Google+
 
Ehil.com > Ehil Rehber > Yeni Halı Döşeme Makaleleri > Duvardan Duvara Halı Fiyatlandırması

En iyi Yeni Halı Döşeme firmaları
Ücretsiz 5 Yeni Halı Döşeme firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç


Son Güncelleme TarihiSağladığı faydalar sebebiyle çok pahalı bir yapı olarak görülen duvardan duvara halı kaplamalarının fiyatları konusunda çok da korkulacak bir durum olmadığını söylemek gerekir. Özellikle bu sistemden vazgeçmeniz durumunda başvuracağınız yöntemleri düşündüğünüzde daha 'ucuz' yollu bir seçeneği tercih edebileceğiniz bir uygulamanın kalitesinden de şüphe etmeniz gerekebilir. Özellikle ahşap veya plastik malzemelerde kalite aralığının çok açık olması sebebiyle fiyat aralığının da çok açık olduğu söylenebilir.

Halı konusuna gelecek olursak da bu sistemin diğer zemin döşeme işlemlerinden pahalı bir işlem olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Bu seçenek tamamen bütçenizle alakalı bir durumdur. Seçeceğiniz malzemenin kalitesine göre değişebilecek bir durum olan fiyatlandırmada fiyata etki eden birkaç unsuru da atlamamamız gerekir.

Bunlardan başlıca birkaçına bakacak olursak : öncelikle halının ana yapısını oluşturan materyalin özelliği, halının her bir metrekarede bulunacak gramaj ağırlığı, halının uygulamasında çok önemli olan halı dokuma tekniği, halının alt kısmını oluşturan ve zemine bağlanmasını sağlayan malzemenin kalitesi gibi unsurlar fiyat konusuna etki edebilir . Buradan yola çıkarsak duvardan duvara halı konusunda fiyatlandırmada kullanılan ölçütlerin temelinin ham malzeme kalitesi ve gramaj ağırlıkları temelinde çeşitlendiğini görmekteyiz.

Bu sistemlerin ucuz olabilme şartı olarak da sadece kalitenin veya gramajın küçük olması şartının aranması yanlış olacaktır. Buna göre bir fuar alanında birkaç gün kullanıldıktan sonra elden çıkartılmak istenen bir halı sisteminden tutun da 20 yıl garantiye sahip olan halı çeşitlerine kadar her bütçeye uygun şekilde duvardan duvara halı seçeneği bulunmaktadır. Kısacası tamamen kişinin bütçesine, kişisel zevklerine kalmış bir durum olmakla beraber sadece zeminin kaplanması amacını güden ve çok ucuz olarak da sahip olunabilecek ya da diğer zeminlerden daha pahalıya gelebilecek ve mekanınızın havasını değiştirecek şekilde fayda sağlayabilecek duvardan duvara halı modelleri bulunmaktadır.

Halı döşemesi yaptırmak istiyorsanız buradaki formu doldurun ve işinde ehil halı firmaları sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun. Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz.
 Etiketler: duvardan duvara, duvardan duvara halı, duvardan duvara halı avantajları, duvardan duvara halı fiyatları, duvardan duvara halı nasıl yapılır, duvardan duvara halı seçenekleri, duvardan duvara halı uygulaması, duvardan duvara uygulaması, dvardan duvara halı uygulaması, germe makinesi, halı döşeme, halı döşeme işleri, halı döşeme kurulumu, halı döşeme uygulaması, halı döşeme yolları, halı döşemecisi, halı döşemesi, halı ipleri, halı kaplama, halı süpürme, halı temizleme, kapı paspası


© Copyright 2011-2015, Ehil İnternet Teknolojileri A.Ş.


En Yeni Müşteri Yorumları
Ozan|Nisan 2017


Evimin 30 metrekare alana sahip 2 odasına yeni halı döşeme hizmeti almak istiyordum. İki odanın da zemininde laminat parke mevcut. Bu laminat parkelerin üzerine tamamen kapatacak şekilde yeni halı döşeme yaptırmak istiyordum. Yeni halı döşeme firmalarını araştırırken ehil.com ile karşılaştım. Yeni halı döşeme firmalarından fiyat teklifleri aldım. En uygun fiyat teklifini yapan yeni halı döşeme firması ile anlaşıp yaptırdım. Hem fiyatları uygun hem de gerçekten güzel çalışıyorlar. İşinin ehli bir firma ile çalışmak beni çok mutlu etti.
Mahmut Y.|Mart 2017


Merhabalar. Ankara Çankaya da bulunan mali müşavirlik ofisimize halıfleks yaptırmak istiyordum. Ofisimiz yaklaşık olarak 110 m2 lik bir alana sahiptir. Ofisimizin 75 m2 lik alanına halıfleks yapılmasını istiyordum. İşlerimiz yoğun oluyor ve ofisten dışa çıkma gibi bi imkanımız da olmuyor. Halı döşeme firmalarını gezecek zamanımız da olmuyor. İnternetten halı döşeme firmlarını ve halı döşeme firmalarını araştırıyordum. Yaptığım araştırmalar da ehil.com da oluşturmuş olduğum taleple her şeyin bu kadar olacağını tahmin etmemiştim. Oluşturduğum talebime halı döşeme firmalarından halı döşeme fiyat teklifleri aldım. Bana en uygun halı döşeme firmasına ofisimin halıflekslerini döşettim.
Musa Çağrı C.|Ocak 2017


100 m2 alan ama mutfağı banyo kısımları cıkınca 85 m2 alana yeni halı döşemesi yaptırmak istiyordum. ofisimizin duvarları deniz mavisi mobilyalarımız ise açık kahve rengi ve beyaz renkler mevcut. kiri göstermeyen renk tonlarımız ve iş yeri olmamız göz önüne alınarak uygun renkte halı döşemesi yaptırmak istiyorduk. 4. kat asansörlü mevcutta laminat vardı ve üstüne yapılacak zemin yapısı düzgündü. Yeni halı döşeme firmalarını araştırırken eil.com u gördüm. Yeni halı döşeme fiyatlarının uygun olduğunu görünce talep formu doldurdum. Bir gün sonra yeni halı döşeme firmaları ile görüştük ve yaptırdık.
Osman İ.|Kasım 2016


Ankara Çankaya'daki mescitimiz için yeni halı döşeme istiyordum. Uygulama yapılacak zeminde halı vardı ancak 4 parça halinde olduğu için çok yıpranmıştı. Zeminimizin yapısı düzgün olduğu için tek parça yeni halı döşeme istiyordum. Bir vatandaşımız sağolsun yaptırın parasını ben ödeyeceğim dedi. Cemaatimizden biri ehil.com u önerdi. Girip bir talep oluşturduk. Çankaya yeni halı döşeme firmaları talebimizi görmüşler. Beni aradılar. Tek tek konuştuk anlattım detayları. Yeni halı döşeme fiyatlarını da söylediler. Verilen fiyatları parayı ödeyecek olan hayırsever vatandaşımıza ilettim onay verince hemen yeni halı döşeme firmasını arayıp işe başlamalarını söyledik.
Dilek K.|Eylül 2016


İzmir Bornova daki kendimize ait mülkiyetimizde yeni halı döşeme ile ilgili hizmet almak istiyordum. Evimiz depo olarak kullanılacağı için dekoratif olması değil, düşük maliyetli olması önemli idi. Halı döşemeden önceki zemin yapısı pürüzlü ve döşeme yoktu. Yaklaşık 120-160 m2 lik alanda uygulama yapıldı. Uygun fiyatla halı döşememiz için aracı olan www.ehil.com a teşekkür ederim
Bayram Ali E.|Kasım 2014


Cami içinde 70 m2 bir alana halı döşeme işlemi için seçenekleri değerlendirebileceğim ehill.com Anadolu Halıcılık'ı önerdi.
Yesim S.|Kasım 2014


İstanbul Ümraniye de evimde 12 m2 olan mutfağıma yeni halı döşenecekti. Halı döşeme fiyatında anlaşırsam eğer hizmet almak istiyordum. Ehil.com da bana Ser Halı Zemin Döşemeyle görüşme sağladı. Ehil.coma teşekkür ederim
Derya K.|Kasım 2014


İstanbul Maltepe de ofisimizin 60 m2 alanı için halıfleks döşemesi istiyorduk antrasit renk olabilir. Halı döşeme fiyatında anlaşırsak en kısa sürede hizmet almak istiyordum. Balcı Dekorasyon ve Anadolu Halıcılıkla görüştüm. Ehil.coma teşekkür ederim
Bilge B.|Kasım 2014


İstanbul Şişli de 40 m2 olan alana halıfleks döşemesi yaptırmak istiyordum. Bebeğim emeklemeye başladığı için halı döşeme fiyatında da anlaşmamız dahilinde en kısa süre içerisinde hizmet bekliyordum. Ehil.com da bana Anadolu Halıcılık, Balcı Dekorasyon, Sizinustaniz.comla görüşme sağladım. Ehil.coma teşekkürler
Münür D.|Kasım 2014


İstanbul Esenler de 2500 m2 kongre salonumuzda mevcut kırmızı renkli halıfleks halımız var biz bunları kaldırmadan üstüne mavi veya yeşil renkli halıfleks döşetmek istiyorduk. Fiyatta anlaşılması halinde en kısa zamanda halı kaplatmak istiyorduk. Ehil.coma talep oluşturdum. Balcı Dekorasyon, Anadolu Halıcılık ve Atılım Dekorasyonla görüşmelerimiz oldu. Ehil.com da işi yakından takip etti sağolsunlar. Ehil.coma teşekkür ederim

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.