Google+

Başarı Hikayeleri|Eser Mobilya & Dekorasyon

Eser Mobilya & Dekorasyon

aFirmanızı tanıyabilir miyiz? Ne zaman kuruldu ve hangi alanlarda hizmet veriyor?

Eser Mobilya ve Dekorasyon 1985 yılında butik olarak dekorasyon yapmak üzere kuruldu. Dekorasyon olarak da bir evin veya işyerinin özellikle ahşap üzerine ihtiyacı olan her türlü hizmeti vermek üzere başladık ve ilerleyen zamanlarda farklı alanlarda da hizmet vermeye başladık. Özellikle tekne yapımı konusunda tamamen iddialıyız. Şu an sandalye ve koltuk haricinde bütün ahşap işini yapabilir konuma gelmiş bulunmaktayız. Şu an 4 kişi çalışıyoruz.

aTürkiye'de hizmet sektörü hakkında yorumlarınız?

Biz bu sektöre başladığımız zaman makine parkuru çok gerideydi. Artık makinelerle işlerimizi daha rahat halleder duruma geldik. Makinelerle saniyeler içinde halledebileceğimiz işlemleri biz elle uğraşarak çok daha uzun zamanda yapardık. Daha sonra makinelerin ortaya çıkmasıyla çoğu usta el aletlerini bir kenara itti ve yeni nesil ustaların çoğu aletleri hayatlarında hiç kullanmamışlardır bile. Bunların hepsi sonuçta birer yeniliktir. Bu yenilikler ve bizim köklü bir yetişmeden gelmemiz de şu an ahşap üzerine gelebilecek her türlü talebe cevap verebilecek duruma gelmemizi sağladı.

aEhil.com ile nasıl tanıştınız? Ne zamandır kullanıyorsunuz?

Ehil.com müşteri hizmetlerinden bir arkadaş direkt bana ulaştı. Sistemin nasıl işlediğini anlattı ve benim çok hoşuma gitti. Daha sonra durumu oğlum ile durumu görüştüm ve oğlum ehil.com'u araştırdı. Araştırmalarımızın sonucunda elimizde biraz done oluştu tabi. Daha sonra ehil.com'un saha ekibiyle görüşmek istedik. Kafamızda belli sorular vardı ve gelen ekip bu soruları mantıklı bir şekilde cevapladıktan sonra sisteme dahil olduk ve kesinlikle doğru bir karar verdiğimize inanıyoruz. Yaklaşık 2 aydır çalışıyoruz ve ilk işlerimizi yapmaya başladık.

aEhil.com'un size faydaları nelerdir?

Öncelikle direkt müşteri potansiyelini arttırıyor. "Ben bu işi yapıyorum ama kime yapacağım?" sorununu ortadan kaldırıyor. İş yaptıracak müşteriler ile bu işi yapabilecek ehiller eşleşiyor ve her iki tarafından da memnun kalacağı anlaşmalar ortaya çıkıyor. Artık müşteri aramaya da işin ehlini de aramaya gerek yok. Ehil.com bunu sağlıyor.

aEhil.com'un en beğendiğiniz 3 özelliği nedir?

1. Çok hızlı geri dönüş (oldukça şaşırtıcı şekilde hızlı).
2. Güvenilir.
3. Müşteri hizmetleri gayet iyi çalışıyor. Hatta artık aile gibiyiz diyebilirim.

aDiğer kurumsal ehil firmalara ehil.com'u tavsiye eder misiniz?

Sonuçta hepimiz ticaret yapıyoruz ve ticaretin mutlaka ahlak çerçevesinde olması gerektiğini düşünüyoruz. Ehil.com ile de bunu yakaladık ve çok memnun olarak çalışıyoruz. Ticaret şeffaf, dürüst ve ahlaklı olduktan sonra hiç bir problem yaşamazsınız. Ehil.com hem müşteri açısından hem de ehil açısından böyle bir durum da ortaya çıkarıyor.
Ehil.com her düzeyden müşteriye hizmet veriyor. Her firmanın da hizmet verebileceği belli bir kesim olur mutlaka. Dolayısıyla sisteme dahil olan bütün firmalar mutlaka kendilerine ve müşterilere uygun işler bulabiliyorlar.
Her firmanın belli bir potansiyeli var tabi ki. Bugün çoğu fabrika da zamanında ufak bir dükkandan bu duruma gelmiş. Dolayısıyla ufak bir dükkandan büyük bir firmaya dönüşebilmek açısından ehil.com çok büyük bir avantaj.
Dolayısıyla büyümek istiyorsanız Ehil.com'a hemen üye olun.

Yavuz Tuntaş
Eser Mobilya & Dekorasyon
2013'den beri üye

Eser Mobilya & Dekorasyon
Eser Mobilya & Dekorasyon


Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.