Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Laminat Döşeme Makaleleri > Lamine Parke Rengi Seçiminde Püf Noktalar

En iyi Laminat Döşeme firmaları
Ücretsiz 5 Laminat Döşeme firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme Tarihi


 

Yer döşemesinde hem bakımı kolay hem de estetik bir görünüşe sahip olan bir yapı olan lamine parkeler kalite konusunda da çok farklı seviyelere sahip olan malzemelerdir. Buna göre işlenmiş bir malzeme olması sebebiyle işçilik kalitesine oranla farklılaşan birçok farklı model bulunmaktadır. Mekanımız için lamine parke almaya karar verdiğimizde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

İşlenmiş yapısıyla beraber hem pratik kullanımı hem de estetik görüntüsüyle beraber ham malzemelerden farklı bir yerde duran lamine parkelerin seçiminde oldukça geniş bir renk yelpazesi vardır. Genelde kullanılan ve klasik sayılan modeller kayın, meşe gibi türlerden ziyade egzotik ağaçlardan oluşan merbau, ıroko, akça ağaç gibi hem renk hem de fiyat yelpazesi çok büyük farklılıklar gösteren seçenekler de bulunmaktadır. Bu durum kesinlikle sizin bütçeniz ve beğeniniz ile doğru orantılı olarak farklılıklar gösterecektir. İşlenmiş yapısıyla beraber hem pratik kullanımı hem de estetik görüntüsüyle beraber ham malzemelerden farklı bir yerde duran lamine parkelerin seçiminde oldukça geniş bir renk yelpazesi vardır. Genelde kullanılan ve klasik sayılan modeller kayın, meşe gibi türlerden ziyade egzotik ağaçlardan oluşan merbau, ıroko, akça ağaç gibi hem renk hem de fiyat yelpazesi çok büyük farklılıklar gösteren seçenekler de bulunmaktadır. Bu durum kesinlikle sizin bütçeniz ve beğeniniz ile doğru orantılı olarak farklılıklar gösterecektir.

Çok kullanılan kayın ve meşeyi hesaba katmazsak ve egzotik ağaçlardan konuşursak marbau ve sapelli son yıllarda en çok satılan türlerdendir. Mesela dekorasyonunuz biraz alaturka ağırlıklıysa, biraz eski görünümü seviyorsanız daha çok kızıl merbau tonlarının seçildiğini söyleyebiliriz. Fakat bu demek değildir ki kızıl merbau rengini seçtiğiniz her yer alaturka olacaktır. Yani ya mobilyalarınızı parke renginize göre ya da parkelerinizi mobilyalarınızın rengine göre ayarlayıp yaptırırsanız, emin olun ki çok daha iyi ve kaliteli bir görüntüye sahip olacaksınızdır. Bir püf noktası olarak verirsek açık renk bir döşemeye bir model uydurmak her zaman için daha kolaydır. Bunu biraz daha ucu açık ve seçeneği çok modeller olarak da düşünebilirsiniz.

Laminat döşeme yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun ve işinde ehil laminat döşeme firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: Dekorasyon, Rehber, Yer Döşeme laminant, laminant parke, laminat, laminat parke, laminat parke renk, lamine, lamine çeşitleri, lamine desenleri, lamine döşeme, lamine döşemenin avantajları, lamine katmanları, lamine montajı, lamine nedir, lamine parke, lamine parke montajı, lamine parke renk seçenekleri, lamine parke seçimi, lamine parke uygulaması, lamine rengi, masif ahşap


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Orhan A.|Nisan 2017


80 m2lik alana laminat döşeme yaptırmak için ehil.com a başvurdum. Önce laminat döşeme kategorisinde bir talep oluşturdum. Aynı gün laminat döşeme firmaları beni aradı ve ücretsiz keşif için gelmek istediklerini söylediler. Saat belirledik ve hepside söylediğim saatlerde geldiler. Evimde laminat döşenmesini istediğim zeminde ahşap döşeme vardı. Bu döşemeler kaldırılmadan üzerine su geçirmeyen kaliteli bir laminat döşeme yapılmasını istedim. Laminat döşeme fiyat tekliflerini verdiler. En ucuz laminat döşeme firması ile anlaştım. Cumartesi Pazar gelip tamamlayıp gittiler. Çok sağlam oldu.
Gürkan Ç.|Mart 2017


Ehil.com aracılığı ile İzmir Narlıdere’deki kurumumuza 1. Sınıf malzemeden kadran ve süpürgelikler de dahil olmak üzere 215 m2’lik alanımıza laminat döşeme hizmeti aldık. Yapılan laminat döşeme işinde çalışan ehil firmanın özen ve titizliğinden çok memnun kaldık. Hem çalışan ekip hem firma yöneticileri hem de ehil.com ekibinin ilgisi bizleri çok memnun etti. Laminat döşeme fiyatının böyle uygun olacağını düşünmüyorduk ancak ehil sayesinde çok uygun fiyata işinde uzman bir ehil laminat döşeme firması ile karşılaşmış olduk. Teşekkür ederiz.
Volkan Tayfun B.|Şubat 2017


İstanbul Üsküdardaki 3+1 daireme laminat parke döşeme hizmeti almak istiyordum.Mutfakla salon arasındaki duvarın olduğu kısımdaki bölümde sadece zemin üzerinde bir pürüzlük vardı. Onun dışında diğer alanda zemin düzgün eski ahşap parkeler mevcuttu. Laminat parkenin beyaz olmasını istiyordum. Laminat parke fiyatlarına bakarken ehil.com a rastladım. Talep formu oluşturdum. Laminat parke firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyatı veren firma ile anlaştık.
Murat Fatih A.|Şubat 2017


İş yerimi su bastı. 150m2 alana sahip 2 bölmeye laminat parke yapılacaktı. Bu alanın da sadece tavanları boyanacaktı. Laminat parke fiyatlarına bakarken ehil.com a rastladım. Bir talep formu oluşturdum. Laminat parke firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyat teklifini veren firma ile anlaştım. İş yerime gelip önce tavanı boyadılar. Sonra da laminat döşeme işlemini tamamladılar. Yaptıkları işten çok memnun kaldım.
Mahmut D.|Şubat 2017


140m2 olana sahip 7 odamın laminat parke olmasını ama neme ve suya dayanıklı laminant parke yapılmasını istiyordum zeminde şuanda döşeme yok düzgün şekilde yapılmasını istiyordum. Laminat parke fiyatlarına bakarken ehil.com da bir talep oluşturdum. Laminat parke firmalarından 3 ü bana fiyat teklifi yaptı. En uygun fiyatı veren firma ile anlaştım. 3 günde 7 odanın laminat döşeme işini tamamladılar.
Ceren A.|Kasım 2016


Evim 96m2 ve banyo hariç heryeri laminat döşeme yaptırmak istiyordum. beğendiğim birkaç çeşit model vardı. fiyatlarına göre değerlendirme yapıp laminat döşemeyi yaptıracaktım. laminat döşeme fiyat araştırmalarını yaparken ehil.com ile karşılaştım. laminat döşeme firmalarına bakıp bir form doldurdum. iki saat sonra üsküdar laminat döşeme firmalarından biri beni aradı keşif için gelmek istediğini söyledi. kabul ettim. gelip keşif yaptı beğendiğim modelleri söyledim laminat döşeme fiyatı da uygun olunca anlaştık ve yaptırdım. teşekkür ederim ehil.com
Hasan I.|Temmuz 2015


Evim için laminat parke fiyat araştırması yapıyordum ve ehil.comu gördüm. Ücretsiz firma yönlendirmesi yaptıklarını öğrendim ve talepde bulundum. Çok uzun zaman geçmeden benimle iletişime geçtiler. Ehil.com sayesinde Ultradekor İnşaat Ltd Şti firması ile görüşme sağladık ve fiyat teklifi aldım. Hizmet için ehil.com ve diğer firmaya teşekkürediyorum.
Özlem E.|Temmuz 2015


Evimde bir kaç oda için parke döşeme ile ilgili internetten fiyat aralıklarına bakarken ehil.comu gördüm ve sistemi biraz inceledim. Talep de bulunan müşterileri firmalara yönlendiriyorlarmış. Bende hemen bir talep gönderdim. Kısa bir süre içinde benimle tekrar iletişime geçtiler ve firma yönlendiriceklerini söylediler. Tes Dekor ve Sizinustaniz.Com Osman Taşdemir ile görüşme sağladım ve fiyat teklifleri aldım. Sistem çok rahat kullanılıyor ve ücretsiz olduğu içinde çok memnun kaldım.
Yaşar E.|Temmuz 2015


Yeni inşaatı biten mekanımız için laminat parke döşemesi yapılması için internette fiyat araştırıyordum ve ehil.comu gördüm. Alıcağım hizmet için talep formu doldurdum. Kısa bir süre içinde geri dönüş yaptılar. Dedeman Yapı ile görüşme sağladım ve fiyat teklifi aldım. Web sitesi çok hoşuma gitti çok kullanışlı ücretsiz olduğu için her ihtiyacım olduğunda kullanabilrim.
Yurdanur Ç.|Temmuz 2015


40 m2lik alan için laminat parke döşeme işlemi yaptırıcaktım. İnternetten laminat parke fiyat aralıklarına bakarken ehil.comu gördüm. müşteriler için ücretsiz firma yönlendirmesi sağlıyorlarmış. Hemen bir talep gönderdim ve kısa süre içinden benimle iletişme geçtiler. Ultradekor İnşaat Ltd Şti firması le ehil.com sayesinde bir görüşme yaptık ve fiyat bilgisi aldım. Sitemin ücretsiz olması çok muhteşem birşey uğraşmamıza gerek kalmadan hizmet alıyoruz.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.