Google+
 

İn-Design Mimarlık

İstanbul - Esenyurt


5,0 PUAN| 2 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


In design mimarlık, fuar, show-room, iç dekorasyon, podyum, sahne ve diğer tanıtım organizas-yonlarında, yurtiçi ve yurtdışında, uzman kadrosu, deneyimleri ve profesyonel hizmet anlayışı ile kurumsal kimliğinizin en iyi şe-kilde yansıtılması için özgün, e-konomik ve alternatif çözümler sunmaktadır. Ülkemizde ve Dünya’da fuar or-ganizasyonları, firmaların kurum-sal kimlik ve ürün tanıtımlarını yapmaları açısından önemli bir yer teşkil eder. Katılımcı firmaların etkileyici bir stand dekorasyonuna sahip ol-maları da, en az fuara katılmaları kadar önemlidir. Amacımız, fuar organizasyon-larında firmalara, beklentilerini en üst seviyede karşılayan anah-tar teslimi kiralık ve/veya satılık stand tasarım ve uygulamaları sunmaktır.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Ahşap Kapı Tamiri İşleri, Mutfak Yenileme, Modüler Ofis Bölme Sistemleri, Ev Mobilyası, Çardak, Kamelya Kurulumu, Marangoz Ustası, Tarihi Ev Restorasyonu, Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri, Dolap, Ahşap Pencere Yapımı İşleri, Ahşap Pencere Tamiri İşleri, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Mobilya Tamiratı, Çatı Yapımı, Çatı Aktarma, Çatı Kaplama Değişimi, Çatı Tadilatı, İç Mekan Boyama, Peyzaj, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Merkezi Sistem Kalorifer Tesisatı, Kat Kalorifer Tesisatı, Parke Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Ahşap Deck Kaplama, Çatı Ustası, İç Mimar, İç Cephe Boya, Alüminyum Doğrama, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Katlanır Cam Balkon, Marangoz, Boyacı Ustası, Mutfak Dekorasyonu, İç Tasarım Hizmetleri, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar, Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri, Boyacı, Boya Badana Ustası, Ofis Mobilyası, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Kapı Yapımı, Parkeci, Parke Ustası, Su Tesisatçısı, Su Tesisatı Tamir, Elektrikçi, Alüminyum Kapı Yapımı, Alüminyum Kapı Tamiri, Alüminyum Pencere Yapımı, Alüminyum Pencere Tamiri, Alçıpan, Cam Balkon Sistemleri

YETKİLİ KİŞİ

Mustafa Yılmaz

KURULUŞ YILI

2001
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

namık kemal mah.120. sk.no: 37 haramidere / esenyurt
Esenyurt - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
İn-Design Mimarlık en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni aldığımız hangar tipi fabrika için 3 bölüm yapılacaktı.Her bölüm 20 m2 den oluşacaktı.Tavan yüksekliği 7 m dir. Fakat 3 m yüksekliğinde işlem yapılacaktı. 1 bölüm tamamen ahşap ve 2 bölüm yarı cam olacaktı.Kapı uygulaması yapılacaktı. Modüler ofis bölme sistemleri fiyatlarını araştırırken ehil.comu keşfettim. Hemen başvuru formu yolladım kısa sürede dönüş yaptılar ve İn-Design Mimarlık adliı firmayla görüşme yapmamı sağladılar. İşimi kolaylaştıran hızlı bir site. Herkese önerirm gerçekten işinin ehli bir site.

Yorumu Yapan: , Sultangazi-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul/Sultangazi de kullanmakta olduğum evim 95m2 olup 2 oda 1 salondur. Mutfağımı komple yenilemek istiyordum. Mutfağımın seramikleri, dolap, evye ve batarya yenilenecek. Banyo seramikleri komple yenilenecek. Banyo seramikleri, dolap, klozet ve duşakabin yenilenecek. Su, elektrik ve doğalgaz tesisatı gözden geçirilecek. Oda da bir duvar kırılıp balkon içeri alınarak oda büyütülecek. 2 tane kapı değişecek. Pencereler de değişebilir. Tadilattan sonra tüm ev boyanacak. Salonun bir duvarına taş döşenecek. Kartonpiyer de yapılacak. Vestiyer de değişiklik yapmak istiyordum. Odaya gömme dolap yapılacak. Evimde anahtar teslim işlem yapılması çok daha iyi olacaktır. Bunu kabul eden İn-Design Mimarlık firması benimle irtibata geçti ve ehil.com'un yönlendirdiğini söylediler. Ehil.com'un hızına hayran kalmıştım doğrusu. Emeklerine sağlık çok yardımcı oldular.

Yorumu Yapan: , Sultangazi-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

İn-Design Mimarlık


5,0 | 2 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
6
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.