Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Tente/Branda/Çadır Sistemleri Makaleleri > Tente Sistemi Seçiminde Püf Noktalar

En iyi Tente/Branda/Çadır Sistemleri firmaları
Ücretsiz 5 Tente/Branda/Çadır Sistemleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme Tarihi


Kış mevsiminde karın, sonbaharda yağmurun, yaz mevsiminde de güneşin hezimetine uğramamak için evlerimizde, ofislerimizde ve daha birçok alanda kullandığımız tenteler ve sistemleri oldukça geniş bir alanda bize hizmet sunmaktadır. Teknolojinin tasarım ile buluşup yeni sistemler geliştirdiğinin yegane kanıtı bu harika sistemlerdir.  Peki gerçek anlamda nedir? ve ne işe yarar? Bunu bir öğrenelim.  Bu sistemle, bir evin, dükkanın, cafenin vb. üzerine gerilen bez, naylon gibi malzemelerle yapılmış örtüdür ve genellikle güneşten korunmak için yapılır fakat yapıldığı malzemesine göre yağmurdan korunmak için de yapılır.

Tanıtım yapmak için de firmaların ihtiyacı olan; maliyeti düşük, görselliği yüksek kalitede olan bu yapılar ilgi çekmekte, insanların hoşuna gitmekte ve insanları oralara çekmektedir.

TENTENİN FAYDALARI

Tente sistemleri  aklınıza gelebilecek her yerde mevcuttur ve önemli bir ihtiyaçtır. Yararlarından bahsetmek uzun süreceği için birkaç önemli bilgiyi bilmemiz yararlı olur.

-Tente sistemleri geri çekilebilir özelliği sayesinde havanın durumuna göre açılır veya kapanır. İnsanlar güneşi görmek ve güneşin sıcaklığını üzerlerinde hissetmek isterlerse tenteyi açarlar gölgede durmak isterlerse kapatırlar.

-Laboratuar testi ölçümlerinde görüldüğü üzere sıcak bir havada tentenin altındaki derece normal dereceden 20 derece kadar serin olabilir. Bu özelliği tenteleri sıcak yaz aylarında çok cazip kılar. Tentelerin maliyetleri klimadan çok daha düşüktür fakat klimanın özelliklerinden olan hem sıcak hem de serin tutma özellikleri vardır hem de klimadan daha sağlıklı bir yoldur.

-Tentelerin insanlara yararı olduğu kadar hayvanlara ve eşyalara da yararı vardır. Sıcak veya soğuk havalarda hayvanlar tentelerin altında kalarak hava durumundan minimum seviyede etkilenirler. Tente sayesinde mobilyalar, kıyafetler de güneşten ve yağmurdan korunur.

Evinize veya işyerinize böyle bir sistem kurmak istediğinizde Ehil.com'da size göre uygun bir çözüm yolu mutlaka bulunmaktadır.

Tente yaptırmak istiyorsanız formu doldurun ve işinde ehil tente firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: Dekorasyon, Kapı Pencere Balkon, Rehber branda, körüklü tente, mafsallı tente, motorlu tente, sabit tente, tente, tente bakımı, tente bezi değiştirme, tente branda, tente branda fiyatları, tente çeşitleri, tente firmaları, tente montajı, tente sistemleri, tente sorunları, tente tamiri, tente uygulaması, tente yapımı


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Fethi S.|Aralık 2016


İstanbul Maltepe deki mülkiyetimizde tente/branda/çadır sistemleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. Sistemin yapılacağı alan 16 m2. Tente sisteminin eni yaklaşık olarak 3-5 m. Boyu da 0-2,5 m .Sistemin manuel olmasını istiyordum. Kullanılacak malzeme konusunda fiyat uygunluğuna göre firmaların alternatiflerini değerlendirip sonra yaptıracaktım. Keşif için gelen firma ile tente/branda/çadır sistemleri fiyatında anlaşma sağladık ve yaptırdım. Kolay bir şekilde açılıp kapanıyor bizi yormuyor. ehil.com a bakmadan tadilat yaptırmayın derim.
Halil A.|Eylül 2016


İstanbul Silivri deki kendime ait dairemin teras bölümünde tente/branda/çadır sistemleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. ehil.com a girerek oluşturduğum talep sonrası anlaştığımız firma tarafından yapılan sistem ölçüleri yaklaşık olarak ; 2,5-5 m aralığında boy,3-5 m enindedir. Otomatik kumanda sistemli bir uygulama yapıldı. Sağlam bir tente yapıldı. ehil.com a bu hizmet nedeni ile teşekkür ederim.
Firat A.|Ekim 2015


Sariyer Maden'de evimizin bahcesine 3-4 metre eninde 2.5 -3 metre genisliginde tente yapmak istiyoruz.Malzemesi Alüminyum yada Kumaş olsun ıstıyorum talepte bulundum ehil.com uye fırmalarından Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil Sist.Ltd.Şti anlaşma sağladım gayet duzgun çalıştılar çok yuksek bır fıyat vermedıler kendılerınden memnun kaldım
Metin G.|Ekim 2015


İstanbul Kağıthane'deki evimin terasına tente branda çadır sistemi kurdurmak istiyorum. Bu tentemin elle kontrol edilebilir ve klasik mafsallı tente olması tercihimdir Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil Sist.Ltd.Şti anlaştım ama fıyat diğer firmalara gore daha pahalıdır
Mine Nurhayat G.|Ekim 2015


internette tente branda çadır sistemleri yapan fırmaları arastırırken ehıl.com sayfasına ulaştım ve talebın ıcerıgıne açılır tavan veya tente ıstıyorum acılır kapanır olacak ınsaat halınde bır yer dıye belırttım ehil.com çalışanları talebımı teyıt ettıkten sonra Kılıç Cambalkon Sistemleri fırmasını yönlendırdı kendılerınden çok memnun kaldım yaptıkları iş çok guzel ve kalıtelıdır
Nuray K.|Ekim 2015


internette tente branda çadır sistemleri firmaları araştırırken komsumun tavsıyesı uzerıne ehil.com sayfasına talepte bulundum musterı temsılcılerıne Sitemizin içerisinde yer alan bana ait bahçeme 20m2*5m ölçülerinde pergola tente yaptırmak istiyorum. Site yönetimin vermiş olduğu kurallara göre yapılacaktır. Açılır kapanır olacak. Cam olmayacak. Tentenin rengi raul krem ahşap olacak. Hafta sonu keşife uygundur. Haziran başı hizmet almak istiyorum dıye belırttım Kılıç Cambalkon Sistemleri Kcs Grup Katlanır Cam Sistemleri Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil Sist.Ltd.Şti fırmalarını yönlendırdı Kılıç Cambalkon Sistemleri fırması ıle anlaşma sağladım kendısı çok ıyı fırmadır benım işimi yaptıktan sonra komsumunda işini yaptı herkese tavsıye ederım
Bayram D.|Temmuz 2015


Tıp merkezinin kafeteryasına yapılacak tente sistemi için Ehil.com'a talep de bulundum. Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil ile anlaşma sağladık. Bizimle çok hızlı iletişime geçtiler ve kaliteli malzemeler kullanıp temiz bir iş çıkarttılar fiyatda uygundu çok memnun kaldım.
Sema|Temmuz 2015


Restaurantımızın dış mekan oturma bölümü çok fazla rüzgar aldığından rüzgarı kesmek amaçlı bir malzeme ile etrafını kapatmak istiyordum. Ehil.coma başvurdum ve kısa bir süre sonra beni aradılar. Alıcağım hizmet konusunda bilgi aldıktan sonra firma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. Tentesan ve Kubilay Seçkin Tente ile ehil.com aracılığıyla görüşme sağladım ve fiyat tekifleri aldım. Kolaylıkla kullanılan bir sistem hiç bir ücretde ödememiz gerekmediği için memnun kaldım.
Sevda T.|Temmuz 2015


İş yerimin ön tarafına tente sistemi yaptırmak istiyordum bunun için ehil.coma talep de bulunmak istedim. Talep gönderdikten kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler ve firma yönlendirmesi yapıcaklarını söylediler. Nur Tente ve Kubilay Seçkin Tente ile ehil.com aracılığıyla görüşüp fiyat teklifi aldım. Her şey sorunsuz ilerledi ve ücretsiz hizmet verdikleri için her ihtiyacımızı burdan yardım alarak halledebiliriz.
Fatih T.|Temmuz 2015


Balkonum için internet üzerinden tente fiyatlarına bakıyordum. Siteleri incelerken ehil.com ile karşılaştım ve sistemi biraz inceledim. Bir talep gönderdikten kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. Nur Tente ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Çok rahatlıkla kullanılan bir sistem ücretsiz olduğu içinde ehil.coma teşekkür ediyorum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.