Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Pvc Pencere Yapımı Makaleleri > Pvc Pencere Modelleri Nasıldır ?

En iyi Pvc Pencere Yapımı firmaları
Ücretsiz 5 Pvc Pencere Yapımı firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme Tarihi


Evlerimizin önemli parçalarından olan pencereler tercih edilen modellerinin sayesinde evin nasıl bir dizayna sahip olacağı konusunda belirleyici etki yapabilirler. Bu konuda teknik modeller olarak bakacağımız pencere modelleri taban genişliklerine göre sınıflandırılırlar. Şuanda üretilen son modellerden biri olan ‘’Horizon’’ serisine örnek olarak bakabiliriz. 70 mm genişliğinde üretilen bu serinin profilinden kesit alındığında 5 odacıklı olduğunu görürüz. Odacık sayısının ne işe yaradığını merak ediyorsanız eğer, bir profildeki odacık sayısı ne kadar fazla olursa pencerenin ısı ve ses yalıtımı o kadar iyi durumda olacaktır, aynı zamanda mukavemeti yani dayanıklılığı da artacaktır. Bunun yanı sıra özellikle balkonlarda tercih edilen ‘’7700’’ model ismiyle adlandırılabilen sürgülü model de güzel bir örnek olabilir. Bu model oturulan iç mekanlarda çok fazla tavsiye edilmezler, çünkü sağa ve sola kanat olarak açılan bu seride, kanatların daha rahat hareketi için lastik conta yerine fırça conta kullanılmakta ve bu durum ısı yalıtımını nispeten azaltmaktadır. Bu yüzden ısı kaynaklarının fazla olduğu yerlerde ve havalanma ihtiyacının olduğu yerlerde sürgülü sistem hiç de fena fikir değildir. Diğer bir seriden bahsedecek olursak eğer, 60 mm genişliğindeki, 4 odacıklı olan ‘’quadro’’ serisini verebiliriz.

Hangi odaya, hangi pencere? Diyorsanız eğer, kesinlikle bir uzmandan bilgi almalısınız. Örneğin; odanızın penceresi kuzeye bakıyorsa, aldığı rüzgar şiddeti biraz daha fazla ise 70 mm’lik ‘’Horizon ’’ serisi tavsiye edilebilir.

Diğer hassas konulardan biri de PVC’de kullanılan destek sacıdır. Destek sacı pencerenin mukavemetini arttırır, bu yüzden destek sacı seçimi de çok önemlidir.

Son olarak 60 mm genişliğe sahip olan ‘’6000’’ serisi diye adlandırdığımız klasik seriden bahsedebiliriz. En iyi özelliklerinden birisi de müşteriye büyük rahatlık sağlaması açısından çift kanat veya çift açılım diye adlandırılan, açıldığında ortada bir profil olmayan bu seri de, açıldığında çok daha geniş ve rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Pvc pencere yaptırmak istiyorsanız formu doldurun ve işinde ehil pvc firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: Dekorasyon, Kapı Pencere Balkon, Rehber dekorasyon, ev dekorasyonu, Giyotin pvc pencereler, Klasik pvc pencereler, pencere, pencereler, pimapen, pvc, pvc pencere, pvc pencere bakımı, pvc pencere çeşitleri, pvc pencere firmaları, pvc pencere fiyatları, pvc pencere modelleri, pvc pencere montajı, pvc pencere onarımı, pvc pencere sistemleri, pvc pencere tamiri, pvc pencere uygulama, pvc pencere yapımı, pvc pencere yenileme


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Halit T.|Mart 2017


evimizin tüm pvc yapılması lazım gelen işlerini Pvc pencere yapımı firmalarını ararken öneri ile geldiğimiz ehil.com aracılığıyla tanıştığımız Akdeniz yapı isimli firma ile tamamladık.sözlerinde tam durdular.dedikleri gün montaja geldiler. Pvc pencere yapımı fiyatı hususunda açıkça ellerine kimse su dökemez. Daha önce tanışmış olsa idim tüm işlerimde bu arkadaşlarla çalışırdım ve bundan sonraki ihtiyaçlarımda kendilerinle çalışmak istiyorum.ALLAH yolunuzu açık,işlerinizde kolaylık ve bereket versin.
Engin T.|Eylül 2016


istanbul Avcılar daki kendime ait mevcutta oturduğum dairemdeki pencerelerimi pvc olarak değiştirmek istiyordum. ehil.com dan oluşturduğum talep ile Evimin tüm pencere ve balkona çıkan kapılarını(3 adet) ahşaptan pvc yapıldı. Stor sineklik sistemi de yaptırdık. mevcutta kurulu olan Panjur kepenk ve denizlikleri değişmeden pvc pencere yapımı ihtiyacımız karşılandı. bu nedenle ehil.com a teşekkür ederim.
İsmail U.|Ekim 2016


Yeni yapılan ve kaba inşaatı biten binamıza aşağıdaki miktarlarda pvc pencere ve pvc kapıyı ehil.com sayesinde ucuza yaptırdık. 16 ADET 200X220 16 ADET 205X220 16 ADET 175X220 8 ADET 150X155 16 ADET OLANLAR SÜRGÜLÜ KAPI 8 ADET OLAN TEK KANAT AÇILIR VE ÜSTTEN AÇILIR EGE PEN MARKA teşekkür ederiz.
Cemalettin S.|Temmuz 2015


Evimin pencerelerini yenilemek için PVC pencere yapımı ile ilgili fiyat arayışı yapıyordum ve ehil.coma rastladım. Ücretsiz olarak firma yönlendirme hizmeti sağlıyorlarmış. Hemen bir talepde bulundum. Kısa bir sürede benimle iletişime geçtiler.Köksal Cambalkon ile görüşme sağladık ve fiyat teklifi aldım. Sistem çok rahat kullanıyor ve ücretsiz olduğu için çok memnun kaldım.
Ahmet Hüseyin K.|Mayıs 2015


Evime 9 adet pimapen pencere yaptırmak istiyordum.TAbiki en geniş ve pratik olan web sitesi üzerinde pvc pencere yapımı fiyatları araştırıken ehil.com un web sitesinden bu iş için uygun fiyat teklifllerini gördüm ve hemen talep oluşturdum.Bana bu işi yapabilecek Güney Yapı gibi firmalar yönlendirdiler.Bizzat kendim görüştüm ve çok memnun kaldım bu hizmetten herkese tavsiyemdir.Teşekkürler.
Ebru D.|Mayıs 2015


80 m2 2+1 komple camları pvc yaptırmak istiyordum.Bunun için internet üzerinden PVC pencere yapımı fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Güney Yapı, YILMAZ PEN, Soylu Yapı Ürünleri İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. firmalarını yönlendirdiler.Bunun için ehil.com'a teşekkür ederim.Herkese tavsiye edebilirim.
İbrahim S.|Nisan 2015


Evim için pvc malzemeden 1 adet pencere ve balkon kapısı , geniş iki kanatlı pencere yapılmasını istiyordum.Bunun için PVC pencere yapımı fiyatlarını araştırmaya başladım.İnternette gezinirken ehil.com u gördüm ve zaman kaybetmeden talepte bulundum.Beni arayıp talebimi onayladıktan sonra bana 1 Canlar Dekorasyon firmasını yönlendirdiler.İşimi iyi şekilde yaptırdım.Bunun için teşekkürler ehil.com.
Necla H.|Nisan 2015


Evim için toplamda 8 adet pvc pencere yaptırmak istiyorum.Panjurlarıda yapılacaktı.Bilgisayar da hemen PVC pencere yapımı fiyatlarını araştırıyordum.Birden ehil.com u gördüm ve biraz inceledikten sonra talep oluşturdum.Kendileri bana gün içerisinde Burçe Yapı firmalarını yönlendirdiler.Bu ilgi ve alakaları için kendilerine çok teşekkür ederim.
Nazmi U.|Kasım 2014


İstanbul Beylikdüzü'ndeki dairemde ki pencere ve kapılarda değişim yaptırmak istiyordum. 9 adet oda penceresi ,2 banyo penceresi yapılacaktı. Bir adet de balkon kapısı yapılacaktı. PVC Pencere Yapımı fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Ardından YILMAZ PEN firmassından fiyat teklifi aldım. Ehil.coma hızından dolayı çok teşekkür ederim.
Serdar K.|Kasım 2014


Fabrikamız için yapılan çatı katı için toplamda 50 adet civarında; renk alternatifli çift ısı camlı cam rengi siyah olacak Pvc Pencere yapılacaktı . Diğer ayrıntılar keşif de görüşülecekti . ayrıca iç mekan yenileme fiyatları komple tadilat fiyatlarını öğrenmek için .ehil.com u öğrendim ve kullanıyorum çok teşekkürler

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.