Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri> Aydın> İncirliova

En Uygun Aydın İncirliova Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri Fiyatları

En uygun Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatları
Ücretsiz 5 Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri Fiyatları Hakkında


Antika Eşya Tamiri Fiyatı Ne Kadardır ?
Antika Eşya Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?
Antika Eşya Tamiri Nasıl Yapılır?

Antika Eşya Tamiri Fiyatı Ne Kadardır ?

Tarihsel belge niteliğindeki kültür ürünlerinin gelecek kuşaklara aktarılabilmesi için antik eşya tamiri önem arz etmektedir. Tarihi ve el işçiliğini koruma bilinci ile dünü bugüne taşımak amacı ile antik eşyaların kırılması, eskimesi halinde onları atmak yerine tamir ettirmek gerekmektedir. Tüm dünyada kültür varlıklarının daha iyi anlaşılmaya başlaması ile birlikte antik eşya tamiri ve restorasyonu artmaya başlamış ve bu tamir ve restorasyon işlemi bir bilim dalına dönüşmüştür diyebiliriz.

Çok zengin bir kültür mirasına sahip ülkemizde tarihteki el işçiliğini korumak amacı ile antik eşya tamiri oldukça önem teşkil etmektedir. Estetik değere sahip kültür varlıkları diyebileceğimiz eşyaların yaşatılması ve gelecek kuşaklara aktarılabilmesi için eserlerin tamiri, onarımı ve korunması oldukça önemlidir. Bunu sağlayabilmek için profesyonel bir çalışma ve son teknik imkânları kullanmak gerekmektedir. Maliyeti antika parçalara göre değişmektedir. Detayı fazla bir parçanın maliyeti de yüksek olacaktır.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır


İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Marküteri Restorasyon/Tamir, Gomalak Cila
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Ahşap Antika
Talep Detayları : Aynalı bir gardrobum var. Aynasını ve iç düzeneğini yeniletmek, dışını da cilalatmak istiyorum. İki kapılı ve toplam 4 çekmeceli yaklaşık 50 yıllık bir dolap. 2 metre civarı boydur. 2 tane tekli koltuk var onunda zımparalarının ve cilalanamsı gerekiyor. 1 tane sandığım var.onunda cilanlanması gerekiyor .1 tane komidinim var. 50 santim boyunda kolsol var cilalanması var. 1 tane sehpam var onunda cilalanması gerekiyor . boyu metre boyunda boyunda çiçekliğim var. oda cilalanıcak. bugün müsaitim.

İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Diğer
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Ahşap Antika
Talep Detayları : Ev sahibiyim. Ahşap binamıza genel bir bakım ve onarım yapılmasını istiyoruz. 4 katlı yaklaşık olarak 1200 m2 dir. Anıtlar müdürlüğünden gerekli izinleri henüz almadık firmalarla görüşüp gerekli yönlendirmeler neticesinde izinleri almayı planlıyoruz. Evimiz 1. dereceden tarihi eser. İlginize teşekkür ederiz.

İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Diğer
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Ahşap Antika
Talep Detayları : Sarıyer merkezde 2. Dereceden tarihi eser statüsünde 4 katli 30 m2 ev restore ettirmek istiyorum yardımcı olur musunuz?Resmi ekte paylaştım.

İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Diğer
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Tablo, çerçeve vb.
Talep Detayları : filli saat başı kırıldı benim için çok önemli yardımcı olursanız çok mutlu plurum

Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Tablo, çerçeve vb.
İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Resim, Cilt, Tablo, Çerçeve vb. Tamir/Restorasyon
Talep Detayları : Tablomun çerçevesini yaptırıyor olacağım.Tabloyu görmek için keşife gelinmesini istiyorum.Değerli bir tablodur.1 hafta içerisinde de hizmeti alıyor olacağım.

İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Gomalak Cila
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Ahşap Antika
Talep Detayları : İstanbul Üsküdar daki adresimde antika eşyalarımın tamiratının yapılmasını istiyorum.Vitrin, şifoniyer, küçük bir büfe ve 4 parça sehpa dan oluşan eşyalarımızın cilası için hizmet almak istiyorum.Keşif için müsaitim.

İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Marküteri Restorasyon/Tamir, Gomalak Cila
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Ahşap Antika
Talep Detayları : İstanbul Beyoğlu daki 16 tane sandalye ahsap ve deri kaplama oturma yerleri yükseltelecek.İngiltere konsolosluğu ürünleri 1800 lerden kalma antika eşyalarımız var.Bazılarının derilerinde değişim olacak.3 tane bank var minder yaptırmak istiyorum.Pazatresi günü keşif için müsaitim.Anlaşırsam hizmet almak istiyorum.

Klimanın yada havalandırmanın kullanıldığı yeri seçiniz. Daire
İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Diğer
Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Ahşap Antika
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.

Restore ve Tamir ettirmek istediğiniz ürünü seçin Tablo, çerçeve vb.
İhtiyaç duyulan hizmet türünü seçin Resim, Cilt, Tablo, Çerçeve vb. Tamir/Restorasyon
Talep Detayları : ortalama 160-170cm boyunda olan aynamın tadilatını istiyorum. Aile yadigari olan aynam anıtlar kurumuna kayıtlı değildir . Ekspertize uygun olup konu ile ilgili teklifleri bekliyorum.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Pürlen U.|Kasım 2016


Aynalı bir gardrobum var. Aynasını ve iç düzeneğini yeniletmek, dışını da cilalatmak istiyordum. İki kapılı ve toplam 4 çekmeceli yaklaşık 50 yıllık bir dolap. 2 metre civarı boydur. 2 tane tekli koltuk var onunda zımparalanıp ve cilalanması gerekiyordu. 1 tane sandığım var. onunda cilalanması gerekiyordu .1 tane komidinim var. 50 santim boyunda konsol var cilalanması var. 1 tane sehpam var onunda cilalanması gerekiyordu . boyu metre boyunda boyunda çiçekliğim var oda cilalanacaktı. hepside en az 50 yıllık olduğu için tarihi eser restorasyonu firmasına ihtiyacım vardı. sordum soruşturdum tavsiyeler üzerine ehil.com a girerek tarihi eser restorasyonu için bir talep oluşturup tüm eşyalarımı yazdım. sonra beni tarihi eser restorasyonu firmaları aradı. detaylıca konuştuk ve whatsapp tan resimlerini gönderdim. tarihi eser restorasyonu fiyatını da anlaştık ve firma gelip eşyalarımı alıp gitti. anlaştığımız gibi bir hafta sonra tarihi eser restorasyonu tamamlanan eşyalarımı getirdi. yaptıkları işçilik çok hoşuma gitti. herkese tavsiye ederim. ne yaptıracaksanız önce ehil.com a başvurun.
Nılufer T.|Kasım 2014


İstanbul Beyoğlu daki 16 tane sandalye ahsap ve deri kaplama oturma yerleri yükseltelecekti.İngiltere konsolosluğu ürünleri 1800 lerden kalma antika eşyalarımız var.Bazılarının derilerinde değişim olacaktı ve 3 tane bank var minder yaptırmak istiyordum,internette Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatlarına bakarken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Durak Restorasyon Mimarlık İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ve Değerli Eşya Danışmanlık Ve Tic A.Ş. firmalarını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Hilal Z.|Kasım 2014


İstanbul Üsküdar daki adresimde antika eşyalarımın tamiratının yapılmasını istiyordum,internette Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Efe Tasarım Mobilya Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Ersin Ş.|Kasım 2014


Sarıyer merkezde 2. Dereceden tarihi eser statüsünde 4 katli 30 m2 ev restore ettirmek istiyordum,internette Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatını araştırırken ehil.com u gördüm ve başvuru yaptım,ehil.com bana Gamb Mühendislik firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Ali S.|Kasım 2014


Tablomun çerçevesini yaptırmak istiyordum,internette Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve başvuru yaptım,ehil.com bana Uns Tadilat&Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Selçuk S.|Kasım 2014


ortalama 160-170cm boyunda olan aynamın tadilatını istiyordum.internette Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve talep oluşturdum,ehil.com bana Kaynakçı Metal firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Muhammed D.|Kasım 2014


Ahşap binamıza genel bir bakım ve onarım yapılmasını istiyorduk. 4 katlı yaklaşık olarak 1200 m2 dir.internette Antika Eşya/Tarihi Eser Restorasyonu/Tamiri fiyatlarını araştırırken ehil.com u buldum ve başvuru yaptım,ehil.com bana 3A Yapi Dekorasyon firmasını yönlendirdi,ehil.com a çok teşekkür ediyorum.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.