Google+
 

Buggano Design - Akıncıbey Group Of Companies

İstanbul - Beylikdüzü


5,0 PUAN| 2 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


4 kişilik iç mimarlık ofisimiz, mobilya üretim atölyesimiz, kapı ve mutfak fabrikamız ve kendi bünyemizde çalışan seramik, elektirik ve tesisat personellerimiz ile premium segment rezidans, villa, restaurant, otel projelerinde mimari dizayn ile birlikte anahtar teslim hizmet veren bir firmayız. Daha önce sutiş, house cafe ve big chefs gibi markalara çözüm ortağı olmuş ve hali hazırda Mudo Concept in tedarik zincirinde olan bir markaya sahibiz.  

UZMANLIK ALANLARI

Mutfak Dolabı Yapımı, Mutfak Dekorasyonu, İnşaat Yapımı, Tarihi Ev Restorasyonu, Ev Mobilyası, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mekan Yenileme, Mutfak Yenileme, Ahşap Kapı Yapımı, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Havuz, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri, İç Mimar, Mimar, Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri, Ahşap Pencere Yapımı, Marangoz

YETKİLİ KİŞİ

Ahmet Şevki Altın

KURULUŞ YILI

2006
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi 10. Cad No: 4 Kat 5
Beylikdüzü - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Buggano Design - Akıncıbey Group Of Companies en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

140m2 salon oturma odası ve yatak odasında duvarlar ve tavanlar boyanacaktı. laminat parke olacak ve 6 adet kapı değişecekti. mutfak ve oturma odası için katlanan kapılardan istiyordum. 2 adet odamızın 2 cephesine mantolama yapılmasını istiyordum. yatak odama küçük bir banyo olacaktı. mutfakla balkon arasındaki duvar kırılarak balkon mutfağa katılacaktı. balkonda köşe tarafında 120cm lik yer var duvar yapılıp dolap olacaktı. mutfak dolapları yapılıp zemine parke döşenecekti. banyoda komple tamamen yenilenecek duşakabin lavabo fayanslar ve klozzet değişecek merdivenlere parke yapılacaktı. bodrum katımızda rutubetlenme olmuştu bu nedenle oraya izolasyon yapılmasını istiyordum. iç mekan yenileme fiyatlarını araştırdım. en uygun iç mekan yenileme fiyatlarının ehil.com da olduğunu öğrenince girdim ve bir form doldurdum. talebimde istediğim tüm hizmetleri yazdım. daha sonra iç mekan yenileme firmaları beni aradı gelip evimde keşif yaptılar. iç mekan yenileme fiyatı olarak 12850 tl de anlaştık ve bir ay kadar kısa bir süre içerisinde tüm evimde yenilenme yapıldı.

Yorumu Yapan: , Sarıyer-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Eyüp'te bulunan 3 katlı eski ahşap bina (Cumbalı) Temelden çatıya tüm tamirat, restorasyon işleri, Zemin, mutfak(3 Adet) Tuvalet banyolar ve odaların tamiratı ve restorasyonu ile evin modernizasyonu, ısıtma sistemi, (yaklaşık 45 m2 *2 kat ve 25 m2 bir kat olmak üzere) su tesisatı, elektrik tesisatı, pis su tesisatı vb. gibi burada belirtemediğim tüm iş ve işlemler yapılacaktır. Dış ahşap tamir ve restorasyonu dahildir.Firmalar gelirken yanlarında proje ile gelebilirse memnun olurum. Görüşmeyi planladığım Emre Dekorasyon, Haakgroup Mimarlık Danışmanlık Dış Ticaret Ltd. Şti, İkiyaka İnşaat ve Buggano Design-Akıncıbey Group Of Companies konuşmalar yaptım. Fiyatta anlaştığım takdirde hizmet almak istiyorum.

Yorumu Yapan: , Eyüp-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Buggano Design - Akıncıbey Group Of Companies


5,0 | 2 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
6
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Diploma    
Diploma  
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.