Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Ahşap Pencere Tamiri> Aydın> Yenipazar

En Uygun Aydın Yenipazar Ahşap Pencere Tamiri Fiyatları

En uygun Ahşap Pencere Tamiri fiyatları
Ücretsiz 5 Ahşap Pencere Tamiri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Ahşap Pencere Tamiri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Ahşap Pencere Tamiri Fiyatları Hakkında


Ahşap Pencere Tamiri Fiyatı Ne Kadardır?
Ahşap Pencere Tamiri Nasıl Yapılır?
Ahşap Pencere Kullanımının Faydaları Nelerdir?

Ahşap Pencere Tamiri Fiyatı Ne Kadardır?

Ahşap pencereler bir dönem popülaritesini kaybetmiştir. Ancak günümüz mimarisinde artık hak ettiği değeri bulmaya başlamıştır. Ahşap görünüm itibariyle sizi daha zengin bir görünüme kavuşturabilir. Evde ahşap pencere tamiri, yardım almadan kendi kendinize yapabileceğiniz bir iş değildir. Bu işlere kabiliyetiniz olsa bile genellikle yanınızda bir başkasının olması sizin yararınıza olacaktır.

Örneğin pvc pencerenizin ömrü 25 sene iken tamir ve bakımı zamanında bir marangoz tarafından yapılan ahşap pencerenizin ömrü 100 yıl bile olabilir. Bu da fiyat açısından size ahşap pencere seçmenin daha avantajlı bir seçim olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak ahşap size ilk etapta maliyet olarak yüksek gelebilir. Fakat ahşabı tercih ederek şık bir görünüme kavuşmakla birlikte, uzun zamana yaydığınızda daha karlı olacaksınız. Yapmanız gereken işin ehlinden fikir alıp doğru tercih yapmak olacaktır.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

375 TL

290 - 450
Benzer İş Yaptır

Tamir ettirmek istediğiniz parçaları seçiniz Menteşe, Çerçeve, Diğer, Pencere açılmıyor, Pencere kapanmıyor, Pencere Kolu, Pencerenin arasında hava geçiyor
Tamir ettirmek istediğiniz pencerenin özelliklerini seçiniz Kanatlı
Talep Detayları : Eski ahşap pencerelerimiz var, boyaları dökülmüş, kimisi tam kapanmıyor, bazılarının pencere kolları bozuk, çoğu pencerenin arasından hava geçiyor. 6 tane 140m x 200m pencere var. Var olan eski boyayı söküp, zımparalayıp beyaz yağlı boya ile boyanmasını istiyoruz. Bahsettiğim tamirlerin de yapılmasını istiyoruz. Bahsettiğim işlem 1 kat için geçerli fakat fiyat uygunluğuna göre 3 katı da boyatmak istiyoruz.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

550 TL

410 - 680
Benzer İş Yaptır

Tamir ettirmek istediğiniz parçaları seçiniz Diğer, Pencerenin arasında hava geçiyor
Tamir ettirmek istediğiniz pencerenin özelliklerini seçiniz Kanatlı
Talep Detayları : Evimdeki 6 adet ahşap pencerem içeriye soğuk hava ve su geçiriyor.En kısa zaman da tamir edilmesini istiyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Mert G.|Ocak 2017


Ahşap pencere tamiri fiyatlarına bakarken ehil.com karşıma çıktı. Ahşap pencere tamiri firmalarının bana ulaşabilmesi için talep oluşturmam gerektiğini öğrendim ve bir talep oluşturdum. Talebimde açıklama olara"Eski ahşap pencerelerimiz var, boyaları dökülmüş, kimisi tam kapanmıyor, bazılarının pencere kolları bozuk, çoğu pencerenin arasından hava geçiyor. 6 tane 140m x 200m pencere var. Var olan eski boyayı söküp, zımparalayıp beyaz yağlı boya ile boyanmasını istiyoruz. Bahsettiğim tamirlerin de yapılmasını istiyoruz. Bahsettiğim işlem 1 kat için geçerli fakat fiyat uygunluğuna göre 3 katı da boyatmak istiyoruz." yazdım. İki saat içerisinde üç tane ahşap pencere tamiri firması beni aradı. Gelip ücretsiz keşif yaptılar ve fiyatlarını söylediler. Uygun fiyatlı olan ve ödeme konusunda bana taksit yapan ahşap pencere tamiri firması ile anlaşarak pencerelerimin tamirini yaptırdım.
Billur Kirgul W.|Kasım 2014


İstanbul/Eyüp'deki evimdeki 6 adet ahşap pencerem içeriye soğuk hava ve su geçiriyor.En kısa zaman da tamir edilmesini istiyordum. Tamir'in uzun iş olcağını sanmıyordum. Asıl mesele güvenilir bir firma bulmakta. Ehil.com vasıtasıyla firmaya da kısa sürede erişebildim. Omsan Dekorasyon firmasıyla oturup detayları görüşme fırsatını yakaladık. Aklımızdaki soru işaretlerini tamamen giderdiler.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.