Google+
 

Tillo Grup

İstanbul - Fatih


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Misyonumuz, müşterilerimizin elementer branşındaki tüm sigorta ihtiyaçlarını en ekonomik ve pratik şekilde karşılamak, herhangi bir kaza/hasar durumunda müşteri mağduriyetini minimuma indirmektir. Firmamız günümüz gelişen sigortacılık sektörünün bir adım önünde olmayı hedeflemiş, içinde bulunduğu hizmet sektörüne, doğru bilgi ile hizmeti ve kaliteyi yaymayı sosyal sorumluluk edinmiş bir sigorta acentesidir. Ayrıca uzman kadrosuyla müşterilerini bilgilendirmek, sigortacılık hakkında bilinçlendirmek, ihtiyacı doğru ve tam belirlemek ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rol üstlenerek, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimser. Hızlı ve eksiksiz hasar ödemesi, teknoloji kullanımı, sigorta hizmetlerindeki öncülüğü ve sürekli ürün geliştirme kabiliyetiyle farklılığını ortaya koyar. Hizmetlerimiz Kasko Sigortası Trafik Sigortası Yangın Sigortası Ferdi Kaza Sigortası Nakliyat Sigortası Doktor Sorumluluk Sigortası Konut Paket Poliçesi İşyeri Paket Poliçesi Dask Seyahat Sigortası Kasko Sigortası Kasko (Kara Taşıtları Kasko Sigortası), taşıma araçlarının kazalarda gördüğü zararların karşılanması için yapılan sigortadır. Teklif Al Online Trafik-Kasko Trafik Sigortası Karayolları Trafik Kanunu'na göre, trafiğe çıkan her araç bu sigortayı yaptırmak zorundadır. Aksi takdirde, aracın trafiğe çıkması engellenir. Trafik Sigortası, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde geçerlidir. Teklif Al Online Trafik,Kasko,Yangın,Doktor Sorumluluk,Konut,İşyeri,Dask Sigorta Konut Paket Poliçesi Konut Sigortası ile, evinizi ve hatta eşyalarınızı yangından depreme, hırsızlıktan teröre kadar pek çok riske karşı toplu güvence altına alabilirsiniz Sigortanın Süresi Konut Sigortası 1 yıl süreli olmakla birlikte, kredi devam ettiği sürece yenilenmesi zorunludur. Teklif Al Online Trafik,Kasko,Yangın,Doktor Sorumluluk,Konut,İşyeri,Dask Sigorta Seyahat Sigortası Seyahat Sigortası ile, yurt içi veya yurtdışı seyahatlerinizde yaşanabilecek hertürlü hastalık, kaza ,bagaj kaybolması gibi riskleri en uygun fiyatlarla garanti altına alın. Tatilde başka şeyleri düşünmemeniz için tek yapmanız gereken formu doldurup sigortanızı yaptırmak.  

UZMANLIK ALANLARI

Kasko Sigortası, Trafik Sigortası, Konut Sigortası, İşyeri Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Seyahat Sigortası

YETKİLİ KİŞİ

Yunus Sarı

KURULUŞ YILI

2013
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Hacı Kadın Mah. Mühendis sokak. NO 1 K2
Fatih - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Tillo Grup en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Büyükçekmece de ikamet ediyorum. Mail order sistemi benim için uygundu, hizmet almak istiyordum. Mail üzerinden de kasko detayları ile ilgili bilgi geçilmesini istiyordum. Ehil.coma başvurdum ilk defa kasko yaptıracağım için biraz çekingendim ehil.com bana her konuda yardımcı oldu bu yüzden onlara çok teşekkür ederim. Bana üç adet firma yönlendirdiler. Bu firmalar Rekar sigorta araç hizmetleri, Sigortaland Sigorta ara, Tillo grupla görüştüm. Ehil.comla çalışmaya devam edeceğim.

Yorumu Yapan: , Büyükçekmece-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Tillo Grup


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.