Google+
 

Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Ankara - Çankaya


4,0 PUAN| 7 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Mimari,iç mimari,dekorasyon uygulamaları ve taahhüt alanlarındaki çalışmalarını bir bütün olarak ele alarak;İstenilen sonuca tüm bilgilerimizi,gücümüzü,çalışma azmimizi sizlerle paylaşarak sizlerin memnuniyetini En üst düzeylere ulaştırmak için; 1998 yılında başladığımız çalışmalara,2007 yılından bu yana Net-Soy Yapı Ltd.Şti.olarak devam etmekteyiz. Tasarım – proje ve iyi bir planlamayı takip eden inşaat uygulamalarının ve imalatların zamanında ve istenilen doğrultuda teslimatıyla sizlerin mutluluğunu paylaşmak istiyoruz.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, İç Tasarım Hizmetleri, İnşaat Yapımı, Dış Cephe Kaplama, Mimari Tasarım, Proje Tasarım, Peyzaj Mimarlığı Hizmetleri, Çatı Yapımı, Çatı Aktarma, Çatı Kaplama Değişimi, Hafriyat İşleri, Hazır Beton, Mantolama, Çatı Yalıtımı, Nem Ve Rutubet Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Su Yalıtımı, Yangın Yalıtımı, Taş Döşeme, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Tavan Kaplama1, Seramik Ve Fayans Döşeme, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Döşeme(Endüstriyel), Elektrik Kablo Döşeme, Kat Kalorifer Tesisatı, Merkezi Sistem Kalorifer Tesisatı, Hidrofor Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Hidrofor Tesisatı Tamir Ve Bakım, Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Su Tesisatı Tamir, Su Deposu Kurulum Ve Değişim, Su Deposu Temizlik Ve Yalıtım, Mutfak Yenileme, Banyo Yenileme, İç Mekan Boyama, Dış Mekan Boyama, Duvar Kağıdı, Kartonpiyer, Alçıpan, Peyzaj, Peyzaj Sulama, Bahçe Aydınlatma, Bahçe Duvarı, Banyo Dekorasyonu, Hazır Çim, Mutfak Dolabı Yapımı, Banyo Dolabı Yapımı, Ahşap Kapı Yapımı, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Çatı Ustası, Dış Cephe Mantolama, Elektrikçi, Elektrik Ustası, İç Mimar, Mimar, Salon Dekorasyon, Su Tesisatçısı, Mutfak Dekorasyonu, Çatı Tadilatı, Damlama Sulama, Yağmurlama Sulama

YETKİLİ KİŞİ

Kadri Ersoy

KURULUŞ YILI

-1
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

Ahlatlıbel Mah.1835 Cadde N0:35 / A Çankaya - AnkARA
Çankaya - Ankara

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


4,5 tarihinde yorum yapıldı.

110m2 3+1 boş olan dairem için komple yenileme yaptırmak istiyordum.Mutfakta komple seramikler sökülerek yenilenecek. Mutfak dolabı ve tezgah yenilenecek. Evye ve bataryalar değiştirilecek.Evin genel banyosunda komple seramikler sökülerek yenilenecek.Duşakabin yenilenecek.Klozet asma klozet ve gömme rezarvuar olarak yenilenecek.Lavobalı banyo dolabı takılacak. Ebeveyn banyosu için komple seramikler değiştirilecek. Duşakabin takılacak. Dolaplı lavoba takılacak.Su tesisatı komple yenilenecek, doğalgaz petekleri değiştirilecek. Evde 2 tane asma tavan mevcut bunlar komple değiştirilecek.Koridor daki seramikler sökülecek .Mutfak dahil komple eve laminat parke yapılacak.Kapı ve pencere ayarları yapılacak. Bir adet fortmanto ve gardolap yapılacak. Tadilat sonrası ev duvar tavan olmak üzere komple boyanacak.Ev keşife uygundum . En kısa sürede hizmet almak istedim.komple tadilatım için.ehil.com bana bu konuyla ilgili.Sayarlar Mutfak Banyo,Akmen Yapı,Karakılıç Mutfak,Artini,Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Yenimahalle-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

45 m2 olan restaurantımızı yeniletmek istiyordum.Yer döşemeleri komple değişerek granit mermer olacak.Duvarlara dekorasyona uygun duvar kağıdı yapılacak.Asma tavan yapılacak.Aydınlatma sistemi ile ilgili düzenlemeler yapılacak.İçerisine alçıpandan mutfak yapılacak.Mutfak için yer ve duvar fayansları döşenecek.Mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak. Tüm tesisatlar yenilenecek.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.Akmen Yapı,ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Yenimahalle-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

90 m2 2+1 bir dairemde değişiklikler yaptırmak istiyordum. Salonda 2 duvar yıkılarak alçıpandan 2 duvar örülecek. Terasın üstü kapatılıp bir bölümü salona dahil edilecek. Mevcutta kullanılan mutfak oda haline getirilecek. Dolaplar sökülecek. Fayanslar kırılacak ve komple boyanacak. Çocuk odası ise mutfak haline getirilecek. Komple yerler ve duvarlar fayans olacak. Mutfak tezgahı ve mutfak dolabı yapılacak. Evye ve bataryalar takılacak. Tezgah ve dolap arasına seramik döşenecek.Su tesisatında yenilikler yapılacak. Yatak odama giyinme odası yapılacak. Dairede ki peteklerin yeri komple değişecek ve petek daha eklenecek. 1 odanın kapı girişi değişecek ve 2 odanın kapı girişi iptal edilecek. Elektrik, doğalgaz ve su tesisatı komple yenilenecek. Islak zeminler hariç bütün odalar laminat parke olacak. Tüm daire tavan ve duvarlar olmak üzere boyanacak. Keşfe uygundum Acil olarak hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti Burçe Yapı,Yayla Dekorasyon İnş. Mal. San. Tic. Ltd. Şti.PİRAMİT YAPI CAM BALKON SİSTEMLERİ,Sayarlar Mutfak Banyo,ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Çankaya-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım boş olan evimde yenilikler yaptırmak istiyordum.Evim 140 m2 3+1 şeklindeydi.Evimin su ve elektrik tesisatı komple gözden geçirilerek gerekli yenilikler yapılacak. Doğalgaz kombim değişecek.Mutfağımı komple yeniletmek istiyordum.Mutfağımın yer ve duvar fayansları değişerek komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyom için yer ve duvar fayansları değişecek.Banyom ile tuvalet arasındaki duvar kaldırılarak banyom genişletilecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek. Duşakabin yapılacak.2 balkonuma cam balkon sistemi yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Odalarda kartonpiyer ve asma tavan uygulaması olacak.1 odam için gömme dolap yapılacak.Tadilattan sonra tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Keşif için uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum.komple tadilatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.Artera Mimarlık Ve İç Mimarlık Ltd.Şti. Burçe Yapı,Karakılıç Mutfak,Yayla Dekorasyon İnş. Mal. San. Tic. Ltd. Şti.ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Etimesgut-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım eşyasız ve boş olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 100 m2 3+1 şeklindeydi.Evimde dış cepheye bakan duvarlara komple iç taraftan mantolama yapılacak.Evimin komple elektrik ve su tesisatı düzenlenerek yenilenecek. Doğalgaz kombi değişimi olacak.Mutfağım komple yenilenecek.Mutfağım için yer ve duvar fayansları komple yenilenecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Banyomda komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.klozet değişecek. Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri komple değişerek laminat parke olarak yenilenecek.İç kapılar amerikan kapı olacak.Çelik kapı yapılacak.Tüm pencereler pimapen olarak yenilenecek.2 adet balkonum için cam balkon sistemi yapılacak.Çocuk odası ve yatak odası için gardrop yapılacak.Odalarda duvar kağıdı uygulaması olacak.Tadilattan sonra evimde tavan ve duvar olmak üzere komple boyama işlemi yapılacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.tomple tadiatım için ,ehil.com bana bu konuyla ilgili.Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.Şok İnşaat Mobilya Dek.Gıda Turz.San.Ve Tic.Ltd.Şti.PİRAMİT YAPI CAM BALKON SİSTEMLERİ,Sayarlar Mutfak Banyo,Ersel Akaryakıt İnşaat Ltd. Şti ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Yenimahalle-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
4,5 tarihinde yorum yapıldı.

Yeni taşınacağım eşyasız ve boş olan evimi komple yeniletmek istiyordum.Evim 90 m2 2+1 şeklindeydi.Evimin su ve elektrik tesisatı komple yenilenecek.Doğalgaz tesisatı ile ilgili gerekli yeniliker yapılacak.Mutfağım komple yenilenecek.Yer ve duvar fayansları komple değişecek.Yeni mutfak dolabı ve tezgahı yapılacak.Dolap ve tezgah arasındaki seramikler döşenecek.Evye ve bataryalar takılacak.Mutfaktaki balkonum mutfağa dahil edilecek.Dış tarafı için pimapen yapılacak.Salonumdaki balkonumada cam balkon sistemi yapılacak.Banyomuda komple yeniletmek istiyorum.Yer ve duvar fayansları değişecek.Banyo dolabı ve lavabosu yapılacak.Klozet değişecek.Duşakabin yapılacak.Odaların yer döşemeleri değişerek laminat parke olarak yenilenecek.Çocuk odası için gömme gardrop yapılacak.Giriş hol için portmanto yapılacak.Tüm pencerelerin önüne mermer yapılacak.Tadilattan sonra evimde komple badana boya işlemleri yapılacak.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum..komple tadilatım için ehil.com bana bu konuyla ilgili.Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.Burçe Yapı,Yayla Dekorasyon İnş. Mal. San. Tic. Ltd. Şti.Akmen Yapı,PİRAMİT YAPI CAM BALKON SİSTEMLERİ ehillerini yönlendirdi.

Yorumu Yapan: , Çankaya-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

4,5

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi
1,0 tarihinde yorum yapıldı.

Evimizde tadilat yaptırmak istedik. Mutfak banyo, oturma odası ,salon, tuvaletlerde işlem yapılmasını palnlıyorduk. Aynı zamanda bir kaç duvarın da yıkılması ve dizaynın değişmesi konusunda işlem yapılması gerekiyordu. Sonrasında da boya badana, elektrik tesisatı, kapılar, su tesisatı gibi bir takım revizeler için Ankara Etimesgut boya firmalarını, tadilat firmalarını, dekoarasyon firmalarını, tesisat firmalarını, malzeme temin edeceğimiz yerleri aynı zamanda da Ankara etimesgut dekorasyon fiyatları ile ilgili sorup soruştururken bir boya badana firması bize tüm bu hizmetleri ehil.com'dan alabileceğimizi söyledi. Ehil.com'dan Anakra Etimesgut için talepte bulunduk. Ve tailat dekorasyon firmaları ile görüştük. Akmen Yapı, Svek Grup, Net-soy yapı dekorasyon, Karakılıç dekorasyon ile görüştük. Tadilat dekorasyon fiyatları ile ilgili bilgiler aldık ve mimari konularda fikierler alarak Net-Soy yapı İnşaat ile anlaştık.

Yorumu Yapan: , Etimesgut-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

1,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Çok Kötü
KALİTE
Çok Kötü
FİYAT
Çok Kötü

Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti.


4,0 | 7 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
İyi
KALİTE
İyi
FİYAT
İyi

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
6
4 YILDIZ
(İYİ)
 
12
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
3
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.