Google+
 

Aygül Dekorasyon İnş. Ldt. Şti

İstanbul - Büyükçekmece


4,0 PUAN| 2 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Aygül dekorasyon inş. Taah tic. ltd. şti. ev işyeri ve fabrikaları daha yaşanabilir hale getirmek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Firmamız konusunda uzman, dinamik, teknik kadrosu ile 1985 yılından itibaren hizmet veren bir kuruluştur. Ayrıca doğru çözüm ve uygulama ilkelerinden hareketle estetik ve mimari kriterleri baz alarak güncel, titiz ve ekonomik projeler ortaya çıkarmayı hedeflemiştir. Amacımız içinde bulunduğumuz sektörde yaşanılan yerleri yaşanacak yerler yapmaktır. Firmamız; Tüm çalışanların çabalarıyla güvenli, temiz, istikrarlı ve zamanında hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların memnuniyetini esas alarak taahütlerimizi tamamlamayı amaçlamaktadır.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Seramik Ve Fayans Döşeme, İç Mekan Boyama, Banyo Yenileme, Ses Yalıtımı, Alçıpan, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Çelik Kapı Yapımı, Parke Döşeme, Banyo Dekorasyonu, Çatı Kaplama Değişimi, Mutfak Yenileme, Su Tesisatı Tamir, Elektrik Tesisatı Döşeme(Endüstriyel), Mutfak Dolabı Yapımı, Kartonpiyer, İnşaat Yapımı, Laminat Döşeme, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Jakuzi, Hazır Beton, Çatı Yapımı, Çatı Aktarma, Çatı Tadilatı, Hazır Mutfak, Mutfak Tezgahı, Mutfak Dekorasyonu, İç Mekan Tadilatı, Restorasyon, Dolap, Hidrofor Tesisatı, Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Hidrofor Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Hidrofor Tesisatı Tamir Ve Bakım, Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Su Depoları, Su Deposu Temizlik Ve Yalıtım, Su Deposu Kurulum Ve Değişim, Elektrik Panosu Montaj Ve Kurulum, Elektrik Kablo Döşeme, Kalorifer Tesisatı, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Merkezi Sistem Kalorifer Tesisatı, Mimari Tasarım, Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri, Proje Tasarım, İç Tasarım Hizmetleri, Mimarlık Hizmetleri, Tarihi Ev Restorasyonu, Duvar Yıkımı, Banyo Dolabı Yapımı, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Çatı Ustası, Elektrikçi, Elektrik Ustası, İç Mimar, Marangoz, Marangoz Ustası, Mimar, Parkeci, Parke Ustası, Salon Dekorasyon, Su Tesisatçısı, Peyzaj

YETKİLİ KİŞİ

Yakup Bıçak

KURULUŞ YILI

04\10\2000
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

DİZDARİYE MAH. PAZAR CAD. NO:17/B
Büyükçekmece - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Aygül Dekorasyon İnş. Ldt. Şti en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Eşyasız ve boş olan 75 2+1 şeklindeki evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum.En kısa zaman da hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili. AYGÜL DEKORASYON İNŞ. LDT. ŞTİ, İstanbul Mimarlık, İnanlar Temizlik Gıda İnş.Turizm Ltd.Şti. ehillerin yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Beylikdüzü-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,0 tarihinde yorum yapıldı.

ofisimde 1 alan boyanacak metraj olarak boyanacak yerler 60m2 civarıydı.Ayrıca duvarlarların bazı yerlerinde çeşitli darbeler mevcut ,giderilmesi gerekti.Tavan yüksekliği 2,5 m dir.Hem duvarlar hem tavanlar boyanacakdı.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.boya badana yapılacakdı. ehil.com bana bu konuya ilgili .AYGÜL DEKORASYON İNŞ. LDT. ŞTİ. ehilini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Çatalca-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi

Aygül Dekorasyon İnş. Ldt. Şti


4,0 | 2 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
1
4 YILDIZ
(İYİ)
 
5
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.