Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Yeni Halı Döşeme Makaleleri > Duvardan Duvara Halı Uygulama Alanları Nelerdir ?

En iyi Yeni Halı Döşeme firmaları
Ücretsiz 5 Yeni Halı Döşeme firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme Tarihi


Farklı malzemelerin oluşturacağı etkileşim problemleri veya diğer döşeme çeşitlerinden alacağınız ısınma veya bakım problemlerine nazaran özellikle ev ve otel gibi alanlarda duvardan duvara halı döşemesi çok uygun ve tercih edilebilir bir uygulamadır. Yumuşak olması ile özellikle çocuk bulunan evlerde tercih edilebilecek bu sistemde evlerinizde ısı yalıtımına katkı da sağlayabilirsiniz. İç mekan kullanımı olarak en çok kullanım tercihini evlerde olduğunu tahmin etmek zor olmamakla beraber bu yapılar evlerde ıslanma problemlerinin yaşanmaması için banyo, mutfak ve tuvalet gibi alanlarda bu tarz halıların uygulanması sıkıntı verebilir. Eğer çok isteniyorsa bu alanlar için özel ve dayanıklı halı modelleri bulunmakla beraber çok tavsiye edildiği söylenemez. Bunun sebebi de bu alanlarda hijyen gereksiniminin diğer alanlara göre daha yüksek olması ve ülkemizde bu seviyenin Avrupa gibi bölgelere oranla daha düşük seviyede olmasıdır.

Evinizde özellikle salon gibi daha yoğun bölgelerde kullanacağınız duvardan duvara halı modelini seçerken bu durumun gözönüne alınarak bu duruma yönelik modelin seçilmesi daha faydalı olacaktır.

Oturma odaları gibi günlük hayatta keyif alacağınız mekanlardan birisi olan bölgenizde terlik kullanmaya gerek kalmadan rahatça oturarak televizyon izlemek, keyif yapmak gibi işlemleri yapabilmeniz için bu halı modelleri tercih edilebilir. Yatak odalarında da insanın sabah uyandığında ve yataktan çıkarken yere bastığında direkt olarak yumuşak bir dokuya basarak kalkması kişinin moralini yükselten ve güne daha kolay ve keyifli bir şekilde başlamasını sağlayacaktır.

Ev kullanımının yanında yine aynı amaçlar doğrultusunda otel zeminlerinde de özellikle odaların bulunduğu katlarda duvardan duvara halı uygulaması yapılabilir. Kişinin yerde tamamen halı kaplıyken kendini daha bir evinde ve rahat şekilde hissetmesi bu uygulamada temel amaçtır. Daha sıcak ve konforlu bir oda yapısı için duvardan duvara halılar çok fayda sağlar.

Halı döşemesi yaptırmak istiyorsanız formu doldurun ve işinde ehil halı firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: Dekorasyon, Rehber, Yer Döşeme duvardan duvara, duvardan duvara halı, duvardan duvara halı avantajları, duvardan duvara halı nasıl yapılır, duvardan duvara halı seçenekleri, duvardan duvara halı uygulaması, duvardan duvara uygulaması, dvardan duvara halı uygulaması, germe makinesi, halı döşeme, halı döşeme işleri, halı döşeme kurulumu, halı döşeme uygulaması, halı döşeme yolları, halı döşemecisi, halı döşemesi, halı ipleri, halı kaplama, halı süpürme, halı temizleme, kapı paspası


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Ozan|Nisan 2017


Evimin 30 metrekare alana sahip 2 odasına yeni halı döşeme hizmeti almak istiyordum. İki odanın da zemininde laminat parke mevcut. Bu laminat parkelerin üzerine tamamen kapatacak şekilde yeni halı döşeme yaptırmak istiyordum. Yeni halı döşeme firmalarını araştırırken ehil.com ile karşılaştım. Yeni halı döşeme firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyat teklifini yapan yeni halı döşeme firması ile anlaşıp yaptırdım. Hem fiyatları uygun hem de gerçekten güzel çalışıyorlar. İşinin ehli bir firma ile çalışmak beni çok mutlu etti.
Mahmut Y.|Mart 2017


Merhabalar. Ankara Çankaya da bulunan mali müşavirlik ofisimize halıfleks yaptırmak istiyordum. Ofisimiz yaklaşık olarak 110 m2 lik bir alana sahiptir. Ofisimizin 75 m2 lik alanına halıfleks yapılmasını istiyordum. İşlerimiz yoğun oluyor ve ofisten dışa çıkma gibi bi imkanımız da olmuyor. Halı döşeme firmalarını gezecek zamanımız da olmuyor. İnternetten halı döşeme firmlarını ve halı döşeme firmalarını araştırıyordum. Yaptığım araştırmalar da ehil.com da oluşturmuş olduğum taleple her şeyin bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Oluşturduğum talebime halı döşeme firmalarından halı döşeme fiyat teklifleri aldım. Bana en uygun halı döşeme firmasına ofisimin halıflekslerini döşettim.
Musa Çağrı C.|Ocak 2017


100 m2 alan ama mutfağı banyo kısımları cıkınca 85 m2 alana yeni halı döşemesi yaptırmak istiyordum. ofisimizin duvarları deniz mavisi mobilyalarımız ise açık kahve rengi ve beyaz renkler mevcut. kiri göstermeyen renk tonlarımız ve iş yeri olmamız göz önüne alınarak uygun renkte halı döşemesi yaptırmak istiyorduk. 4. kat asansörlü mevcutta laminat vardı ve üstüne yapılacak zemin yapısı düzgündü. Yeni halı döşeme firmalarını araştırırken eil.com u gördüm. Yeni halı döşeme fiyatlarının uygun olduğunu görünce talep formu doldurdum. Bir gün sonra yeni halı döşeme firmaları ile görüştük ve yaptırdık.
Osman İ.|Kasım 2016


Ankara Çankaya'daki mescitimiz için yeni halı döşeme istiyordum. Uygulama yapılacak zeminde halı vardı ancak 4 parça halinde olduğu için çok yıpranmıştı. Zeminimizin yapısı düzgün olduğu için tek parça yeni halı döşeme istiyordum. Bir vatandaşımız sağolsun yaptırın parasını ben ödeyeceğim dedi. Cemaatimizden biri ehil.com u önerdi. Girip bir talep oluşturduk. Çankaya yeni halı döşeme firmaları talebimizi görmüşler. Beni aradılar. Tek tek konuştuk anlattım detayları. Yeni halı döşeme fiyatlarını da söylediler. Verilen fiyatları parayı ödeyecek olan hayırsever vatandaşımıza ilettim onay verince hemen yeni halı döşeme firmasını arayıp işe başlamalarını söyledik.
Dilek K.|Eylül 2016


İzmir Bornova daki kendimize ait mülkiyetimizde yeni halı döşeme ile ilgili hizmet almak istiyordum. Evimiz depo olarak kullanılacağı için dekoratif olması değil, düşük maliyetli olması önemli idi. Halı döşemeden önceki zemin yapısı pürüzlü ve döşeme yoktu. Yaklaşık 120-160 m2 lik alanda uygulama yapıldı. Uygun fiyatla halı döşememiz için aracı olan www.ehil.com a teşekkür ederim
Bayram Ali E.|Kasım 2014


Cami içinde 70 m2 bir alana halı döşeme işlemi için seçenekleri değerlendirebileceğim ehill.com Anadolu Halıcılık'ı önerdi.
Yesim S.|Kasım 2014


İstanbul Ümraniye de evimde 12 m2 olan mutfağıma yeni halı döşenecekti. Halı döşeme fiyatında anlaşırsam eğer hizmet almak istiyordum. Ehil.com da bana Ser Halı Zemin Döşemeyle görüşme sağladı. Ehil.coma teşekkür ederim
Derya K.|Kasım 2014


İstanbul Maltepe de ofisimizin 60 m2 alanı için halıfleks döşemesi istiyorduk antrasit renk olabilir. Halı döşeme fiyatında anlaşırsak en kısa sürede hizmet almak istiyordum. Balcı Dekorasyon ve Anadolu Halıcılıkla görüştüm. Ehil.coma teşekkür ederim
Bilge B.|Kasım 2014


İstanbul Şişli de 40 m2 olan alana halıfleks döşemesi yaptırmak istiyordum. Bebeğim emeklemeye başladığı için halı döşeme fiyatında da anlaşmamız dahilinde en kısa süre içerisinde hizmet bekliyordum. Ehil.com da bana Anadolu Halıcılık, Balcı Dekorasyon, Sizinustaniz.comla görüşme sağladım. Ehil.coma teşekkürler
Münür D.|Kasım 2014


İstanbul Esenler de 2500 m2 kongre salonumuzda mevcut kırmızı renkli halıfleks halımız var biz bunları kaldırmadan üstüne mavi veya yeşil renkli halıfleks döşetmek istiyorduk. Fiyatta anlaşılması halinde en kısa zamanda halı kaplatmak istiyorduk. Ehil.coma talep oluşturdum. Balcı Dekorasyon, Anadolu Halıcılık ve Atılım Dekorasyonla görüşmelerimiz oldu. Ehil.com da işi yakından takip etti sağolsunlar. Ehil.coma teşekkür ederim

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.