Google+
 

Dekoreksper İnşaat Tadilat Dekorasyon

İstanbul - Bahçelievler


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Ev,ofis,işyeri mağaza gibi mekanların tadilat ve dekorasyonlarını müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir tasarım anlayışı ile projeyi ve kullanılması gereken malzemeyi müşteriye sunmak ve uygulama aşamasına gelindiğinde en ince detayına kadar mükemmelliği yakalamaya çalışmaktayız.Deneyimli kadromuzla tüm tadilat,dekorasyon işlerinizi zamanında, sorunsuz ve ekonomik olarak kusursuz işçilik ile tamamlamak firmamızın çalışma prensibidir. Çalışma alanlarımız : -Ev,daire,villa ve genel tadilat ve dekorasyonu Firmamız tadilat,dekorasyon işleri kapsamında alçıpan,duvar,niş,asma tavan ,seramik döşeme , banyo ve mutfak tadilatı(yenileme),alçı sıva,saten boya,mutfak dolabı,banyo dolabı,laminat-lamine parke döşeme,dekoratif taş kaplama gibi yapı iç dekorasyonu alanındaki yapılması gereken imalatları kendi ekiplerimiz ile anahtar teslim yaparak sizlere teslim etmektedir. -İşyeri,ofis,mağaza,showroom,fabrika gibi endüstriyel inşaat imalatları ile tadilat dekorasyonu Alçıpan bölme duvar, asma tavan(alçıpan-taşyünü-metal) ,muhtelif halı döşemeleri (karo-rulo),yükseltilmiş döşeme,ahşap imalatları (laminat-lake- duvar kaplama), çelik ve kutu profil konstrüksiyon imalatları, saha betonu- renkli beton, dramix beton , şap ve izolasyon işleri gibi yapılması gereken imalatları eksiksiz ve verilen süresinde tamamlayarak müşterilerimizin beğenisine ve kullanımına sunarız. Kaba daireniz için kullanılacak malzemeleri siz seçin ,dairenizi anahtar teslim tamamlayalım siz keyifle oturun. Dairenizde yapmayı düşündüğünüz tadilatları siz tatilinizi yaparken tamamlayalım . Açmayı düşündüğünüz mağaza veya işyerinizin projelerini çizerek raf,stand işleri de dahil komple tadilat ve dekorasyonunu tamamlayarak size anahtarınızı teslim edelim. Gün içinde çalışmak zorunda olduğunuz işyerinizdeki tadilatlarınızı mesai saatleri dışında tamalayarak teslim edelim.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Hazır Beton, Alçıpan, Çatı Tadilatı, Çatı Yapımı, Mutfak Yenileme, Banyo Yenileme, Yıkım,Hafriyat, İç Mekan Boyama, Dolap, Ahşap Kapı Pencere İşleri, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Ahşap Pencere Yapımı İşleri, Ahşap Kapı Yapımı, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Kapı Pencere Sistemleri, Duvar Yıkımı, Mutfak Dolabı Yapımı, Banyo Dolabı Yapımı, Hazır Mutfak, Epoksi Zemin Kaplama, PVC Zemin Kaplama, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Çatı Ustası, Marangoz, Marangoz Ustası, Salon Dekorasyon, İç Mekan Tadilatı, Banyo Dekorasyonu, Mutfak Dekorasyonu, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mimar, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar, Çatı Aktarma, Çatı Kaplama Değişimi

YETKİLİ KİŞİ

Rasim İşbilen

KURULUŞ YILI

2011
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Bağdat Cad. Güzelyalı/Pendik Hürriyet Mah. Şirinevler
Bahçelievler - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Dekoreksper İnşaat Tadilat Dekorasyon en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

İstanbul Tuzla da ki 140 m2 dükkanımın zemin betonu bozulduğu için şap beton döktürmek istiyordum. Ortalama kalınlık 5 cm.internetten hazır beton fiyatları hakkında araştırma yaparken ehil.com u farkettim ve başvuru yaptım,ehil.com bana Dekoreksper İnşaat Tadilat Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.

Yorumu Yapan: , Tuzla-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Dekoreksper İnşaat Tadilat Dekorasyon


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.