Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Panjur Sistemleri Makaleleri > Panjur Sistemleri Seçenekleri

En iyi Panjur Sistemleri firmaları
Ücretsiz 5 Panjur Sistemleri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme Tarihi


Pencerelerimizin güvenliği konusunda fayda sağlayan panjur sistemleri aynı zamanda ısı, ses, ışık yalıtımında çok önemli rol oynarlar. İsteğe bağlı şekilde açılıp kapanabilen bu sistemler uzun yıllardır tercih sırasındaki önemli yerini kaybetmemişlerdir. Pencere konusunda birçok yaratıcı ve estetik yapılar üretilmiş olsa da bugün pencerenin istendiğinde tamamen kapatılmasını sağlayan ve hareketli bir iskelete sahip panjur sistemlerinin verimini sağlayan başka bir yapı kurulmamıştır. Bunun sebebiyle de mevcut panjur sistemleri üzerinden yapılan geliştirme faaliyetleri ile bugün çok farkı şekilde ve seçeneklerde yeni modeller karşımıza çıkmaktadır. Bunun sonucunda eviniz için en uygun iç veya dış yapısını belirlemek için dikkat etmeniz gereken bazı seçenekler de bulunmaktadır.

Günümüzde genellikle dekorasyon amaçlı da kullanılan panjur sistemler artık sadece metal ve plastik malzemelerden de yapılmamaktadırlar. Buna göre aklımızda yer eden klasik beyaz renkli panjur sistemlerinin yanında birçok farklı malzeme ve renk seçeneğiyle panjurlar edinebilmemiz mümkündür. Özellikle son dönemlerde popüler olan ahşap panjur sistemleri ile ahşabın her alanda kendini gösteren estetik dokusu kendini panjur sistemlerinde de gösterebilmektedir. Bunun yanında özellikle kullanım kolaylıkları açısından otomatik modeller çok büyük kolaylık sağlamıştır. Soğuk havalarda dışarı doğru uzanarak açma kapaması yapılan sistemlerden bugün tek bir düğme yardımıyla istediğimiz şekli verebildiğimiz panjur sistemlerine geçiş yapılmıştır. Özellikle yaşlı kesim için çok büyük bir katkı olan bu durumun yanında yeni nesil boyalar dış alanda kullanılan panjurların daha uzun süreler yağmur veya soğuk-sıcak hava şartlarına dayanabilmelerini sağlamıştır.

Son olarak verebileceğimiz bir örnek de yeni nesil ahşap malzemeli panjurların doğaya ve evinize verdiği olumlu sağlık katkısıdır. Plastik malzemeli bir yapının evinizin hava aldığı noktalar olan pencerelerinizde bulunmasının yanında sağlıklı ve doğal malzeme olan ahşabın bulunması sizin daha temiz nefesler almanıza katkı sağlayacaktır.

Panjur hizmeti almak istiyorsanız formu doldurun ve işinde ehil panjur firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: Dekorasyon, Kapı Pencere Balkon, Rehber ahşap panjur, cam tipi yuvarlak panjur, d kutu panjur, de kutu sistemi, düz panjur, kapı transfer menfezleri, kepenk panjur, motorlu panjur, nees, otomatık kepenk, otomatik panjur, panjur, panjur bakımı, panjur boyası, panjur çeşitleri, panjur firmaları, panjur kepenk, panjur lamelleri, panjur modelleri, panjur monte, panjur seçenekleri, panjur sistemi, panjur sistemleri, panjur sistemleri fiyatları, panjur tamiri, panjur uygulamaları, panjur yapımı, panjurlar, pvc panjur lamelleri


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Süleyman K.|Şubat 2017


İzmir Buca'daki evimize panjur sistemleri yaptırdık. Panjur sistemlerinin uzaktan kumandalı modellerden olmasından yana olduğum için uzaktan kumandalı panjur sistemlerini tercih ettim. Aynı zamanda yaptırdığım panjur sistemleri kapanınca otomatik olarak kilitlenen cinsten. Hem merkezi kontrol hemde ahşap. Pencerelerimizin büyüklüğü kapı kadar olmakta. 3 tanesi kapı büyüklüğünde ve 1 pencere büyüklüğünde panjur sistemleri yaptırdım. Tüm bu işlemleri öneri ile girip form doldurduğum ehil.com sayesinde yaptırdım. Panjur sistemleri fiyatları uygun. Ayrıca panjur sistemleri firmaları işinde uzmanlaşmış. Kaliteli ürünleri uygun fiyata veriyorlar.
İsmail K.|Ocak 2017


Antalya Konyaaltındaki kendime ait dairemde panjur sistemleri ile ilgili hizmet almak istiyordum. Normal apartman daireme Alüminyum panjur yaptırmak istiyordum. Panjur sistemleri fiyatlarını araştırırken karşılaştığım ehil.com da panjur sistemleri firmalarının çok uygun panjur fiyatları olduğunu gördüm. Hemen talep oluşturdum ve bekledim. Bir sonraki gün iki farklı panjur sistemleri firmasından telefon geldi ve panjur sistemleri fiyatlarını söylediler. En uygun fiyatı veren firma ile anlaştım. 6 adet pencereme gizli Panjur sistemleri yapıldı. Panjur sistemleri ölçüleri;1.40x1.48 Cm iki gözlü,1.40x0.74,1.40x0.88.5 ikisi tek gözlü,1.40x1.48 iki gözlü,1.40x1.70 iki gözlü,1.40x1.48 iki gözlü olacak.1.40 cm olan yükseklik ölçüleridir. Yaptırdığım panjur sistemleri ayrıca otomatik kumanda sistemli ve kapanınca kendiliğinden kilitleniyor.
Tolga K.|Aralık 2016


4 adet pencereye elektrikli panjur taktırmak istiyordum. Pencerelerde panjur kutusu ve elektrik butonları mevcuttu. Uzaktan kumanda istemiyordum. ehil.com a panjur sistemleri için talep oluşturdum. Bir gün sonra panjur sistemleri firmalarından 4 tanesi beni aradı ve ölçüleri sordu. Bende aldığım ölçüleri 115 x 149 cm (2 adet), 130 x 207 cm, 143 x 149 cm ölçülerinde toplamda 4 adet pencereye yaptıracağımı söyledim. Firmalar tarafından panjur sistemleri fiyatları söylendi. En uygun fiyatı veren panjur firması ile anlaşıp yaptırdım. Teşekkür Ederim.
Gökhan Ş.|Kasım 2016


evim musatkıl bı ev aşağıda ölçülerini vermiş olduğum pencere ve kapılar için otomatik ve manuel panjur sistemleri yaptırmak istiyordum 5 adet kapı ölçüleri = Genişlik = 90 cm ,Yükseklik = 210 cm 5 adet pencere ölçüleri = Genişlik = 208 cm ,Yükseklik = 210 cm panjur sistemleri fiyatlarını araştırırken akrabalarımdan biri bana ehil.com u söyledi. bende merakla girip bir talep oluşturdum. panjur sistemleri firmaları beni aradı. evime geldiler ölçüleri tekrar alıp hesaplamalar yaptılar. istediğim panjur sistemleri fiyatının 1275 tl olacağını söylediler. anlaşma sağladık ve kısa sürede tamamladılar.
Gokturkugur@Gmail.Com|Ekim 2016


maltepede oturuyordum kartaldaki evime taşınacağım için 180*2,5 mt boyunda panjur yaptırmak istiyordum. Panjur sistemleri fiyatlarını araştırırken ehil.com da panjur sistemleri firmalarının uygun fiyatla çalıştığını öğrenip bir talep oluşturdum. İstediğim panjur sistemlerinin amerikan mutfak olan evimin mutfak ve salon kısmını istediğim zaman ayırmak için kullanacağım şekilde yapılmasını istiyordum. alüminyum düşünüyorum fakat önerilere göre ahşapta yaptırabileceğimi yazdım. panjur sistemlerinde 1 adet pencere istiyordum. beni arayan panjur sistemleri firması gelip keşif yaptı ve anlaşıp yaptırdım. kullanışlı bir panjur sistemi yaptılar. teşekkür ederim.
Ozge Z.|Eylül 2016


İstanbul Esenler deki adresimizden panjur sistemleri ile ilgili hizmet almak istiyorduk. www.ehil.com a tavsiye üzerine girip bir talep oluşturdum. Ön tarafta 1 pencere 180 cm ölçülerinde olacak belki balkon kapısı içinde işlem olabilir.3 katlı aile apartmanımızda işlem olacak.Uygunluk sağlandığında 3 kat içinde yaptırmayı düşündüğümüzü not olarak ekledim. Keşif için müsait olduğum zaman gelen panjur sistemleri firması ile anlaştık. hemen ölçüleri aldılar ve ertesi gün işe başlayıp kısa sürede bitirdiler. www.ehil.com a girdiğim için mutluyum :)
Nevzat A.|Eylül 2016


daha önceden ölçülerini aldığım 240 x 230 ölçülerindeki 3 parçadan oluşan yatak odamın camına ses yalıtımlı panjur yapmak istiyordum. panjurun ses yalıtımlı olması birinci kriterimdi. www.ehil.com a talep oluşturdum. ses yalıtımı firmalarından ve panjur sistemleri firmalarından teklifler aldım. anlaştığım firma tam ölçülerinde ses yalıtımlı panjurumu yapıp montajını özenle tamamladı. teşekkür ederim www.ehil.com
Abdullah Halit P.|Eylül 2016


3 adet oda penceresi ayrıca 2 adet salon penceresi yaptırmak istiyorum. istanbulda panjur sistemleri yapan firmaları ararken ehil.com ile karşılaşıp talep oluşturdum. ihtiyacım kısa sürede giderildi. teşekkür ederim ehil.com
Esen P.|Ağustos 2015


Butik otelimiz için elle açılır panjur yaptırmak istiyorduk. Panjur fiyatlarını incelerken ehil.com sitesiyle karşılaştım ve bir talep gönderdim. Bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. YILMAZ PEN ve Balkan Otomatik Kepenk Ve Alüminyum Profil Sist.Ltd.Şti ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Sistem hem ücretsiz hem kullanışlı.
Cem Ö.|Temmuz 2015


Balkonuma 2.30*1.30 ebatlarında panjur sistemi yaptırmak istiyordum. Bunun için internette panjur fiyatlarını inceliyordum. Ehil.com ile karşılaştım ve müşterilere ücretsiz firma yönlendirmesi sağladıklarını öğrenince bir talep gönderdim. Kısa bir süre sonra benimle iletişime geçtiler. YILMAZ PEN, Seren CAM ve Okut Pvc ile görüştüm ve fiyat teklifi aldım. Kullanımı çok rahat bir sistem.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.