Google+
 

Yapı Atölyesi Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

İstanbul - Kadıköy


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


1987 Yılında kurulan Yapı Atölyesi ; Kurulduğu gün itibariyle Proje Tasarım, Danışmanlık, Mesleki Kontrollük ve İnşaat Alanlarında hizmet vermektedir. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile disiplinler arası çalışma prensibini benimsemiş ve yapıyı bir bütün olarak ele alıp, form ve fonksiyonellik ilişkisini sanatsal kaygılardan ve mühendisliğin gerektirdiği konfor şartlarından ödün vermeden çözme gayretinde olmuştur. Yurt İçi ve Yurt Dışında; İnşaat, Uygulama, Dekorasyon, Mimari ve Statik Projelendirme, Kontrollük ve Tasarım alanlarında 120’den fazla projeye dahil olmanın gururunu yaşamaktayız. Şuan İstanbul / Fenerbahçe ofisimizden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Biz, kentsel sorumluluğun bilincinde olarak hazırladığımız ve hayata geçirdiğimiz, Çevre Politikamız, Kalite Politikamız, Sürdürülebilirlik Politikamız ışığında, parçası olduğumuz her girişimi insan ölçeğinde düşünerek ve yaratıcılığımızın sınırlarını zorlayarak; yorulmadan, aşk ile, şevk ile, ciddiyet ile ahlaki değerlerimizden aldığımız güç sayesinde çalışıyoruz. Kim ? Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile disiplinler arası çalışma prensibini benimsemiş ve yapıyı bir bütün olarak ele alıp, form ve fonksiyonellik ilişkisini sanatsal kaygılardan ve mühendisliğin gerektirdiği konfor şartlarından ödün vermeden çözme gayretinde olmuştur. Nerede ? Yurt İçi ve Yurt Dışında; İnşaat, Uygulama, Dekorasyon, Mimari ve Statik Projelendirme, Kontrollük ve Tasarım alanlarında 120’den fazla projeye dahil olmanın gururunu yaşamaktayız. Şuan İstanbul / Fenerbahçe ofisimizden çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Nasıl ? Biz, kentsel sorumluluğun bilincinde olarak hazırladığımız ve hayata geçirdiğimiz, Çevre Politikamız, Kalite Politikamız, Sürdürülebilirlik Politikamız ışığında, parçası olduğumuz her girişimi insan ölçeğinde düşünerek ve yaratıcılığımızın sınırlarını zorlayarak; yorulmadan, aşk ile, şevk ile, ciddiyet ile ahlaki değerlerimizden aldığımız güç sayesinde çalışıyoruz.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Tarihi Ev Restorasyonu, Peyzaj, Mimari Tasarım, Proje Tasarım, İç Tasarım Hizmetleri, Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri, Mimar, İç Mimar, İnşaat Yapımı

YETKİLİ KİŞİ

Arda Yıldırım

KURULUŞ YILI

-1
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Lalezar Sk. No:14/9 Fenerbahçe-İST
Kadıköy - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Yapı Atölyesi Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Dış cephesi bitmiş,pencereleri takılmış 2. katta bulunan İstanbul Beykoz daki 100-110 m2 3+1 olan dairemizin içerisi komple sıfırdan yapılacaktır.Duvarlar ve tavanlar tuğla şeklindedir.Duvar ve tavanlar için gerekli işlemlerin yapılaması gerekiyor.Elektrik,su ve doğal-gaz tesisatları sıfırdan çekilecektir.Zeminler tavsiye üzerine seçilecek malzeme ile döşenecektir.Mutfak için;mutfak dolabı, mutfak tezgahı,lavabo,evye ve batarya yapılacaktır.Banyo için; banyo dolabı, lavabo,klozet ve duşa-kabin yapılacaktır.Aydınlatmalar uygulanacaktır. 6 adet iç mekan kapısı takılacaktır. Anahtar teslim olacaktır.Anlaşma sağlandığı takdirde en kısa süre içerisinde işleme başlanmasını istiyordum. Önceden faydalandığım ehil.com'dan destek almak istedim ve kısa sürede bana 5 ehil firma yönlendirdiler. Bunlar; Yapı Atölye Mimarlık Mühendislik İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti, Dekoratif Yapı, Acar Yapı Dekorasyon, Bordo Yapı San.Tic.Ltd.Şti, Zirve Alçı Dekorasyon'dur. Aralarından Yapı Atölyesi Mimarlık Mühendislik İnşaat San. ve Tic.Ltd.Şti ile yolumuza devam etmeye karar verdik.

Yorumu Yapan: , Beykoz-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Yapı Atölyesi Mimarlık Mühendislik İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.