Google+
 

Kgt Yapı

İstanbul - Bakırköy


5,0 PUAN| 4 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


İstanbul merkezli 2010 yılında kurulmuştur.İşçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden alanında tasarım odaklı projeler geliştiren,geliştirdiği her projede sıfır hata prensibini benimseyen,kullanıcılarına fayda ve değer sağlayarak kazançlı projeler üretmeyi hedefleyen bir inşaat markasıdır. Eğitime destek Doğaya destek Engelsiz Yaşama destek Projelerimizden satın alınan her konuttan elde edilen gelirin bir kısmı düzenli olarak TEGV’e bağışlanmaktadır. TEMA işbirliği ile projelerimizdeki konut sayısı kadar fidan dikiyor,daha güzel bir dünya için daha çok çalışıyoruz. Projelerimizden konut satın alan engelli müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik daire içi çözümleri ücretsiz sağlıyoruz. Sosyal sorumluluk projeleri ve sponsorluk talepleriniz için info@kgtyapi.com.tr adresine eposta gönderebilirsiniz. Faaliyet Alanlarımız Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Kentsel dönüşüm kanunu kapsamında,eski evinizi depreme dayanıklı, sosyal donatılı, otoparklı, yeşile ve enerjiye saygılı kaliteli yaşam alanlarına dönüştürüyoruz. Kat Karşılığı İnşaat Yapımı ve Taahhüt İşleri İnşaat yapım işleri için firmamızdan anahtar teslimi ya da kat karşılığı olmak suretiyle inşaat teklifi alabilirsiniz. Konut İnşaatları Yapımı :Villa, apartman, rezidence, konut siteleri Turistik Tesisler Yapımı :Butik otel inşaatları Ticari Bina Yapımı :İş merkezleri, Plazalar, Katlı otopark Eğitim Binaları Yapımı :Özel okul ve dershane binaları Sanayi Tesisleri Yapımı :Fabrika ve depolama yerleri Sağlık Tesisleri Yapımı :Poliklinik ve eczane binaları Spor Tesisleri Yapımı :Açık ve kapalı spor kompleksleri Eğitime destek Doğaya destek Engelsiz Yaşama destek Projelerimizden satın alınan her konuttan elde edilen gelirin bir kısmı düzenli olarak TEGV’e bağışlanmaktadır. TEMA işbirliği ile projelerimizdeki konut sayısı kadar fidan dikiyor,daha güzel bir dünya için daha çok çalışıyoruz. Projelerimizden konut satın alan engelli müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmaya yönelik daire içi çözümleri ücretsiz sağlıyoruz.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, İnşaat Yapımı, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mimar, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar

YETKİLİ KİŞİ

Tolga Bey

KURULUŞ YILI

-1
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

EGS Blokları B3 Blok No:46
Bakırköy - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Kgt Yapı en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

140 m2 3+1 salon evin,boya-badana-kartonpiyer yapılacak.Mutfak dolabı yeni yapılıp duvar fayansları sökülecek boyaya hazır hale getirilecekdi. Banyo fayansları yenilenecek ve var olan küvet çıkartılıp duşakabin,dolap ve klozet değişecek.7 adet iç kapı değişecekdi.Evin tüm zemini (banyo hariç) parke yapılacak (yaklaşık 85 m2) Ev boş. 1 ay içerisinde bitirmeyi düşünüyordum. evimin komple tadilatı için .ehil.com .bana bu konuyla ilgili ,Kgt Yapı ehilini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Mudanya-Bursa

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İSTANBUL BAKIRKÖY DEKİ EVİN ODA KAPILARINA 2 TANE CAMLI 3 TANE CAMSIZ KAPI YAPTIRMAK İSTİYORDUM.MODELLE İLGİLİ FİKRİM YOK AMA FİRMANIN ÖNERİLERİNE AÇIĞIM. EVDE KİRACI VAR 10 GÜN SONRA CIKACAK.HOL,MUTFAK YERLERE GRANİT FAYANS YAPTIRMAK İSTİYORDUM.40M2 TAM OLARAK BİLEMİYORDUM.PARKE 30M2 2 ODAYA LAMİNAT PARKE OLUCAKDIR. ÖLÇÜLERİNİ VERDİĞİM İŞLEMLERİ KGT YAPI İÇ MEKAN YENİLEME FİRMASI YAPACAKTI. FİRMAYI EHİL.COM VASITASIYLA BULDUM. EHİL.COM YETKİLİLERİ İLE GÖRÜŞTÜM VE TALEP FORMU OLUŞTURDUM. KISA SÜRE İÇİNDE FİRMANIN YÖNLENDİRİMİNİ SAĞLADILAR. KGT YAPI İLEDE UZUN UZUN GÖRÜŞTÜM. FİYAT ÖLÇEKLERİ VE KALİTESİ CEZBETTİ BENİ.

Yorumu Yapan: , Bakırköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İStanbul Kadıköy deki evim 3+1 130 m2 ebatındadır. Mutfak da seramik üzerine alçı çekilip boya yaptırılacak.Banyodaki seramik,kalorifer ve küvet değişcek. salon yatak odası sadece boya yapılacak. su tesisatı değişecek .7 amerikan kapı istiyordum değiştireceğim.Bir kaç yere elektrik tesisatı yapılacaktır. Kendim firma arayışlarında bulundum ancak dört dörtlük firma bulamadım. Ehil.com'a başvurmak geldi aklıma. Talep formu oluşturdum ve Kgt Yapı, Güney Yapı, Ultradekor İnşaat Ltd.Şti, Özgüven İnşaat ve Dekoratif Yapı firmaları anında bana ulaştılar. Anlattıklarına kulak verdiğim Kgt Yapı firması daha çok ilgimi çekti. Fiyat ölçeklerini de öğrendim ve karar kıldım. Ehil.com'un hizmetlerini hakkıyla yapması bizi mutlu ediyor

Yorumu Yapan: , Kadıköy-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Bahçelievler de aldığım 30 yıllık binadaki evi baştan değiştirmek istiyordum oturulacak hale gelmesi yeterlidir benim için. Çok büyük hizmet istemediğimden firmalarında zorluk yaşayacağını sanmıyordum. Ehil.com talebime karşılık 4 firmayı bana gönderdi. Kgt Yapı, Gülaydın Dekorasyon, Fetih Ticaret Dekorasyon ve citydesign firmalarıdır. Kgt Yapı hem iş ahlakı hemde fiyat aralığıyla daha cazip gözüktü. Görüşmeleri uzun tuttuk.

Yorumu Yapan: , Bahçelievler-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Kgt Yapı


5,0 | 4 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
12
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.