Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Mobilya Cila Ve Lake İşleri> Eskişehir> Mahmudiye

En Uygun Eskişehir Mahmudiye Mobilya Cila ve Lake İşleri Fiyatları

En uygun Mobilya Cila Ve Lake İşleri fiyatları
Ücretsiz 5 Mobilya Cila Ve Lake İşleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Mobilya Cila ve Lake İşleri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Mobilya Cila ve Lake İşleri Fiyatları Hakkında


Mobilya Cila Ve Lake İşleri Fiyatı Ne Kadardır?
Mobilya Cila Ve Lake İşleri Neden Yapılmalıdır?
Mobilya Cila Ve Lake İşleri Neden Yapılmalıdır?

Mobilya Cila Ve Lake İşleri Fiyatı Ne Kadardır?

Mobilya cila işlemi, lake işlerine göre daha düşük maliyetlidir ve mobilyaların dış etkenlerden korunması için son derece etkili bir uygulamadır. Belirli bir yerde uzun zaman boyunca duran bir sehpanın gün içinde göreceği güneş ışığı dahi zaman içinde gerekli bakım ve önlemler yapılmazsa renginin solmasına sebep olur ve ister istemez hem kullanış açısından hem de estetik görünüm açısından değerini düşürür

Mobilya cila ve lake işlerinde lake ve cila fiyatlarını etkileyen iki faktör vardır. Bunlardan biri lake veya cila yapılacak mobilyanın genişliği, diğeri ise tercih edilecek firmanın kalitesi. Özellikle lake yaptırmak son derece profesyonellik gerektiren bir iş olduğu için, kaliteli firmalar tercih edilmelidir. Bu durum da doğal olarak lake fiyatlarını yükseltecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır


İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Masa, Sandalye, Vitrin
Talep Detayları : 4 kapılı aynalı vitrin ve yemek masamın zımpara sonrası,cilalanması gerekmektedir.Keşfe uygundur.En kısa sürede hizmet almak istiyorum.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Masa, Sandalye
Talep Detayları : Resimde bulunan masamın cila atılmasını istiyorum parlak renkte olmasını istiyorum renk kalacak sadece cila atılarak parlaması sağlanacak.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Kapı ve/veya Pencere
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Şifonyer, Komidin, Dolap
Talep Detayları : Evimdeki lila rengi ahşap olan gardrop ve komidine beyaz lake yapılacak.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Kapı ve/veya Pencere
Talep Detayları : Evimdeki 7 adet camlı ahşap kapının beyaz renge boyanmasını istiyorum. Keşif için uygundur. En kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.650 TL

1.320 - 1.980
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Masa, Sandalye, Dolap, Vitrin
Talep Detayları : 8 kişilik masa ve sandalyesi, 2 kapaklı yarısı camlı vitrin ve yemek odası konsoluna cila işlemi yaptırmak istiyorum.Mümkün olan en kısa sürede hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.500 TL

2.410 - 4.200
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Diğer
Talep Detayları : İstanbul Bakırköy deki dairemde mobilya cila ve lake işleri ile ilgili hizmet almak istiyorum.koltuk takımı 3lü, 2li, 2 tek koltuk düz kontürlü bir işlem yapılacak.Memnun kalırsam ve fiyat uygunluğuna göre koltukları kaplatmayı da düşünebilirim.Keşif için müsaitliğiimi arayan firmalara belirteceğim.Fiyatta anlaşırsam hemen almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

800 TL

560 - 1.030
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Dolap, Masa, Sandalye, Diğer
Talep Detayları : 10 adet sandalye, 1 üçlü 4 adet tekli koltuk,8 kişilik 1 masa,1 vitrin ve 2 adet sehpa lake ve varak olacaktır.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyorum.Keşif için uygundur.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

750 TL

600 - 990
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Vitrin, Masa, Sandalye
Talep Detayları : yemek odası takımının tamiratı yapılıp zımparalanıp beyaz parlak lake rengine boyanacak. en erken süreç içerisinde iş teslimi istiyorum. sandalyelerin kaplama kumaşlarıda değişecek. 6 adet sandalye var.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

800 TL

640 - 1.010
Benzer İş Yaptır

İşlemin uygulanmasını istediğiniz diğer birimler Dolap
Talep Detayları : 1m*3m ölçülerinde 3 dolabımı boyatmak istiyorum. Bunun yanı sıra 6 dolabıma kapı yaptırmak istiyorum. En kısa süre içerisinde hizme almak isterim.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Sinem K.|Eylül 2016


İstanbul Kadıköy deki mevcutta oturduğum dairemdeki birkaç eşyam için mobilya cila lake işleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. 4 adet Sandalye ayakları ve çelik kapı iç kısım aynı renk boyama işlemi olacaktı. bu nedenle ehil.com a bir talep oluşturup ihtiyacımı kısa sürede çözdüm. teşekkürler ehil.com
Derya B.|Temmuz 2015


Evimdeki lila rengi ahşap olan gardrop ve komidine beyaz lake yapılacaktı. İnternette lake fiyatlarına bakarken ehil.com sitesiyle karşılaştım ve bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Ladica Dekor ve Torun Nakliyat ile görüşme sağladım. Sistemin kullanımı çok rahat.
Sedat B.|Nisan 2015


Evimdeki siyah olan oturma grubumu ve yatak odasını beyaz renge boyatmak istiyordum.bunun için yeterli zamanım yoktu.Bir akşam bilgisayar dayken mobilya cila ve lake fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Avcı Mobilya firmasını yönlendirdi.bu kaliteli ve hızlı hizmetten çok memnun kaldım.Teşekkürler iyi çalışmalar :)
Kemal G.|Nisan 2015


mobilya boyası fiyatları araştırırken ehil.com sayfasına denk geldim ve dolabım ve televizyon sehpası için talepte bulundum ehil.com bana okur ahşap - nevzat okur firmasını yönlendirdi. ehil.com'a ilgisi için teşekkür ederim
Timur D.|Kasım 2014


İstanbul Kartal'daki evimde 7 adet camlı ahşap kapının beyaz renge boyanmasını istiyordum. En kısa sürede hizmet almak istiyordum. Yaptırmak istediklerimin gayet açık ve net olduğunu düşünüyordum. Firma arayışında zorlanacağımı pek sanmıyordum ancak hiçte düşündüğüm gibi olmadı. Ehil.com sayesinde 24 saat içerisinde Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon firmasıyla tanışma fırsatı yakaladım. Firma ile görüşmelerimizi uzun tuttuk ve her konuyu görüştük.
Turkan K.|Kasım 2014


Toplamda 20 kapaklı mutfak dolabımı ve 8 adet ahşap kapımı lake ile cilalatmak istiyordum.En kısa zamanda hizmet almak istiyordum. Mobilya Cila ve Lake İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine denk geldim. Talep oluşturdum.Daha sonra ehil.com Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon firmasını önerdi. Bu firmayla irtibama geçmemi sağladığı için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Ayhan G.|Kasım 2014


10 adet sandalye, 1 üçlü 4 adet tekli koltuk,8 kişilik 1 masa,1 vitrin ve 2 adet sehpa lake ve varak olacaktır.En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. En uygun fiyata Mobilya Cila ve Lake İşleri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesine rastladım. Talep formu oluşturdum. Akabinde ehil.com aracılığıyla İstek Döşeme adlı firma ile bir görüşme gerçekleştirme imkanım oldu. Bu kadar hızlı dönüş yapacaklarını tahmin etmemiştim. Teşekkürler ehil.com
Hülya Ö.|Şubat 2014


Mobilyalarım cila işleri için hizmet talebinde bulundum ve tarafıma Sedef Ahşap'tan Bayram Bey yönlendirildi aldığım hizmetten son derece memnun kaldım işinin gerçekten ehli olan bir kişi verdiği hizmet için kendisine çok teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.