Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Ahşap Kapı Tamiri Makaleleri > Kapı Tamiri Konusunda Faydalı Öneriler

En iyi Ahşap Kapı Tamiri firmaları
Ücretsiz 5 Ahşap Kapı Tamiri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme Tarihi


Sadece evlerde değil, tüm binalarda genel olarak karşımıza çıkan ve önemli bir unsur olan kapılar, binalar dışında çeşitli açık alanlar, bahçeler vb. birçok farklı alanda önemli bir bütünleyici parça olarak görev yapmaktadır. Birçok farklı çeşide de ayrılabilen kapılar dış kapı olarak gelen insanları karşılamada, dış dekorasyonun daha estetik hale getirilmesinde, bina yalıtımlarının sağlanmasında ve dış tehlikelere karşı bina güvenliğin sağlanmasında önemli rol oynarlar. Hemen hemen aynı özellikler iç mekan kapılarında da görülebilmektedir hatta dekorasyon ve ısı dağılımı konusunda daha belirleyici etkiler de verebilirler. Sırf bu saydığımız nedenlerden dolayı kapılarda ortaya çıkacak en ufak bir sıkıntı ve tamirat gereksinimi acil nitelik taşıyabilmekte ve derhal müdahale edilmelidir.

Kapıların tamirat gereksinimi duymalarına sebep olan en önemli durumlardan birisi olarak kapılarda ortaya çıkan kırıkları gösterebiliriz. Kapının gövdesinde oluşacak kırılmalar bu bölgelerde açılmalara hatta delinmelere sebep olabileceği gibi kapının eşiklere bağlantı yerlerinde veya kilit bölümlerinde ortaya çıkabilecek kırılmalarda daha kapsamlı bir tamirat veya değişim seçenekleri düşünülmelidir. Kapı gövdesinde ortaya çıkacak bir açılmada öncelikle macunlama bir ilk önlem olarak uygulanabilir. Ancak bunun bir geçici çözüm olduğunun bilinmesi gerekir. Aynı işlemi genellikle iç kapılarda gazete kağıdı ile de yapabilirsiniz.

Macunlama yapılan bölgeye ilerleyen günlerde kestirilecek aynı malzemede ahşap, metal veya plastik parçanın monte edilmesi işlemi kapı malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin; ahşap kapıda ortaya çıkan kırılmada ahşap malzemenin kapıya montesi yapıştırma ya da çakma işlemi ile gerçekleşirken metal malzemeli bir kapıda bu işlemler kaynak uygulaması ile gerçekleşebilir. Bu işlemlerde yine macun malzemelerini yardımcı olması amacıyla kullanabilirsiniz.

Saydığımız tarzda yöntemlerle giderilebilecek bir kırık sonrası bütünlük sağlanabildi ise ortaya çıkan dış görüntü bozulmasının giderilmesi için boyama işlemleri çözüm olacaktır. Genellikle kırık olan durumlarda görüntünün eski haline dönebilmesi için iki kat boya yapılması gerekir.

Kapı Onarım ve Yenileme yaptırmak istiyorsunuz ama bu işi emanet edecek ehil bir firma arayıp bulmak size zor geliyorsa, Ehil.com'a girerek Kapı Onarım ve Yenileme hizmeti talep formunu doldurun ve Ehil.com'un benzersiz eşleştirme sistemi sayesinde sadece sizin bulunduğunuz bölgede hizmet veren, işinde ehil firmalar sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Size düşen hem pratik hem de ekonomik olan bu teklifler arasından size en uygun olanını seçmek olsun. Ehil.com' ile aradığın ehil seni bulsun.

Kapı tamiri ile ilgili hizmet almak istiyorsanız buradaki formu doldurun ve işinde ehil kapı tamiri firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.Etiketler: Dekorasyon, Kapı Pencere Balkon, Rehber ahşap kapı, ahşap kapı boyama, ahşap kapı cilalama, ahşap kapı firmaları, ahşap kapı fiyatları, ahşap kapı modelleri, ahşap kapılar, delik kapı, kapı, kapı bakımı, kapı boya, kapı boyama, kapı çeşitleri, kapı dekorasyonu, kapı delinme, kapı işleri, kapı kaynak, kapı kırık, kapı kırılma, kapı macun, kapı macunlama, kapı montajı, kapı onarımı, kapı taktırma, kapı tamir malzemeleri, kapı tamiratı, kapı tamiri, kapı yapıştırma, kapı yenileme, kapılar, kırık kapı, macunlama


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Bülent A.|Kasım 2014


Ankara Çankaya'daki evimin kapısının tamir edilmesini istiyordum. Ahşap kapı tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini buldum. Daha sonra ehil.com Sezer Mutfak firmasını önerdi. Ehil.com sayesinde firma aramak zorunda kalmadım. Yardımları için ehil.coma çok teşekkür ederim.
Kadir Ö.|Kasım 2014


Evimdeki banyo kapısı ahşap sürgülü bir mekanizmaya sahip.Sürgü mekanizması yerinden çıktığından dolayı ilgili tamiratın giderilip kapının kullanılır hale getirilmesi gerekmekteydi.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını araştırmaya başladım. O sırada ehil.com sitesine rastladım. Ehil.com Emlak Dekor firmasını önerdi. Bu firma arayıp fiyat teklifinde bulundu. Hızlı, kaliteli bir site. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Nadire Ş.|Kasım 2014


Evimde bulunan ahşap Kapının çerçevesi kasası kırıldı ve parçaları eksik. Kapıya uygun çerçeve yapılmasını istyordum. Anlaşılması halinde kapı tamamen yenilebilirdi. En kısa süre içerisinde hizmet almak istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri fiyatlarını incelerken ehil.com sitesini buldum. Talep oluşturdum. Akabinde Arkist İnovasyon Elektrik Elektronik Bilişim İnşaat San. Tic. Ltdi Şti. firmasını yönlendirdi. Ehil.coma hızlı çalışmaları için çok teşekkür ederim.
Gülce K.|Kasım 2014


Ofisimizin içerisinde bulunan kapımızın kulpu kırıktı ve renginden memnun değildik. Renginin değişip kulp takılmasını istiyordum. Ahşap Kapı Tamiri firmalarını incelerken ehil.com sitesine denk geldim. Talebimi bildirdim. Ardından ehil.com sayesinde Erba Yapı firması ile bir görüşme gerçekleştirdim. Ehil.coma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Mustafa Ç.|Kasım 2014


Evimdeki ahşap kapının tahta düberlerinde sorun mevcut.Ayrıca kapı kolu çıkıyordu. İçerde kalma gibi sorun yaşanmaktaydı.Tamiratın onarılması gerekmekteydir.En kısa sürede hizmet almak istiyordum.Ahşap mobilya tamiri için ehil.com tarafından Hilal Mobilya Restorasyon ve dekorasyon önerildi.
Nilgün Ş.|Kasım 2014


Evimin mutfak balkonuna açılan ahşap kapısı değişecekti. Kapı fiyatlarını araştırırken ehil.comu sitesini buldum talep oluşturdum. Ardından hemen Titiz Mobilya-Ferzande Aygün adlı firmadan teklif geldi. Bu yüzden ehil.coma çok teşekkürler.
Orhan Ç.|Kasım 2014


Evimde bulunan kapının kilidin çerçeveye oturduğu kısım arızalıydı.En kısa sürede Tamiratın yapılması ile ilgili hizmet almak istiyordum. Araştırmak yaparken ehil.comu duydum ve talep formu oluşturdum. Ehil nokta com hemen Kiziroğlu Mobilya'yı önerdi. Ehil.coma hızlı dönüşünden dolayı teşekkürler.
Servet K.|Ekim 2014


Uzun zamandır kullanılmayan Kocaeli/Kartepe'deki dairemde bulunan 8 adet ahşap,2 adet pvc kapı ve 10 adet pvc penceler de eskime meydana gelmiştir.Kapılar ve penceler kontrol edilerek onarılacaktır. Kapılarda ve pencerelerde sıkıntılarım; kilit sistemi, menteşeler, kapı kolu, kapının kapanmaması, kapının düşük olmasıdır. Tamiri gerçekleştirilecek kapı iç mekana, camlı ve tek kanatlıdır. Taleplerim en kısa sürede yapılabilmesini istiyordum. Süre açısından kısıtlı durumda olduğum için Kocaeli Tamircim-Ercan Korkmaz adlı firma ile görüşme evresine geçtik. Bunları bana sağlayan ehil.com'a teşekkürler.
Korkut Ş.|Haziran 2014


model mobilya firmanın hizmetlerinden memnun kaldım içemekan kapımızın tamiratını en iyi bir şekilde yaptılar sıcak kanlılardı herkese tavsiye ederim
Fatma Ş.|Mart 2014


Zamanında geldiler ve yapılması gerekenleri anlaşılır bir dille anlatıp soruna çözüm buldular teşekkürler...

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.