Google+
 

Altıntaş Dekorasyon

Ankara - Çankaya


3,0 PUAN| 2 YORUM

  

FİRMA HAKKINDA


Kalite Politikası Sürekli, tutarlı, müşteri odaklı, bir gelişim sergilerken, müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak. Şirket çalışanları yetkin bir lider eşliğinde motive etmek ve sadık bir şekilde kurumsal hedeflerin gerçekleşmesine katkıda bulunmak. Çalışanlar şirket stratejisinin geliştirilmesine aktif şekilde katılarak kurumsal hedefleri kişisel hedef belirleyerek, kararların alınmasında kişisel gelişim potansiyellerini şirket başarısı için kullanmak Tüm süreçler planlı sonuçlara ulaşmayı ve ilgili kaynakların etkin kullanımı güvence altına alınarak kurum içinde oluşan bilgi birikimini daha yüksek hedefler seçmeyi mümkün kılarak, hataları azaltmak ve maliyeti düşürmek. Sistemli bir şekilde başarıyı özümsemek, tüm çalışanlarımızın sorumluluklarını koordine edilerek, takım çalışmasını tercih etmek. Strateji planlama, sürekli iyileşme birleştirilerek, gerçekçi, ölçülebilir ve yüksek hedefler oluşturularak çalışmaların hem ürünlerin hem süreçlerin hem de sistemlerin iyileştirilmesinde yetkin olmak. Şirket stratejileri verilere yaşanan gerçeklere dayanılarak gerçekçi ve güvenilir kararlar vermek Şirketimiz taşeron ve tedarikçileriyle karşılıklı yarar esasına dayalı ilişkilerini başarıyla özümseyip uygulayarak kendisiyle birlikte onların da yetkilerini geliştirmek. Müşteri memnuniyetini ilk hedef kabul ederek ISO9001:2008 kalite yönetim sistemi standardının gereklerini yerine getirmek kalite politikamızdır.  

UZMANLIK ALANLARI

İç Mekan Yenileme, Banyo Yenileme, İç Mekan Boyama, Dış Cephe Mantolama, İç Mekan Tadilatı, Ahşap Kapı Yapımı İşleri, Alçıpan, Banyo Dekorasyonu, Cam Balkon Sistemleri, Cila Ve Lake İşleri, Çatı Aktarma, Çatı İşleri, Çatı Tadilatı, Çatı Yalıtımı, Dış Cephe Kaplama, Dış Mekan Boyama, Doğal Gaz Tesisatı Ana Hat, Doğal Gaz Tesisatı Birim İçi, Doğalgaz Tesisatı, Doğaltaş (Mermer, Granit Vb.) Kaplama, Dolap, Duvar Kağıdı, Duvar Yıkımı, Elektrik Panosu Montaj Ve Kurulum, Elektrik Tesisatı, Elektrik Tesisatı Döşeme(Ev Tipi), Elektrik Tesisatı Tamiri(Ev Tipi), Ev Mobilyası, Korkuluk, Küvet, Duşakabin Kurulumu, Laminat Döşeme, Mantolama, Menfez Sistemleri, Mutfak Dekorasyonu, Mutfak Tezgahı, Mutfak Yenileme, PVC Kapı Pencere Sistemleri, PVC Kapı Yapımı, Seramik Ve Fayans Döşeme, Sineklik Sistemleri, Taş Döşeme, Yıkım Ve Hafriyat, Yıkım,Hafriyat, Çelik Kapı Yapımı, Mutfak Dolabı Yapımı, Banyo Dolabı Yapımı, Kış Bahçesi Sistemleri, Modüler Ofis Bölme Sistemleri, Boya Badana Ustası, Boyacı Ustası, İç Cephe Boya, Alçıpan Asma Tavan, Asma Tavan Ustası, Boyacı, Çatı Ustası, Elektrikçi, Elektrik Ustası, Katlanır Cam Balkon, Marangoz, Marangoz Ustası, Salon Dekorasyon, İç Tasarım Hizmetleri, İç Mimar, Proje Tasarım, Mimari Tasarım, Mimar, Ofis Mobilyası, Mobilya Cila Ve Lake İşleri, Ahşap Pencere Yapımı, Ahşap Kapı Yapımı

YETKİLİ KİŞİ

Ahmet Altıntaş

KURULUŞ YILI

2012
ÖDEME OPSİYONLARI

ADRES

sokullu mehmet paşa cad.no:39/A
Çankaya - Ankara

Fiyat teklifi doğrudan firmaya gönderilir.
Altıntaş Dekorasyon en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Bu firmaya ait indirimleri görmek için

PUAN VE YORUMLAR


Puan ve Yorumlar ehil.com'dan hizmet alan müşteriler tarafından yazılmaktadır.


5,0 tarihinde yorum yapıldı.

176 m2 4+1 dairemde komple tadilat yapılacaktı. Ev boş ve kullanılmıyordu. Mutfakta dolap ve tezgah yenilenecekti. 2 adet banyonun seramikleri komple sökülerek değiştirilecekti. Duşakabin yenilenecekti.Banyo dolabı VE lavabo değiştirilecekti.Klozet asma klozet ve gömme rezarvuar olarak değiştirilecekti. Ev kuzey cephelidir. Isı yalıtımı ve nem-rutubet yalıtımı yapılacaktı. Yeni kombi alınacaktı. Kombinin yeri değiştirilecekti. Elektrik,su ve doğalgaz tesisatı komple yenilenecekti.Ev zemini komple açık renk laminat parke döşenecekti.9 adet ahşap pencere pimapen pencere olarak değiştirilecekti. 2 adet ahşap balkon kapısı pimapen kapı yapılacaktı. 12 adet iç mekan kapısı amerikan kapı olarak yenilenecetik. Ev komple tavan duvar olmak üzere boya yapılacaktı.. Anlaşılması halinde hemen hizmete başlanabilirdi. Ben bu talebimi yaptırmak için firma araştırıyordum. Aynuı zamanda iç mekan yenileme fiyatlarını araştırıyordum. Bu sırada ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Bir süre sonra ehil.com Altıntaş Dekorasyon, Svekgrup İnşaat, Artera Mimarlık Ve İç Mimarlık Ltd.Şti., Net-Soy Yapı İnş.Taah.Gıda San.Ve Tic.Ltd.Şti. ve Akmen Yapı firmalarını önerdi. Bu firmalar ile tek tek görüşüp fiyat teklifi almamı sağladı. Bende Altıntaş Dekorasyon firmasını seçtim. Bu firmaya tek tek taleplerimi anlattım. Fiyat teklifinde bulundular. En uygun fiyat teklifini aldım. Verdikleri fiyatın dışında extra bir ücret istemediler. Verdikleri süre kapsamında işi bitirdiler. Her şey istediğim gibi oldu. Hiçbir sıkıntımız olmadı. Öncelikle ehil.coma Altıntaş Dekorasyon firmasını önerdiği için daha sonra Altıntaş Dekorasyon'a kaliteli hizmetlerinden verdikleri sözü tutmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

Yorumu Yapan: , Çankaya-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

5,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Mükemmel
KALİTE
Mükemmel
FİYAT
Mükemmel
1,0 tarihinde yorum yapıldı.

Öncelikle şunu belirtmem gerekirse,Kaliteden yoksun ucuz bir iş ve işçilik söz konusuydu. Amerikan kapıların sensörleri tam oturmamış bir biçimde takıldı ve silikon işleriyle ilgili ben yapsam daha kötü olmazdı diye düşünüyorum. son derece canımı sıkan bir iş son derece mutsuz olduğum bir işçilik vardı. Eksiklerini gidermeden işi yarım bıraktılar. En önemlisi de vaktimden çok çalınmıştı. İş bitiş tarihinden 3 ay sonra işin tamamlanması kimsenin hoşuna gitmeyeceği gibi benimde gitmedi. Yeterince zarara uğradığımı düşünüyorum. Hiç Memnun kalmadım. Hemde hiç.

Yorumu Yapan: , Çankaya-Ankara

Bu yorum yardımcı oldu mu? EVET 0

1,0

Bu yorumun genel ortalama puanıdır

HIZ
Çok Kötü
KALİTE
Çok Kötü
FİYAT
Çok Kötü

Altıntaş Dekorasyon


3,0 | 2 YORUM

PUANLAMA KRİTERLERİ

HIZ
İdare Eder
KALİTE
İdare Eder
FİYAT
İdare Eder

PUAN DAĞILIMI

5 YILDIZ
(MÜKEMMEL)
 
3
4 YILDIZ
(İYİ)
 
0
3 YILDIZ
(İDARE EDER)
 
0
2 YILDIZ
(KÖTÜ)
 
0
1 YILDIZ
(ÇOK KÖTÜ)
 
3
FİRMA
YETERLİLİK
BELGELERİ
Firmanın belgeleri çok yakında burada yer alacaktır.
           
Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.