Google+
 

Ünsallar Parke İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti.

İstanbul - Avcılar


5,0 PUAN| 2 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Firmamız 1986 tarihinde masif parke satışı ve montaj hizmetleri ile kurulmuştur. Zemin sektöründeki hızlı gelişmelere entegre olarak 1996 tarihinde ürün yelpazesine ülkemizde yeni gelişen laminat parke ve lamine parkeyi de eklemiştir. Firmamız 1998 tarihinde sektörün öncü kuruluşlarından olan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi A.Ş. ile anlaşarak laminat parke pazarının hakimi konumundaki ÇAMSAN PARKELAM markalı ürünlerinin Türkiye’deki ilk bayiliğini almıştır. Parke sektörünün öncü kuruluşları ile iş birliğimizi devam ettirerek PELİ PARKE,VARİO,TERRACLİCK,SMARTCLİCK ürünlerin ana bayilikleri almıştır. Müşterilerinden gelen istekler üzerine iç dekorasyonun diğer unsurları olan Boya,Seramik, Kapı,Mutfak Dolabı ve PVC doğrama ile pencere ürünlerinin de satış ve montaj işlemlerine başlamıştır. Edirne’ den – Kars’a Sinop’tan Hatay’a kadar Türkiye Cumhuriyetinin tüm şehirlerine satış ve montaj ağına sahip olan firmamız Yurtİçi faaliyetlerine ek olarak Irak,İran,Mısır Gürcistan, Kazakistan,Bulgaristan,,Fas,Cezayir ve Katar gibi ülkelere İhracat yapmaktadır. Ana faaliyetlerine ek olarak 2006 Tarihinde inşaat pazarına girerek İstanbul ve Tekirdağ’da konut yapımına başlamıştır. Geçmişten günümüze sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip tüm yenilikleri siz değerli müşterilerimiz ile buluşturan firmamız gelecekte de sektörünün öncü ve yenilikçi kuruluşlarından biri olmayı sürdürecektir. Müşteri memnuniyetli sisteme dayalı çalışma prensiplerimizden ödün vermeden kaliteli yaşamı siz değerli müşterilerine sunmayı amaç edinen firmamız ; zemin ve inşaat sektöründe İstanbul’dan sonra tüm Türkiye’ye de kaliteli yaşam mekanları yaratmayı kendine misyon , bayilik ve distribütörlüklerin yanı sıra üretim yatırımları ile tüm Türkiye’ye hizmet etmeyi ve sektörünün öncü kurumlarından biri olmayı kendine vizyon olarak benimsemiştir.  

UZMANLIK ALANLARI

Parke Döşeme, Laminat Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Ahşap Deck Kaplama, İç Mekan Boyama, PVC Zemin Kaplama, Taş Döşeme, Zemin Düzleştirme, Tavan Kaplama1, Dış Mekan Cila Ve Lake İşleri, İç Mekan Yenileme, Ev Mobilyası, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Alçıpan, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Hazır Mutfak, Banyo Dekorasyonu, Diğer Mutfak Banyo İşleri, Banyo Dolabı Yapımı, Çelik Kapı Yapımı, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Marangoz, Marangoz Ustası, Parkeci, Parke Ustası, Salon Dekorasyon, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mimar, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar, Ofis Mobilyası, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Dolap, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Kapı Yapımı

YETKİLİ KİŞİ

Güven Ünsal

KURULUŞ YILI

2004
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

FİRÜZKÖY BULVARI NO:128 AVCILAR İSTANBUL
Avcılar - İstanbul

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Ünsallar Parke İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti. en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

10 dairelik inşaatımın 500 m2lik alanına laminat parke yaptırmak istiyordum.Her dairenin 50 m2 lik zeminine laminat döşemesi yapılacaktı.Hemen Laminat döşeme fiyatlarını araştırmaya başladım.İnternette gezinirken ehil.com u gördüm ve zaman kaybetmeden talepte bulundum.Beni arayıp talebimi onayladıktan sonra bana Ünsallar Parke İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti. 3Gen Parke firmalarını yönlendirdiler.İlgi ve alakaları için teşekkür ederim.

Yorumu Yapan: , Esenyurt-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
5,0 tarihinde yorum yapıldı.

550 adet dairenin 60'ar m2 lik zeminine laminat parke döşemesi yapılacaktı.Bunun için zaman kaybetmeden laminat döşeme fiyatlarını internet üzerinden araştırırken ehil.com ile karşılaştım.Bir talepte bulundum kendileri beni arayıp sistemi tanıtarak bana çok kısa bir zaman içerisinde Ünsallar Parke İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti., 3Gen Parke, Oskar Hizmet-Nihat Küçük firmalarını yönlendirdiler.Bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum bana bu hızlı ve kaliteli hizmeti verdiğiniz için sağ olun.

Yorumu Yapan: , Beylikdüzü-İstanbul

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Ünsallar Parke İnşaat Tasarım San.Tic.Ltd.Şti.


5,0 | 2 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
6
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.