Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Bulaşık Makinesi Teknik Servis> Bursa> İznik

En Uygun Bursa İznik Bulaşık Makinesi Teknik Servis Fiyatları

En uygun Bulaşık Makinesi Teknik Servis fiyatları
Ücretsiz 5 Bulaşık Makinesi Teknik Servis firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Bulaşık Makinesi Teknik Servis fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Bulaşık Makinesi Teknik Servis Fiyatları Hakkında


Bulaşık Makinası Teknik Servis Fiyatı Ne Kadardır?
Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bulaşık Makinası Teknik Servis Fiyatı Ne Kadardır?

Bulaşık makinesinin arızalanmasından sonra çağıracağınız herhangi teknik servis size bu konuda yardımcı olmayabilir. Ayrıca bulaşık makinenizi onarmak yerine daha da kötü bir hale getirebilir. Bulaşık makinenizi acemi ustaların eline bırakarak makinenizi tehlikeye atmış olabilirsiniz. Tüm bunların başınıza gelmemesi için ve başınızın ağrımaması için  ehil firmaları  hizmetinize hazır bulunmaktadır. Bulaşık makinesi servisindeki maliyetler bulaşık makinenizin arızasına göre değişir. Eğer uzun süreli bir onarım gerekiyorsa arızası büyük ise ve ya değiştirilmesi gereken bir parçası varsa ona göre maliyet oynayabilir. Güvenilir bir bulaşık makinesi servisi arıyorsanız sizin için doğru olan adres ehil firmalarıdır.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır


Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Su almıyor, Suyu ısıtmıyor, Suyunu boşaltmıyor, Yıkamaya geçmiyor, Diğer
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Profilo
Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
Talep Detayları : Bulaşık makinem başta su alıyor ama yıkamaya geçmiyor. Alınan su birikiyor ve bir süre sonra musluk işaretli bölümün ışığı yanıyor. Keşife uygundur.

Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Beko
Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Sigorta attırıyor
Talep Detayları :

Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Yıkamaya geçmiyor
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Bosch
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.

Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Yıkamaya geçmiyor
Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Arçelik
Talep Detayları : Bulaşık makinamız yıkamaya geçmiyor kapağı hafif gerince dışa doğru makina normal çalışmya başlıyor bırakınca duruyor temasızlık var.Giderilmesini istiyoruz sorunun.

Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Bosch
Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Yıkamaya geçmiyor
Talep Detayları : Bosch marka bulaşık makinem su alıyor ama az alıyor. Pervaneleri dönmüyor. İçerisinde bulaşıklarım kaldı. Firma aradığında servise uygunluğumu belirteceğim. Çok acil hizmet almak istiyorum. Garantisi dolmuştur.

Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Yıkamaya geçmiyor
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Diğer
Talep Detayları : Bulaşık makinam ,su ısıtmıyor, deterjan almıyor, cıft konumlu analog makına.duğmeler çalışmıyor.elımle basılı tutuyorum.ilkdefa problem yaşıyorum daha önce teknik servise gitmedi.en kısa zaman da hizmet almak istiyorum.classic marka 6yıllık bulaşık makinemiz

Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Ariston
Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Suyu ısıtmıyor
Talep Detayları : Ariston marka bulaşık makinem suyu ısıtmıyor.En kısa zamanda hizmet almak istiyorum.

Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Daewoo
Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Diğer
Talep Detayları : Bulaşık makinemin bir arızası var . kapak kapanmadı diye hata veriyormuş.

Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
İhtiyacınızın ne zaman tamamlanmasını istiyorsunuz ? En kısa süre içerisinde
Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Su almıyor
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Arçelik
Hizmet talebinizin amacı nedir ? Hizmet almak istiyorum
Talep Detayları : Arçelik marka bulaşık makinem su almıyor. Garanti süresi doldu. Keşife uygundur. Acil hizmet almak istiyorum.

Aşağıdakilerden hangisi makinenizdeki arızayı en iyi şekilde tanımlar? Temiz yıkamıyor, Suyunu boşaltmıyor, Yıkamaya geçmiyor, Suyu ısıtmıyor
Bulaşık makinenizin garantisi devam ediyor mu ? Hayır garanti süresi doldu
Bulaşık makinenizin markasını giriniz. Bosch
Talep Detayları : Bulaşık makinam 4 yıllık.Yıkamasında problem var.Kartının değişmesi gereklidir.En kısa zamanda onarılmasını istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Kerem B.|Mayıs 2015


Bulaşık makinam hem temiz yıkamıyor, hem de deterjan koyma yerinin kapağını kapatmak için gerekli olan tırnak kırılmıştı.Bunun için hemen bulaşık makinası bakım ve onarım fiyatlarını araştırmaya başladım.İnternette gezinirken ehil.com u gördüm ve zaman kaybetmeden talepte bulundum.Beni arayıp talebimi onayladıktan sonra bana Servis Mer Teknik Servis Bil. Hiz.San.Ve Çevre Sağlığı Hiz.San.Tic.Ltd Şti. firmalarını yönlendirdiler.Bana bu kaliteli hizmeti sundukları için teşekkür ederim.
Berrak E.|Nisan 2015


Bulaşık makinam 4 yıllık.Yıkamasında problem var.Kartının değişmesi gerekliydi.Çalıştığımızdan dolayı vakit bulamıyorduk.Bu yüzden internetten firmaları ve fiyatlarını araştırırken ehil.com u gördüm. Kendilerine talep oluşturdum ve bana Servis Mer Teknik Servis Bil. Hiz.San.Ve Çevre Sağlığı Hiz.San.Tic.Ltd Şti. firmasını yönlendirdiler.Şuanda makinam iyi durumda teşekkürler ehil.com.
Taner Ş.|Nisan 2015


Bulaşık makinamız yıkamaya geçmiyordu kapağı hafif gerince dışa doğru makina normal çalışmya başlıyordu bırakınca duruyor temasızlık vardı.Giderilmesini istiyorduk sorunun. Bunları yapacak güvenilir bir firma istiyorduk ama nerden bulabileceğimiz konusunda pek fikrimiz yoktu. Ben de internette bulaşık makinası teknik fiyatları ile ilgili bir araştırma yaptım. Bu araştırma sonucunda ehil.com ile tanışma fırsatı yakaladım. Ehil.com web sitesinde talep formu oluşturdum ve talep formuma istinaden beni 24 saat içerisinde Servis Mer Teknik Servis Bil. Hiz.San.Ve Çevre Sağlığı Hiz.San.Tic.Ltd Şti. bana telefon yoluyla ulaşım sağladılar. Her konuda yardımcı olmaya çalıştılar. Bu hizmetten memnun kaldım.
Batu V.|Nisan 2015


internet üzerinden bulaşık makinası teknik servisi için fiyat araştırırken ehil.com'a rastladım. tek tek firma arama zahmetinden kurtardı beni ve en hızlı şekilde İstanbul Teknik Servisi yönlendirdi. Gerçekten çok hızlı ve güvenilir. Beni böyle bir sistemden ücretsiz bir şekilde faydalanmamı sağladıkları için ehil.com' un yöneticilerine ve çalışanlarına göstermiş oldukları güleryüzden ve kaliteden dolayı çok teşekkür ediyorum.
Suat D.|Nisan 2015


Buzdolabımda çıkan bir kaç arıza nedeniyle teknik servis ihtiyacı duydum.Fakat bu işi evden halletmem gerekiyordu internet üzerinde gezinirken ehil.com adresini gördüm.Biraz araştırdıktan sonra aradığım yerin burası olduğunu öğrendim talebimi oluşturdum ve anında geri dönüş aldım.İstanbul Teknik Servis le görüşme fırsatım oldu öncelikle ehil.coma bana bu işi kalite ve güvenceyle yaptırdıkları için daha sonrada İstanbul Teknik Servis elemanlarına ve yöneticilerine güler yüzleri ve müşteri memnuniyetine verdikleri önemden dolayı çok teşekkür ederim.İyi çalışmalar :)
Fatma Arzu Ö.|Kasım 2014


Bulaşık makinem başta su alıyor ama yıkamaya geçmiyordu. Alınan su birikiyor ve bir süre sonra musluk işaretli bölümün ışığı yanıyordu. Bulaşık makinemdeki arızayı onaracak firmanın işlemi hızlı yapmasını ve güvenilir bir firma olmasını istiyordum. Ehil.com'un güvenilir firma aktardığını biliyordum ve onlardan yardım almaya karar verdim. Bana aynı gün içerisinde İstanbul Teknik Servis Osmar Zerdali firmasını gönderdiler. Ehil.com'a teşekkürler
Cihat A.|Kasım 2014


Bulaşık makinemin garanti süresi dolmuştu.Bulaşık makinesını başlat butonuna basıldığında sigortalar atıyordu tekrar güç tekrar başlatıldığında ise güç ışığı yanmış diğer ışıklar yanmamış durumda oluyordu. Bu sorunun çok kısa sürede halledilmesini istiyordum. Bulaşık Makinesi Teknik Servis fiyatlarına soruştururken ehil.com sitesini duydum. Ehil.coma talep formu gönderdim. Hemen İstanbul Teknik Servis Osman Zerdali firmasını önerdi. Ehil.coma çok teşekkür ederim.
Salih S.|Kasım 2014


bulaşık makinem bozulmuştu. makinemin kartını ve ventilini değiştirdim. birkaç kez çalıştı.Daha sonra kurutmada yarım kaldı. Sürekli ses uğultu çıkarıyordu. Bu sorunun en kısa sürede çalışması gerekiyordu. En uygun Bulaşık Makinesi Teknik Servis fiyatlarını araştırırken ehil.com sitesini keşfettim. Talep formu oluşturdum. Devamında İstanbul Teknik Servis Osman Zerdali adlı firmadan fiyat teklifi aldım.Ehil.com işinin iyi yapan ve hızlı çalışan bir firma herkese tavsiye ederim. Teşekkürler ehil.com
Gulderen C.|Kasım 2014


bulaşık makinem su almıyordu. Garanti süresi dolmuştu. Acil hizmet almak istiyordum. En uygun fiyatları araştırırken ehil.comu keşfettim. Talep formu oluşturdum. Hemen geri dönüş yaptılar ve İstanbul Teknik Servis Osman Zerdali firmasını önerdiler. Hızlı dönüşlerinden dolayı ehil.coma teşekkürler.
Serap T.|Ekim 2014


İstanbul/Eyüp'te bulunduğum evimde Bosch marka bulaşık makinem su alıyor ama az alıyordu. Makinem çalışma esnasında yıkamaya geçmiyordu. Pervaneleri dönmüyordu. İçerisinde bulaşıklarım kaldı ve garantisinin dolması sebebiyle ehil.com'a başvurdum. Firma aradığında servise uygunluğumu belirteceğim. Çok acil hizmet almak istiyordum. Sesimi duyup yardıma gelen İstanbul Teknik Servis Osmar Zerdali firmasıyla görüştük. Bazı konularda karar kıldık. Sitenizin sagladıgı yararlar saymakla bitmez. Çok teşekkürler.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.