehil.com çıktı. Denemek için talep gönderdim kısa bir süre içinde geridönüş yaptılar. Ultradekor İnşaat Ltd Şti firması ile görüşme sağladık ve fiyat teklifi aldım. Sistem ücretsiz olduğu için çok beğendim.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Mutfağımı yenilemek için internet üzerinde dekorasyon firmaları araştırırken ehil.comu gördüm. Siteyi incelerken ücretsiz olarak firma yönlendirdiklerini gördüm. Bir talep gönderdim ve kısa bir süre sonra benimle iletşime geçtiler. Fİrma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. Elit Su Depoları Ltd Şti ve Ultradekor İnşaat Ltd Şti ile ehil.com aracılığıyla görüştüm farklı fiyat teklifleri aldım. Bir sorun yaşamadım ve ücretde ödemediğim için çok memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Çekmeköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İşyerimin bir kısmına laminat parke döşeme işlemi yaptırmak istiyordum. internet üzerinde laminat parke ile ilgili fiyat araştırması yaparken ehil.coma rastladım. Müşteriler için firma yönlendirmesi yapıyorlarmış. Bir talep gönderdim kısa sürede geri dönüş yaptılar ve firma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. Sistem çok güzel işliyor hiç bir ücret ödemeden hizmet alıyorsunuz.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

40 m2lik alan için laminat parke döşeme işlemi yaptırıcaktım. İnternetten laminat parke fiyat aralıklarına bakarken ehil.comu gördüm. müşteriler için ücretsiz firma yönlendirmesi sağlıyorlarmış. Hemen bir talep gönderdim ve kısa süre içinden benimle iletişme geçtiler. Ultradekor İnşaat Ltd Şti firması le ehil.com sayesinde bir görüşme yaptık ve fiyat bilgisi aldım. Sitemin ücretsiz olması çok muhteşem birşey uğraşmamıza gerek kalmadan hizmet alıyoruz.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evim için laminat parke fiyat araştırması yapıyordum ve ehil.comu gördüm. Ücretsiz firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrendim ve talepde bulundum. Çok uzun zaman geçmeden benimle iletişime geçtiler. Ehil.com sayesinde Ultradekor İnşaat Ltd Şti firması ile görüşme sağladık ve fiyat teklifi aldım. Hizmet için ehil.com ve diğer firmaya teşekkürediyorum.

Yorumu Yapan: , Sancaktepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

5 katlı binamızın 13 dairesine mutfak dolabı yapılacaktı bunun için uygun fiyat arıyordum. İnternette dolaşırken ehil.coma rastladım. Müsterilere firmaları yönlendiriyorlarmış. Bende denemek için talep formu doldurup gönderdim. Kısa bir süre içerisinde benimle iletişime geçtiler. Ultradekor İnşaat Ltd Şti, İlke Mobilya Dekorasyon, Maksan İnşaat Taah.-Selçuk Karataş, Çakırlar Alimünyum Şahin ÇAKIR ve Marka Katlanır Cam Balkon-Avni Çelik firmaları benimle iletişime geçti hepsinden farklı fiyat teklifleri aldım. Sistem çok sağlıklı çalışıyor ve ücretsiz olduğu için çok memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimim 2 odasının iç cephesini mantolama yaptırmak istiyordum.Ehil.com üzerinden ULtradekor İnşaat Ltd. Şti. ile anlaştım.Kalite ,zaman, işçilik ve insani vasıflar yönünden çok memnun kaldım.İşlerini zamanında temiz ve titiz bir şekilde yapıp teslim etmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye edeceğim bir firmadır. Ehi l. com teşekkür ediyorum.Saygılarımla.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İnternet üzerinden laminat döşeme fiyatlarını araştırıken EHİL.COM da bu işin ne kadar uygun fiyatlarla yapılabileceğini anladım.talep formum onaylandıktan sonra bana yönlendirilen Ultradekor İnşaat Ltd Şti gibi işinin ehli firmalar ile bizzat görüşme imkanı yakaladım.BU hızlı ve kaliteli hizmetten çok memnun kaldım.Teşekkür ederim

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimin 30 m2 bölümüne suya dayanıklı laminat parke yaptırmak istiyordum.Anlaşılması halinde hemen hizmet alacaktım.Adalardaki laminat fiyatlarını öğrenmek için arama yaparken ehil.com sitesine talepte bulundum.Bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını yönlendirdiler.görüştüm.Teşekkürler.

Yorumu Yapan: , Adalar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

iş yerimin 60 m2 lik tek bölüm olan çatı katına laminat parke döşenecekti.Zemine şap atılmış durumdaydı.Bunun için zaman kaybetmeden laminat döşeme fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını yönlendirdiler.Hizmetten memnun kaldığımı söyleyebilirim teşekkürler.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimde 60 m2 olan bir alana laminat parke yaptırmak istiyordum. Zeminde şu an başka bir döşeme bulunuyordu. Zemin düzgün ve alanda eşyalar mevcuttu. En kısa zamanda hizmet bekliyordum.Ümraniyedeki perke döşeme fiyatlarını öğrenmek için internette arama yaparken ehil.com sitesini buldum.Bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını yönlendirdiler.Teşekkürler.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimde 100 m2 alana laminat parke yaptırmak istiyordum.Bunun için internet üzerinden fiyatlarını araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmalarını yönlendirdiler.Bu kaliteli hizmet için kendilerine çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

kadıköyde parke döşeme fiyatları arastırırken ehil.com sayfasına rastgeldim ve talepde bulundum talebın ıcerıgıne 60 m2'lik işyerimde parke döşemesi var. Belirli yerlerde hafif kabarıklıklar bulunuyor. Mevcut parkenin sökülerek yeniden döşenmesini istiyorum. Şu an işyerim kullanımda dıye belırttım ehil.com Ultradekor İnşaat Ltd Şti fırmalarını yonlendirdi dursun bey hem kısılık olarak hem iş olarak gerçekten çok iyiler çok memnun kaldım

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

60 m2 2+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.Bunun için internet üzerinden fiyat araştırması yaparken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Acar Yapı Dekorasyon, Gamze Nur Elektrik Dekorasyon Ltd. Şti. firmalarını yönlendirdiler.Kendilerine bu sebepten dolayı çok teşekkür ederim iyi ki ehil.com ile bağlantıya geçmişim

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

internette iç mekan yenileme fiyat araştırması yaparken ehil.com u gördüm.Kendilerine talepte bulundum ve bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti., İz Yapı İnşaat Ve İzolasyon, Tadilat Artı Tamirat, Maksan İnşaat Taah.-Selçuk Karataş firmalarını yönlendirdiler.Çok memnun kaldım bu hizmeti bana sundukları için ehil.com a teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

internette iç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm.ve talep formunu doldurdum.müşteri temsilcileri arkadaşkarı bana geri dönüş yaptılar. ve Ultradekor İnşaat Ltd Şti önerdiler.artık evim çok güzel bir görünüme sahip oldu.

Yorumu Yapan: , Çekmeköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

internette laminat döşeme fiyatları arastırırken ehil.com sayfasını gordum fıyat alabılmek için talepte bulunmam gerekıyordu ve bende talepte bulundum Dairemde 5 bölüm 70 m2 lik alana laminat parke yaptırmak istiyorum. Mevcut zeminde parke var direkt üzerinde işlem gerçekleşecek dıye belırttım musterı temsılcıleri Ultradekor İnşaat Ltd Şti fırmasını yonlendırdı çok guzel ve sağlam bir şekılde lamınat doşeme yaptılar

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

internette mutfak tadilat fiyatları araştırması yaptığım sırada bir tanıdık vasıtasıyla ehil.com'a talepte bulundum. Mutfağımda parke döşeme yeni dolap gibi yenilikler istediğimi belirttim. Bunun takibinde ehil.com bana ultradekor inşaat ltd şti firmasını yönlendirdi. Hizmetlerinden memnun kaldım

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

100 m2 evim 3+1 şeklinde bütün odalara birde mutfağa komple laminat parke yaptırmak istiyordum Daire boş eşya bulunmuyordu Zeminım düzgündü bun un için yapabılecek firmayla arıyordum ehil.com ma talep oluşturdum çokda menun kaldım herkese önere bilirim ehil.com mu

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Tuzladaki evime laminat parke döşemesi yaptırmak istiyordum.Tuzladaki Laminat fiyatlarını öğrenmek için internette arama yaparken karşıma ehil.com çıktı.Ehil.com çok güzel bir site bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını yönlendirdiler ve çok memnun kaldım.Kendileriyle görüştüm bana çok kaliteli bir firma önerdiler.Bana Bu kaliteli hizmeti sağlayan ehil.com a çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dairem de laminat parke yaptırmak istiyordum. 100m2 lik alanda işlem gerçekleşecekti. 25 m2 eşyalı odada işlem yapılacaktı. 75 m2 eşyasız işlem yaptıracaktım.İnternette Sultanbeyli Laminant firmalar fiyatı,Sultanbeyli Dekorasyon Firmaları fiyat, Sultanbeyli Dekorasyon firmaları fiyat

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanmakta oldugum 60m2 evimin zeminine laminat döşeme yaptırıcaktım.İnternette fiyat araştırması yaparken ehil.com'u keşfettim.Bir laminat döşeme talebinde bulundum.Bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını yönlendirdiler.Çok memnun kaldım kendınlerıne cok tesekkur ederım.iyi çalışmalar dilerim.

Yorumu Yapan: , Sancaktepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

60M2 2+1 boş evime parke döşetmek istiyordum.Bunun için internetten firmalar ve fiyatlar hakkında araştırma yaptım.ehil.comu gördüm ve talep oluşturdum.Hemen geri dönüş sağlayıp ultradekor inşaat firmasını yönlendirdiler firmaylada görüştüm çok memnun kaldım.ehil.coma ve ultradekor inşaata ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

70 m2 2+1 şeklinde laminat parke döşetmek istiyordum.bunun için internette fiyatlar için araştırma yaptım ve ehil.comu gördüm burdan talepte bulundum ve hemen dönüş yaptılar.bana ultradekor inşaat firmasını yönledirdiler firmayla görüşme sağladık.çok memnun kaldım.ilgilerinden dolayı ehil.coma ve ultradekor inşaata çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimin 30'ar m2 olan 3 odasına laminat parke döşenecekti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Uygun bir fiyat olmasını istiyordum. Bunun için Laminat Döşeme fiyatlarını araştırmaya başladım. Karşıma ehil.com çıktı. Talep oluşturdum. Devamında ehil.com Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını önerdi. Ehil.coma işimi kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Maltepe'deki evimde 2 bölümden oluşan 43 m2'lik alana akçağaç renginde laminant parke döşenecekti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Laminat Döşeme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep formu oluşturdum. Ardından ehil.com Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını önerdi. Bu firmadan fiyat teklifi aldım. İşimi kolaylaştıran bir site. Herkese tavsiye ederim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Kadıköy deki işyerimin 22 m2'lik 1 bölümüne laminat parke döşenecekti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Çünkü firma bulma süreci belli bir zamanımı alacaktı ve firmanın hizmeti tamamlaması da zaman alacaktı o bakımdan en kısa sürede hizmet almak istiyordum. İnternet vasıtasıyla ehil.com ile tanıştım. Ehil.com'un web sitesinde oluşturduğum talep formuna istinaden bana geri dönüş yaptılar. Aynı gün içerisinde Ultradekor İnşaat Ltd. Şti'ni bize gönderdiler. Hızlarına hayran kaldım doğrusu

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Tuzla'daki İş yerimin 2 bölümünün zemine parke döşenecekti. En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Laminat Döşeme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Daha sonra Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasından fiyat teklifi aldım. Ehil.coma hızlı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Toplamda 57 m2 olan 3 odamın zeminine laminat parke yapılacaktı.Zeminlerde halı bulunmakta.Dairem eşyalı ve kullanılır durumda.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. En uygun Laminat döşeme fiyatını ararken ehil.com adresine rastladım. Talep formu oluşturdum. Kısa bir süre sonra Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını önerdi. Hızlı çalılşmanızdan dolayı teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanımda olmayan ve eşyasız olan İstanbul Pendik'teki dairemin toplamda yaklaşık 50 m2 lik 3 odasının zeminine laminat parke döşenecekti.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Laminat döşeme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Talep oluşturdum. Akabinde ehil.com Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını önerdi. Ehil.coma çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

2+1 evimin 46 m2 lik alanına laminat parke yaptırmak istiyordum. Ev eşyasız . Anlaşılması durumunda hizmeti hemen almak istiyordum. Laminat döşeme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Hemen talebimi ilettim. Daha sonra ehil.com Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasını önerdi. Ehil.coma teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

2+1 yaklaşık 60-65 m2 olan dairemin 5 bölümünün duvar ve tavanları boyanacaktı. Gerekli malzemeleri kendim temin edecektim. İç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.comu keşfettim. Talep formu oluşturdum. Kısa bir süre içinde Ultradekor İnşaat Ltd Şti ve Bahar Temizlik adlı firmaları önerdiler. Hızlı çalışmalarından dolayı ehil.coma çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanmakta olduğum evim 120m2 olup 3 oda 1 salon. Hem duvar hem tavan boyanacaktı. Kapılarda boyanacaktı. firmaları araştırırken ehil.comu buldum. talebimi ilettim. ehil.com Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Şahin Yapı Mekanik Mühendislik Hizmetleri firmalarını önerdi. Bu firmalarla iç mekan boyama fiyatları ile ile ilgili teklifler aldım karşılaştırma yaptım. Çok kaliteli bir site ve gerçekten içinin ehli bir firma.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım 110 m2 3+1 olan ve boş durumdaki dairenin bütün duvar ve tavanları boyanacaktı.Gerekli malzemeler firma tarafından karşılanacaktı.İşlemin 1 gün içerisinde bitmesi gerekiyordu ve kaliteli bir işçilik olmasını istiyordum. Bütün bunları yapacak bir ehil firmayı ehil.comun bana önerebileceğini düşündüm ve talep formu gönderdim ve tahmin ettiğim gibi kısa sürede Ultradekor İnşaat Ltd Şti, ve Yusaş İnşaat firmalarından teklif aldım. Çok hızlı bir site herkese tavsiye ediyorum.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

2.50 mtre uzunluk 1.50 metre genıslık olmak üzere tek pencere cıft acılır, ısıcamlı ve sıneklıklı bir pencere sistemi istiyodrum. ön tarafında 2.5 metre mermer olacak şekilde belittiğim kriterler dahilinde firmalar benimle iletiişime geçtiler yardımınız için teşekkürler

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evime 5 adet 150x150 cm ebatlarında pvc pencere yaptırmak istiyordum.pencere fiyatlarını siteniz aracılığıyla öğrendim yardımınz için teşekkürler

Yorumu Yapan: , Sultanbeyli-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

3 katlı 6 daireden ve 1 dükkandan oluşan apartmanımızın 2 dış cephesine komple mantolama işlemi yapılacaktı.Mantolamadan sonra boyama işlemleride yapılacak olup en uygun dış mantolama yapabilecek firmaların yönlendirmesini ehil.com sayesinde buldum..firmaların bazıları Ultradekor İnşaat Ltd Şti -ÖZ-ADA İNŞAAT -Boğaziçi Yapı Dekorasyon Mimarlık Ltd Şti. -Çelik Yapı -Artim Tekstil Tic.Ltd.Sti ... teşekkürler ehil.com

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yaklaşık 350 m2 olan iki katlı müstakil evimin dış mantolamasının yapılmasını istiyordum 4 cephe kaplanacaktı. mümkün olan en kısa süre ve en uygun fiyatlı mantolama için ehil.com adresinden ultradekor inşaat ltd şti -Mi Yapı İzolasyon -Özgüven İnşaat -Kindani İnşaat bir çok firmayla görüşme imkanı sağladı. teşekkür ederiz

Yorumu Yapan: , Pendik-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım evim 100m2 olup 3 oda 1 salondur. Evim dublekstir.Mutfağımı komple yenilemek istiyordum. Mutfağımın seramikleri değişecekti Mutfak dolapları, evye ve bataryalar yenilenecekti . Banyomu da komple yenilemek istiyordum. Banyomunda seramikleri değişecekti. Banyo dolapları, duşakabin ve klozet yenilenecekti0. Üst kattaki çamaşır makineme yer açılacaktı. Alt kattaki ebevyn banyomunda seramikleri değişecekti. Lavabo yenilenecekti. Su ve elektrik tesisatı gözden geçirilecekti. İç kapılar değişecek.tı Çelik kapı yapılacaktı. Teras yenilenecekti. Evin içerisinde merdiven yeri açılacaktı. Merdivenin altına vestiyer yapılacaktı. Tüm ev tadilattan sonra boyatmayı düşünüyordum bu işleri henüz yaptırmadım ama ehil.comun bana sağladığı bu kolaylığa karşın yorum yazmak istedim tüm fiyat bilgilerine ve firmalarla iletişim kurmada çok kolaylık sağladı şimdiden teşekkür ederim ehil.com a

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Mutfak Dekorasyonu için fiyar araştırması yaptım.15 m2 Mutfağım ile 13 m2 civarındaki çocuk odasını birleştirerek komple bir mutfak yaptırmak istiyordum. Muftak dolapları komple yenilenecekti.Tezgah yapılacak.Yer ve duvar fayansları değişecekti. Lavabo,evye ve bataryalar yenilenecekti. Elektrik ve su tesisatı değişecekti. Zevkime göre farklı dekorasyon işleride yapılacaktı. Ehil.com aracılığıyla Ultradekor İnşaat Ltd Şti, Taşoğlu Yapı ve Mas Ahsap firmalarıyla irtibata geçtim.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Mutfak Dekorasyonu için fiyar araştırması yaptım.15 m2 olan mutfağımda komple değişiklik yaptırdım.Öncelikle mutfak ile balkon arasındaki duvar kırılarak balkon mutfağa dahil edilecekti.Mutfak dolapları komple yenilenecekti.Tezgah yapılacaktı. Lavabo,evye ve bataryalar değişecekti.Yer ve duvar fayansları yenilenecekti.Elektrik ve su tesisatı gözden geçirilecekti.Boya işi olacaktı. Ehil.com aracılığıyla Ultradekor İnşaat Ltd Şti firmasıyla irtibata geçtim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

6 katlı olan binamızın 1200 m2 olan 4 cephesine köpük strafor ile mantolama yapılacaktı.uygun fiyatlı mantolama işlemi için internetten ehil.com'a danıştım. ve ehil com sayesinde bir çok firmayla iletişime geçtim.bunlar Ultradekor İnşaat Ltd Şti-ÖZ-ADA İNŞAAT-Özgüven İnşaat-Mesa Yapı-KALE YAPI YALITIM İZO. teşekkürler ehil.com

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Karapürçek de 100 m2 olan arsamız üzerine 1 mt yükseklikte tek katlı verandalı en az 2+1 olacak ev yaptırmak istiyordum.Hazır projemiz bulunmuyordu. Anahtar teslim olmasını istiyordum..Anlaşma sağlanır ise hemen hizmet almak istiyorumdum.internetten ehil.com inşaat yapım katagorisi bizi ultradekor inşaat ltd sti önerisinde bulundu teşekkürler...

Yorumu Yapan: , Karapürçek-Sakarya

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Sakarya Karasu daki müstakil evimizde laminat döşeme ile ilgili hizmet almak istiyordum.Toplamda yaklaşık olarak 250m2 civarında,iki katlı ev.Giriş katında tek yüzey, ikinci katta ise sadece dört oda laminat döşeme yapılacaktı.Zeminin durumu düzgün.Eşyasız ve kullanılmayan alanda işlem sağlanacaktı.4 ten daha fazla alanda parke döşenecekti.Gerekli malzemelerin firma tarafından temin edilmesini istiyorumdum.Fiyatta anlaşma sağlarsam güvenilir kaliteli ve sağlam bir firmayla hemen çalışmak istiyorumdum.internetten ehil.com üzerinden laminant döşeme konusunda destek istedim ve bana ultradekor inşaat ltd sti önerdiler...teşekkürler..

Yorumu Yapan: , Karasu-Sakarya

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Sakarya Arifiye deki kendime ait 130-140 m2 arası 2+1 büyüklükteki dairemizde iç mekan yenileme hizmeti almak istiyordum.Mutfak;mutfak dolapları,seramik fayans uygulanacak komple.mutfak tezgahı,evye ve batarya yapılacak.Banyo ve tuvalet kısmında;seramik fayans uygulaması olacaktı komple,banyo dolabı,klozet,duşakabin gibi işlemler olacaktı.Oturma odası,salon,yatak odası ve evin diğer tüm bölümlerin de hem duvarlarda em de tavanlarda komple boyama işlemi olacak.Zeminde laminat parke uygulanacak.Salon ve oturma odası bölümlerinde kartonpiyer uygulanacaktı.İç mekandaki 5 adet kapıda işlem olacak.Dış kapı için bir çelik kapı .Pvc pencereler yapılacaktı.Evimi yeni yapmıştım hala inşaat halinde duvarları örülü iç mekanin kaba elektrik ve su tesisati cekili bundan sonraki asamalari mimara yaptırmak istiyorumdum .Fiyatta anlaşma sağlayabileceğim yerler ararken internetten ehil.com a ulaştım bana ultradekor inşaat ltd şti. önerildi.. teşekkürler.

Yorumu Yapan: , Arifiye-Sakarya

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yaklaşık 65 m2 ve 3 odanın ayrı 3 duvarında duvar kağıdı yapılacaktı.Zeminde boya mevcut olduğunu belirttim. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Ehil.com bana Ultradekor İnşaat Ltd Şti yönlendirdi. Detaylı bir görüşme gerçekleştirdik. Ehil.coma teşekkürlerimi sunarım

Yorumu Yapan: , Ataşehir-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Boyama işlemi 6 odada yapılacaktır. Bu ev şuanda kullanımda değil ve eşyasızdır. Boyanmasını istediğim odalar yaklaşık 110m2 kadardır. Odalarda yerden tavana olan yükseklikleri 3-3.5m'dir. Firmanın kullanacağı eşyaları, malzemeleri kendim temin edeceğim. Ehil.com'un yönlendirdiği Ultradekor İnşaat Ltd. Şti. firmasına da kolaylık olması adına görüşmeler sağladık.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

700-800TL arasında bir bütçe aralığım var. İstanbul/Sancaktepe deki 75-129m2 lik eşyalı kullanılan bir evim bulunmaktadır. Sadece duvarlar boyanıcaktır. Boyama işlemini gerçekleştirecek firmanın gelirken malzemelerinide kendilerinin getirmesini istiyordum. Boyama işleminin yapılacağı mekanda yerden tavana olan yükseklik yaklaşık olarak 3-+3.5metredir. Bu sebeple ehil.com'un yardımıyla Ultradekor İnşaat Ltd Şti ile görüşmeler sağladık.

Yorumu Yapan: , Sancaktepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Merhaba, İstanbul Çekme köyde oturuyorum. Evime asma tavan yaptırmak istiyorum. Yalıtıma ihtiyacım yok. Ultradekor İnşaatla görüştüm. Detaylıca konuştuk. Ehil.com'a teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Çekmeköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
2,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimin boya işlerini ultradekor firmasına yaptırdım.İletişim ve satış yönü kuvetli bir ekip ile keşfe geldiler. güleryüzlü ve samimilerdi. sundukları fiyat çok uygundu.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

2,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Kötü
KALİTE
Çok Kötü
FİYAT
İdare Eder
2,5 tarihinde yorum yapıldı.

evimin boyanması için ehil.com sayfasından talepte bulundum ve ultradekor inşaat firma ile anlaştım kişilik olarak iyi insanlar ehil.com un yapmış olduğu iş gayet güzel bizlere çok iyi yardımcı oluyorlar ve daha sonradan arayıp raiting alıyorlar sadece ehil.com un yaaptığı işe memnun kaldım firmaya aynı şeyleri söyleyemeyeceğim.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

2,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İdare Eder
KALİTE
Kötü
FİYAT
Kötü
3,5 tarihinde yorum yapıldı.

üsküdardaki evimizin hem duvar hem tavanlarının boyanması için ehil.com sayfası üzerinden talepte bulundum ve ultradekor inşaat ehil firmayla anlaştım ve firmadan memnun kaldım herhangi bir sorun olmadı herkese tavsiye ederim bu firmayı ayrıca ehil.com a yaptıkları işten dolayı çok teşekkür ediyorum ehil.com sayesinde işimi en iyi bir şekilde yaptırdım.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

3,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İdare Eder
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

Ultra Dekor kalite ve hız konusunda gayet iyiydi. Ama daha iyi olabilirdi. Beni çok şaşırtmadı. Yine de memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

ultradekor firmasından çok memnun kaldım dedikleri günde geldiler ve işlerini en iyi şekilde yaptılar tekrar işim olursa bu firmadan hizmet almak isterim ultradekor firmasına çok teşekkür ederim

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Bahar temizliğine başlamıştım tabi boya olmadan olmaz Tanıdığım bildiğin bir boyacı yoktu internetten araştırırken tesadüfen sitenize rastladım Sayenizden ULTRA DEKOR firmasında Ömer bey ile tanıştık, Usta dediğin bu kadar tecrübelimi olur, inanmazsınız belki ama yerler boya olmasın diye zemini kaplama gereği dahi duymadı hem işini temiz yaptı hem de mükemmel bir boyama oldu. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldım Sizler aracılığı ile de kendilerine ve size bir kez daha TEŞEKKÜR ederim,

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Ultra dekor çok kaliteli bir firmaydı. Ekstra işlerim içinde çok yardımcı oldular. Kendilerinden gayet memnun kaldım.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Ultra dekor'la çalışmaktan çok memnun kaldım. Dedikleri zamanda gelip, söyledikleri zamanda işi bitirdiler. Fiyatı da gayet iyiydi. Ben daha sonradan ekstra işler çıkarmama rağmen problem çıkarmadan o işlerde de yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum cok büyük kolaylıkmış internetten başvurup hizmet aldığım için Ehil.Com ve Firmaya cok teşekür ediyorum.

Yorumu Yapan: , Üsküdar-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimdeki yenilikler için iç mekan yenileme hizmetini Ultra Dekor İnşaat firmasından aldım her anlamda memnun kaldığımız bir çalışma oldu bir aksama olmadan sonuçlandı.Tavsiye edebileceğim bir firma.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
1,0 tarihinde yorum yapıldı.

Hizmet ihtiyacı duyduğum iç mekan yenileme ile alakalı özellikle parke,su tesisatı ve boyama işlemleriyle alakalı sorunlar yaşadım.Ultradekor İnşaat işlemleri belirtmiş olduğu tarihte tamamlamadı.Memnun kalmadım.

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

1,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Çok Kötü
KALİTE
Çok Kötü
FİYAT
Çok Kötü
3,0 tarihinde yorum yapıldı.

Ultradekor İnşaat firmasının vermiş olduğu hizmetten memnun kalmadım.Seramik ve fayans döşeme konusunda yetersiz kalındı işlem tamamlandıktan sonra birkaç fayansta çatlamalar meydana geldi.

Yorumu Yapan: , Beykoz-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

3,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İdare Eder
KALİTE
İdare Eder
FİYAT
İdare Eder
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Gerçekten çok keyifli bir hizmet aldım. Dedikleri süreden çok daha kısa bir sürede bitirdiler. Kesinlikle firmayı tavsiye ediyorum.

Yorumu Yapan: , Çekmeköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

gayet güzel ve kaliteli bir hizmet aldım. Gayet memnun kaldım. Firmayı ve ehil.com u kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Sadece puanlama verilmiş, yorum yapılmamıştır.

Yorumu Yapan: , Ümraniye-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Sadece puanlama verilmiş, yorum yapılmamıştır.

Yorumu Yapan: , Kartal-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

ehil.com üzerinden bana ulaşan Ultradekor inşaat firmasına, vermiş oldukları fiyat, işçilik ve sonuç için teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Maltepe-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Ultradekor İnşaat Ltd Şti


5,0 | 95 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
220
4 YILDIZ
(İYİ)
 
52
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
6
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
3
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
4
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.