Google+
 

Ayvazoğlu Ticaret

İstanbul - Güngören


5,0 PUAN| 3 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


AYVAZOĞLU olarak, Kaliteyi çok yönlü bir kavram olarak algılayarak müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamak maksadı ile; •İstenilen kalitede ve zamanda •Sağlıklı ve güvenli bir ortamda •Minimum maliyetlerde üretim yapmak. Bu felsefenin devamlılığı gayesi ile •Etkin, sürekli ve tam katılımlı eğitim ile •Kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek •Tüm çalışanların bu süreçte yer almasını sağlayarak çalışanların da memnuniyetini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışanlarımızın ve Şirket'in ; müşterileri, tedarikçileri ve diğer menfaat sahipleri ile olan ilişkilerini düzenleyen hizmet kalitesinin arttırılması ve kaynakların etkin kullanımı, haksız rekabetin önlenmesi, çalışanlarla olan ilişkilerin düzenlenmesi konularında etkinliğin arttırılması amacıyla oluşturulmuştur. Bu etik kurallar, AYVAZOGLU politikaları, hedefleri, prosedürleri ve ilkeleri ile bütünlük içindedir. Şirketimize yeni katılanlar, yapılan eğitimlerle bu felsefe ve kurallar çerçevesinde bilgilendirilmekte ve çalışanların amirleri tarafından hiyerarşik yapıda takip edilmektedir. Bu temel değerler çerçevesinde Yönetim Kurulumuz tarafından oluşturulan ve aşağıda özetlenen etik kurallar, Şirketimizin ana davranış ilkelerini oluşturur.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Boyama, Banyo Dekorasyonu, Banyo Dolabı Yapımı, Tavan Kaplama, İnşaat Yapımı, Dış Cephe Kaplama, Çatı Tadilatı, Cam Balkon Sistemleri, Mutfak Dekorasyonu, Su Tesisatı Tamir, Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Kat Kalorifer Tesisatı, Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Su Yalıtımı, Mantolama, Çatı Yalıtımı, Laminat Döşeme, Boyacı, Su Tesisatçısı, Tesisatçı, Asma Tavan Ustası, Boyacı Ustası, İç Mekan Yenileme, Banyo Yenileme, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Jakuzi, Alçıpan, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Dış Mekan Boyama, Jakuzi Kurulumu, Sauna Kurulumu, Merkezi Isıtma, Kombi Ve Radyatör-Kurulum Ve Değişim, Kombi Ve Radyatör-Bakım Ve Onarım, Asansör, Çatı İşleri, Çatı Yapımı, Çatı Kaplama Değişimi, Çatı Aktarma, Hafriyat İşleri, Duvar Yıkımı, Kepenk Sistemleri, Menfez Sistemleri, Ahşap Kapı Yapımı, Korkuluk, Çelik Kapı Yapımı, Ahşap Kapı Pencere İşleri, Dolap, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Ahşap Pencere Yapımı İşleri, Mutfak Dolabı Yapımı, Hazır Mutfak, Mutfak Tezgahı, İç Mekan Tadilatı, Mutfak Yenileme, Tarihi Ev Restorasyonu, Restorasyon, Mimari Tasarım, İç Tasarım Hizmetleri, Peyzaj, Isı Yalıtımı, Söve, Parke Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Taş Döşeme, Zemin Düzleştirme, Halı Döşeme, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Cila Ve Lake İşleri, İç Mekan Cila Ve Lake İşleri, Dış Mekan Cila Ve Lake İşleri, Hidrofor Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Su Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Su Depoları, Hidrofor Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Su Deposu Kurulum Ve Değişim, Hidrofor Tesisatı Tamir Ve Bakım, Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Elektrik Tesisatı Döşeme(Endüstriyel), Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), İç Mimar, Proje Tasarım, Mimar, Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri, İç Cephe Boya, Boya Badana Ustası, Çatı Ustası, Dış Cephe Mantolama, Katlanır Cam Balkon, Parkeci, Parke Ustası, Alçıpan Asma Tavan, Elektrikçi

YETKİLİ KİŞİ

Mehmet Ayvaz

KURULUŞ YILI

-1
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

GÜNEŞTEPE MAH NECİP FAZIL KISAKÜREK CADDESİ NO:100AGÜNGÖREN İSTANBUL
Güngören - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Ayvazoğlu Ticaret en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

160 m2 evimde duvarların tavanların ve koridorumun boyanmasını istiyordum. İç mekan yenileme fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Talep formu oluşturdum. Ardından ehilçcom 3 tane firma önerdi; Kartal İnşaat Ve Dekorasyon, Yağmur Dekorasyon ve Ayvazoğlu Ticaret. Bu firmalarla ile görümeler yaptım. Fiyat teklifleri aldım. Ehil.com sayesinde firma karşılaştırması yapabildim ve en uygun olan fiyatı öğrenebildim. Ehil.coma hızlı çalılmlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Beylikdüzü-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Kullanmakta olduğum evimin 80m2'sine 2 oda 1 salonun hem duvar hem tavanları boyanacaktı. Bir duvarda kağıt var o sökülecekti, altı çok iyi durumda değildi, tadilat gerekliydi. Acil hizmet almak istiyordum. İnternette iç mekan boyama fiyatlarını araken ehil.comu buldum ve form doldurdum. Çok kısa bir süre içinde benimle ilgilendiler ve Zii Grup (Temizlik, Dekorasyon), Ayvazoğlu Ticaret ve Tekiroğlu Yapı İnşaat Taahhütolmak üzere 3 tane firma görüşme yapmamı sağladılar .Karşılaştırma yapmamda çok kolaylık sağladılar. İlgileri, hızı ve kalitesi için ehil.coma çok teşekkür ederimi İşimi çok kolaylaştırdılar. Herkese teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Beşiktaş-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

ayvazoğlu ticaret gerçekten işini ehli bir firma.ihtiyacımı hızlı ve temiz bir şekilde giderdiler.fiyat olarakta gayet avantajlı ve tasarruflu.herkese güvenle tavsiye edebilirim.

Yorumu Yapan: , Beşiktaş-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi

Ayvazoğlu Ticaret


5,0 | 3 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
7
4 YILDIZ
(İYİ)
 
2
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.