Google+

Başarı Hikayeleri|Prensip Temizlik Hizmetleri

Prensip Temizlik Hizmetleri

aFirmanızı tanıyabilir miyiz? Ne zaman kuruldu ve hangi alanlarda hizmet veriyor?

Firmamız 2013 şubat ayından beri hizmet vermektedir. Temizlik alanında ihtiyaç duyulan her türlü hizmeti firma olarak müşterilerimize en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Konut, rezidans, site, dış cephe, fabrika temizliği ve personel tedarik hizmetleri bunların başında geliyor. Sektördeki serüvenimiz uzun yıllardır kendi işimizi yapma arzusu ve KOSGEB'in girişimcilere yönelik destekleri sayesinde başladı. Sektördeki hızlı gelişmeler ve taleplerin hızla artıyor olması bizi temizlik alanında yatırım yapmaya teşvik etti. Şu an 14 personelimiz ile İstanbul içerisinde hizmet veriyoruz. Hedefimizde ilk önce İstanbul Anadolu yakasına bir şube açıp, daha sonrasında diğer illere de hizmet verebilmek.

aTürkiye'de hizmet sektörü hakkında yorumlarınız?

Özellikle temizlik sektörü adına konuşursak çok hızlı bir ilerleme var. Artık temizlik konusunda kurulan ve hizmet veren firmalar profesyonelleşme yolunda hızla ilerlemekte. Temizlik ihtiyacı olan tüm alanlarda artık profesyonel hizmet veren firmalar tercih ediliyor. Birçok kamu kurumu ve özel sektör ihtiyaç duydukları hizmeti profesyonellerden alarak hem personel yükünden kurtuluyor hem de daha hijyenik ortamlarda hizmet veriyorlar. Önümüzdeki yıllarda özellikle tesis yönetimi alanında hizmet veren firma sayısında ihtiyaçlar doğrultusunda artışların oluşacağını öngörüyoruz. Toplu yaşam alanlarının hızla inşaası ile birlikte tesis yönetimi önümüzdeki dönemde firma olarak bizim de planlarımız içerisinde.

aEhil.com ile ne zaman tanıştınız? Ne kadar zamandır kullanıyorsunuz?

Firmamızı kurduğumuz günden itibaren yeni pazarlama stratejilerine hep açık bir yapıda olduk. Bu bağlamda internet üzerinden en az maliyetli ve en verimli pazarlamayı yapabileceğimizi bildiğimiz için bir arayış içerisine girdik ve yaptığımız araştırmalar neticesinde pazarlama stratejimize en uygun kanalın Ehil.com olduğuna karar verdik. Şubat 2013 itibariyle ehil.com ile çalışmalarımız başladı. Yaklaşık 6 aydır kullanmaya devam ediyoruz.

aEhil.com'un size sağladığı faydalar?

En az masrafla büyük bir müşteri portföyüne ulaşıyoruz. Sonra yaptığımız işlerle ileriki zamanlarda yapacağımız işlere referans alma şansımız doğuyor. Bu sayede kendi müşteri portföyümüze daha hızlı ve uzun vadeli destek sağlamış oluyoruz.

aEhil.com'un en beğendiğiniz 3 özelliği?

1. Müşterilerin yapmış olduğu reyting sistemi.
2. Müşteri hizmetlerini hızlı ve ilgili olmaları.
3. Websitesinin arayüzünün ve satın almanın çok rahat olması.

aDiğer kurumsal ehil firmalar ehil.com'u tavsiye eder misiniz?

İşinin hakkını vererek, dürüst, etik ve kurumsal çalışmayı ilke edinen firmaların hem mevcut müşteri potansiyelini arttırmak hem de yeni ve ulaşamadıkları pazarlara ulaşma imkanı adına ehil.com çok iyi bir platform. Özellikle büyüme hedefi olan firmalar için çok cazip bir fırsat.
İnterneti günümüzde engin bir deniz gibi düşünürsek; ehil.com bu deniz içerisinde büyük bir gemi ve bizi ulaşamadığımız her noktaya götürebilecek kapasitede bir websitesi.

Özcan Musaoğlu
Prensip Temizlik Hizmetleri
2013'den beri üyeEhil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.