Google+
 

Buket Kaya Tasarim İç Mimari Ve Tasarım

Ankara - Çankaya


5,0 PUAN| 1 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


İç mekân tasarımı konusunda profesyonel çalışmalara imza atan akademisyen Buket KAYA ve eşi Yavuz KAYA tarafından “İçmimarlık, Proje, Tasarım ve Uygulama” hizmeti vermek üzere kurulan Buket Kaya Tasarım şirketi, 2009 yılından bu yana anahtar teslimi uygulamalar yapmaktadır. Yaşayan mekânlar oluşturma prensibi ile çalışmalar sürdüren tasarım ekibi; “Mekânınız size hizmet etsin, Siz mekâna değil…” fikri üzerine kurulu bir tasarım anlayışı benimsemiştir.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Mutfak Dekorasyonu, Mutfak Tezgahı, Mutfak Yenileme, Banyo Yenileme, Duvar Kağıdı, İç Mekan Boyama, Kartonpiyer, Banyo Dekorasyonu, Banyo Dolabı Yapımı, Buhar Odası Sauna, Ev Mobilyası, Ofis Mobilyası, Dolap, İç Tasarım Hizmetleri, Proje Tasarım, Mutfak Dolabı Yapımı, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Su Tesisatı Kurulum Ve Değişim, Parke Döşeme, Laminat Döşeme, Seramik Ve Fayans Döşeme, Alçıpan Asma Tavan, Mimari Tasarım, İç Mimar, Mimar, Boyacı, İç Cephe Boya, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Kapı Yapımı, Marangoz, Marangoz Ustası, Parkeci, Parke Ustası, Su Tesisatçısı, Su Tesisatı Tamir, Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Elektrikçi, Alçıpan

YETKİLİ KİŞİ

Yavuz Kaya

KURULUŞ YILI

2011
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

YEŞİLYURT SOKAK NO:6/B ÇANKAYA
Çankaya - Ankara

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Buket Kaya Tasarim İç Mimari Ve Tasarım en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

Ankara Yenimahalle de 100 m2 3+1 olan dairemde; su,elektrik ve doğal-gaz tesisatları yenilenerek sıva altına alınacaktır.Odaların ve mutfağın zeminine parke döşemesi uygulanacaktır. Duvarlar alçı işlemi yapıldıktan sonra boyanacaktır. Duvar tavanlarına perdelik yapılacaktır.Mutfak duvar fayansları değişerek,mutfak dolabı,mutfak tezgahı,eyve ve bataryalar yenilenecektir. Banyonun ve wc nin fayansları kırılarak değişecektir. Banyo dolabı yenilenerek,klozetin yeri değişecektir. 7 adet iç mekan kapısı yenilenecektir.Giriş için vestiyer yapılacaktır. Şartlarımı kabul eden iç mekan yenileme firmasıyla çalışmalara başlamayı düşünüyordum. Ehil.com'a gönderdiğim talep formuna hemen yanıt olarak 4 ehil firma gönderdiler. Bunlar; Barış Yapı Dekorasyon, Zey Mobilya, Aras Yapı ve Buket Kaya Tasarım İç Mimari ve Tasarım firmalarıdır. Bütçeme uygun ve kalitede ödün vermeyecek Buket Kaya Tasarım İç Mimari Tasarım firmasıyla çalışmaya karar verdim. Anlaşma sağlandığı takdirde hemen hizmet almak istiyordum.

Yorumu Yapan: , Yenimahalle-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

Buket Kaya Tasarim İç Mimari Ve Tasarım


5,0 | 1 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
0
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.