Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Pvc Zemin Kaplama Makaleleri > Pvc Zemin Kullanımında Püf Noktalar

En iyi Pvc Zemin Kaplama firmaları
Ücretsiz 5 Pvc Zemin Kaplama firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme TarihiZemin döşeme sistemleri içerisinde kendine özel birçok avantajı ile tercih sırasında gitgide yükselen pvc zeminler, vinil ya da kauçuk zemin kaplama olarak da bilinirler. kendine özel birçok avantajı ile tercih sırasında gitgide yükselen pvc zeminler, vinil ya da kauçuk zemin kaplama olarak da bilinirler. Bu sistemler plastik malzemelerin kullanılmaya başlandığı dönemden itibaren zemin döşemelerinde kullanılmaya başlanmıştır. Sistem ve kurulum olarak basit, ekonomik ve çok kullanışlıdır. Bunun yanında termizliği kolay olması sebebiyle hastane gibi sağlık kurumlarında da sıkça tercih edilir.

Yumuşak dokusu sayesinde kaplandığı zemini bir deri gibi sarma yeteneğine sahip olan pvc kaplamalar bu sayede esnek bir yapıya sahiptir ve aşınma, deformasyon gibi sıkıntılardan diğerlerine göre az etkilenir. Ayrıca bu sistemler bakıma da az ihtiyaç duyarlar. Yumuşak ve plastik yapıları sayesinde üzerinde kayma ihtimalini engeller ve çok yürümekten doğan taban sıkıntılarına sert zeminler kadar yol açmaz.

Kaplama yapılan pvc zeminin estetik görünüşünün zenginleştirilmesi için farklı renkler ve özel baskılar kullanılabilir ve bu yollarla farklı tarz desenlerin taklidi de yapılabilir. Örneğin ahşap desenlerde yapılan baskı ve boyalar ile ahşabın zahmeti çekilmeden estetik görünümü mekanınıza kazandırılmış olur. Bu yapılan desenler özel bir şekilde işlendiği için fiziksel olarak aşınması da mümkün değildir. Bunun yanında isteğe bağlı olarak çeşitli kabartmalı desenler de verilebilir. Özel malzemelerle parlaklık kazanan pvc kaplamalar ekstradan cilaya ihtiyaç duymazlar.

Pratik olması ve kolay bakımı ve temizliği sayesinde sadece evlerimizde değil, sosyal alanlarda da sıkça tercih edilen pvc zemin kaplamaları, özellikle hastane, eczane, dispanser, sağlık ocağı gibi sağlık kurumlarında, okul, kreş, yurt gibi eğitimle alakalı kurumlarda, mağazalar ve marketlerde ve spor salonlarında tercih edilirler.

Kaplama ihtiyacı duyduğumuz zeminin özelliklerine göre farklı çeşit ve desenleri olan pvc kaplamalar, işinde ehil olmuş döşemecilerin yardımıyla daha da hızlı ve sağlıklı şekilde montajlanabilirler.

Pvc zemin kaplama yaptırmak istiyorsanız formu doldurun ve işinde ehil pvc zemin firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: Dekorasyon, Rehber, Yer Döşeme döşeme kaplaması, kauçuk, parke, pvc, pvc dokusu, pvc döşeme, pvc kaplama, pvc zemin, pvc zemin döşeme, pvc zemin kaplama, pvc zemin kaplaması, pvc zemin kullanım alanları, spor yer döşemeleri, zemin kaplama, zemin kaplaması


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Nuri Ü.|Mart 2017


EVİMİN 4 METREKARE BANYOSUNDA PVC ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ ALMAK İSTİYORDUM. BANYOMDA ZEMİNDE FAYANS VARDI. EĞER FAYANSLAR KIRILMADAN YAPILIYORSA DİREK ÜZERİNE PVC ZEMİN KAPLAMA YAPILMASINI İSTİYORDUM. PVC ZEMİN KAPLAMA FİYATLARINI ARAŞTIRDIM. EN UYGUN PVC ZEMİN KAPLAMA FİYATLARININ EHİL.COM DA OLDUĞUNU ÖĞRENDİM. VE GELİP PVC ZEMİN KAPLAMA KATEGORİSİNDE BİR TALEP OLUŞTURDUM. TALEBİME ANINDA CEVAP VERİLDİ. FİYATI ÇOK UYGUN OLAN BİR PVC ZEMİN KAPLAMA FİRMASI İLE GÖRÜŞTÜM. İSTEDİĞİM GİBİ PAYANSLAR KIRILMADAN ÜZERİNE PVC ZEMİN KAPLAMA YAPILDI. İŞÇİLİKTEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇABALARINDAN ÇOK HOŞNUT OLDUM. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
Hüseyin D.|Ocak 2017


Ankara Etimesgut ta yeni faaliyete geçireceğim spor salonumda pvc zemin kaplama ve dış cephe kaplama hizmeti almak istiyordum. Salonda görevli olacak hocalarımızdan biri ehil.com ile halledebileceğimizi söyledi. Hemen bir form doldurduk ve pvc zemin kaplama firmalarının bizlere ulaşmasını istedik. Mevcut zemin düzgün ve büyük fayans malzeme kaplıydı. Kırmızı spor zemin istiyordum. İşlem olacak alan 2 bölüm ve toplamda 400 m2 dir. Pvc zemin kaplama fiyatı uygunluğuna göre gelecek firmalardan zemin konusunda alternatifleri değerlendirmek istiyordum. Bunun dışında dış cephede kompozit kaplama hizmetine de ihtiyacım vardı. Bu bölümde yaklaşık olarak 250 m2 dir. Keşif için gelen pvc zemin kaplama firması dış cephe kaplama işimizi de yapabileceklerini söyleyince keşif yaptık ve fiyat konusunda anlaştık. yaklaşık 15 günde iki işlem de tamamlandı.
Selim U.|Kasım 2016


140 m2 düz zemin beton spor salonu kuracaktık. ısı yalıtımı da sağlayabilecek kaliteli pvc zemin kaplama kenarlarda süpürgelik olarak da dönecek uzun yıllar sorun yaşamayacağımız bir ürün istiyorduk. Tadilatlarımız neredeyse tamamlanmak üzere olduğu için kısa sürede pvc zemin kaplama yaptırmamız gerekiyordu. Tavsiyeler üzerine ehil.com a girerek bir talep oluşturduk. Bir süre sonra beni arayan firmalar pvc zemin kaplama fiyatını söyledi. Uygun olduğunu görünce anlaştık ve gelip kısa sürede tamamladılar.
M.Doğuş Ş.|Eylül 2016


Ofisimize PVC Zemin Kaplama yaptırmak istiyordum. Yapılacak alan düz 120m2 idi Özellikle Isı ve Ses izolasyonu hakkında bilgi de almak istiyordum. Bu nedenle www.ehil.com a girerek talep oluşturdum. Keşif tarihi için arayan firmalar verdiğim tarihte gelip keşif yaptı. Anlaştığımız firma PVC Zemin Kaplamamızı kısa sürede yapıp teslim etti. Teşekkür ederim www.ehil.com
Müslüm S.|Kasım 2014


plastik laminat isyeri lokal ortalama 55m2 pvc zemin kaplama işlerini yapmak için ehil.com dan yardım aldım ilginiz için teşekkürler.
Hüseyin Ç.|Eylül 2013


İstanbul Beykoz'da ki 90 mt2 bir derslik için pvc zemin kaplaması istiyordum.Ehil.com a başvuruda bulundum,Ehil.com bana Cagdas Zemin Laminat Parke,Uzem Yapı ve DOĞAN HALI
Fatih A.|Kasım 2014


İstanbul Bakırköy deki yaklaşık olarak 600 m2 olan spor salonumuzun 100 m2 lik bir alanında minöflö zemin kaplama ile ilgili hizmet almak istiyordum.Zemin düzgün ve laminat pake mevcut.Ehil.com a başvuru yaptım,Ehil.com bana Cagdas Zemin Laminat Parke firmasını yönlendirdi,Ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Sevgi D.|Kasım 2014


İstanbul Beşiktaş' ta şuan kullanımda olduğum evimin 15-20m2 olan banyosuna pvc zemin kaplama istiyorum.Ehil.com a başvuruda bulundum,Ehil.com bana Yazzemin-Epoksi Ve Poliüretan Yüzey Kaplamları firmalarını yönlendirdi,Ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
İsmail A.|Kasım 2014


Kocaeli Gebze deki okulumuzda pvc zemin kaplama ile ilgili hizmet almak istiyordum.Pvc heterojen merdiven kaplama olacak.Yaklaşık olarak 165 m2 merdiven alanında işlem olacak.Şu anki zeminde gri bir zemin mevcut olduğunu belirterek Ehil.com a başvuruda bulundum,Ehil.com bana Dinçer Döşeme Mobilya Dekorasyon Zemin Kaplamaları ve Star Dekorasyon firmalarını yönlendirdi,Ehil.com a çok teşekkür ediyorum mükemmelsiniz...
Özgür D.|Kasım 2014


Sultanbeyli'de ki ofisimize 18,5m2 büyüklüğünde dikdörtgen şeklinde bir alan için pvc yer kaplaması istiyorduk,Ehil.com a başvuruda bulunduk,Ehil.com bize Emre Dekorasyon firmalarını yönlendirdi,Ehil.com a çok teşekkür ediyorum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.