Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Basılı Malzeme Tasarımları> Antalya> Akseki

En Uygun Antalya Akseki Basılı Malzeme Tasarımları Fiyatları

En uygun Basılı Malzeme Tasarımları fiyatları
Ücretsiz 5 Basılı Malzeme Tasarımları firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Basılı Malzeme Tasarımları fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
0 TL

Genel olarak bu iş için
0 TL - 0 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
0 TL

En yüksek fiyat :
0 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Basılı Malzeme Tasarımları Fiyatları Hakkında


Basılı Malzeme Tasarımları Fiyatı Ne Kadardır?
Basılı Malzeme Tasarımları Nasıl Olmalıdır?
Basılı Malzeme Tasarımları Nasıl Olmalıdır?

Basılı Malzeme Tasarımları Fiyatı Ne Kadardır?

Güzel basılan bir tasarım birçok şeyi etkileyebilir. Bunlar için profesyonel bir tasarım şirketinden yardım almanız gerekir. Bu yardım için doğru adresiniz olan ehil basım firmalarımızın tasarlayacağı malzemelerin basımında sizler için en uygun olanını seçecektir. Basılı malzeme tasarımları maliyetinde basılacak olan kartvizit, afiş, poster vb. gibi tasarımların sayısı önemlidir. Sayısında ne kadar artış olursa maliyetinde de o kadar artış olur.

Afiş ve posterlerin basımı için kullanılacak olan malzemelerin kalitesine göre de maliyetinde değişiklik olabilmektedir. Ve basılacak olan tasarım malzemelerin büyük ve küçük oluşu da bu maliyet değişiminde sebep olabilir. Bu konuda ehil firmalarımız ile çalışmanız sizin için doğru bir karar olacaktır.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır


Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Kartvizit tasarımı, Web sitesi tasarımı, Kurumsal kimlik tasarımı, İlan tasarımı
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 1 Ay içinde
Şirket yapınızı seçiniz Şahış şirketi
Talep Detayları : Karşıyaka'da bayramdan sonra açacağım cafeye web sitesi,ilan ve kartvizit tasarımı yaptırmak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

7.000 TL

5.390 - 8.890
Benzer İş Yaptır

Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 1 Ay içinde
Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Kartvizit tasarımı, Diğer tasarım hizmetleri
Şirket yapınızı seçiniz Şahış şirketi
Talep Detayları : A-4 kagıt boyutunda 4 yaprak 8 sayfa firma tanıtımı ile ilgi katolog yaptırmak istiyorum.max1000pcs.Tadilat-dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmayız.Teşekkürler.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.200 TL

870 - 1.590
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Kartvizit tasarımı, Kurumsal kimlik tasarımı, Logo tasarımı
Şirket yapınızı seçiniz Limited şirketi
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 3 gün içinde
Talep Detayları : Porselen ithalatı kategorisinde faaliyet gösteren firmayız.Kurumsal kimlik tasarımı yani logo,kartvizit,davetiye kategorilerinde hizmet almak istiyoruz.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.000 TL

770 - 1.220
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Kartvizit tasarımı, Logo tasarımı
Şirket yapınızı seçiniz Şahış şirketi
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 10 gün içinde
Talep Detayları : Emlak gayrimenkul hizmetleri adında bir firma kuruyorum.Bunun icin logo calismasi ve kartvizit tasarımı yaptırmak istiyorum.Teşekkürler.

Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Diğer tasarım hizmetleri
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. bir hafta içinde
Şirket yapınızı seçiniz Şahış şirketi
Talep Detayları : Talep detayı belirtilmemiş.

Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Kurumsal kimlik tasarımı
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 3 gün içinde
Şirket yapınızı seçiniz Limited şirketi
Talep Detayları : Mobilya üretim fabrikamız için tüm kurumsal kimlik çalışmaları konusunda uzman ehiller ile görüşmek istiyoruz. Çok acil katalog tasarımı ve diğer çalışmaları yaptıracağız.En kısa zaman da hizmet almak istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.000 TL

690 - 1.240
Benzer İş Yaptır

Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. bir hafta içinde
Şirket yapınızı seçiniz Şahış şirketi
Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Diğer tasarım hizmetleri
Talep Detayları : 15 adet arkasında ve ön sol göğüs kısmında yazılı tişört bastırmak istiyorum telefon numarası şirket adı gibi bir yazı olacak şekilde tisörtleri ya gri renkte ya da mavi renkte istiyorum. kargoyla da yollanabilir bende alabilirim firmadan.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

1.500 TL

1.030 - 1.900
Benzer İş Yaptır

Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Kartvizit tasarımı, Logo tasarımı
Şirket yapınızı seçiniz Şirket değil bireysel ihtiyaç
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 3-5 gün arası
Talep Detayları : Sahsım adına kartvizit ve logo tasarlatmak istiyorum.Kişisel olacak.Kartvizit 500 adet civarında olacak.En kısa zamanda firmaların ulaşmasını istiyorum.
BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

3.000 TL

2.370 - 3.630
Benzer İş Yaptır

Şirket yapınızı seçiniz Limited şirketi
Yaptırmak istediğiniz tasarım türünü seçiniz. Web sitesi tasarımı
Ne kadar sürede tasarımı teslim almak istersiniz. 10 gün içinde
Talep Detayları : Hazır giyim firma bir web sitesi tasarlamak istiyor.Firma beni yönlendirsin bu konu pek bilgim yok.

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Deniz C.|Kasım 2014


İstanbul/Ataşehir de şahsım adına kartvizit ve logo tasarlatmak istiyordum.Kişisel olacaktır.Kartvizit 500 adet civarında olacaktır.En kısa zamanda firmaların ulaşmasını istiyordum. Kısıtlı zamanım olduğu için aklıma ilk ehil.com geldi. Ehil.com yaklaşık 30 kategoride hizmet sağlayan firmadır. Onlar bana Etkin Grup Medya Ajans Turizm İnşaat İç ve Dış Tic Ltd Şti'ni 24 saat içinde yönlendirdiler. Firma ile gerek kalite gerekse fiyat konuları üzerinde konuşmalar yaptık.
Hüseyin T.|Kasım 2014


İstanbul/Bağcılar da ikamet etmekteyim. Hazır giyim üzerine firma bir web sitesi tasarlamak istiyordum. Web tasarım hakkında pek fikrim yoktur o bakımdan firmanın beni yönlendirmesini istiyordum. Web tasarım ile ilgili çalışan firmayı nasıl bulacağım diye çok düşündüm. Yakın arkadaşlar vasıtasıyla ehil.com ile tanışma şerefine nail oldum. Ehil.com bana lazım olan web tasarım firmasını ayağıma kadar getirdi. Ve bu işlem yalnızca 1 2 tıklama ile gerçekleşti. Asyamedya Reklam Bilişim Ar-Ge Hizmetleri adını kullanan reklam ve web tasarım firmasının bana yardımcı olabileceğini söylediler. Firma ile bire bir görüşmelere geçtik. Her konuyu en ince detayına kadar konuştuk
Ercan K.|Kasım 2014


İstanbul/Büyükçekmece de şahıs şirketime basılı malzeme kullanmak istiyordum. İşlerin yoğunluğu sebebiyle çok kısıtlı sürem vardı. Ehil.com'a talep gönderdim, böyle bir hizmete ihtiyacım olduğuna dair. Hemen telefonumdan geri dönüş yaptılar, bu duruma inanamadım. Hatta firmayı da bir çırpıda gönderdiler. Grafikevi firması benimle telefon yoluyla iletişime geçtiler. Kafama takılan fiyat konusunu ve iş kalitesi hakkında bazı sorular sordum firmaya. Hiç birini yanıtsız bırakmadılar. Minnettarım
Duru Dilek B.|Kasım 2014


Büyükçekmece deki mobilya üretim fabrikamız için tüm kurumsal kimlik çalışmaları konusunda uzman ehiller ile görüşmek istiyorduk. Çok acil katalog tasarımı ve diğer çalışmaları yaptıracakdık.Önceden ehil.com hakkında fikrim olduğu için firma bulurkende pek zorlanmadım. Ehil.com'un hızına hayranım doğrusu. Kendileri bana 4 ehil firma gönderdi. Fç Medya Bilişim Hizmetleri, 333 Reklam ve Bilişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti, Etkin Grup Medya Ajans Turizm İnşaat İç ve Dış Tic. Ltd. Şti ve Bu Yıl Reklam firmalarıdır. Bu 4 ehil firma arasından Fç Medya Bilişim Hizmetleri ile çalışmayı düşünüyorduk. Bize fiyat listelerini ve yapılmış diğer işlerini gösterdiler. Herkesin ehil.comdan faydalanması lazım.
Muhammet B.|Kasım 2014


İstanbul/Bahçelievler de tadilat-dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmayız. A-4 kagıt boyutunda 4 yaprak 8 sayfa firma tanıtımı ile ilgi katolog yaptırmak istiyordum.max1000pcs. Yapılacak tanıtım katologları fazla olduğundan işlemin uzun süreceğini düşünüyordum. Akrabalarım sayesinde ehil.com ile tanıştım ve hiçte öyle olmadığını gördüm. Bana 24 saat içinde Markas Reklam adında istediğim hizmeti yapacak firmayı yönlendirdiler. Teşekkürler.
Yavuz C.|Kasım 2014


İstanbul/Beyoğlu'nda porselen ithalatı kategorisinde faaliyet gösteren firmayız.Kurumsal kimlik tasarımı yani logo,kartvizit,davetiye kategorilerinde hizmet almak istiyorduk. Satışlarında artmasında reklamın önemi ne kadar fazla bunun farkındayız. Bizde bunu faaliyete geçirmek için ehil.com'a sarıldık. Ehil.com'un sitesinen girdik ve bir talep formu oluşturduk istediğim hizmet üzerine. İnanılmaz kısa bir süre geri dönüş yaptılar. The Mask Ajans firması ile ihtiyaçlarımı halledebileceğimi söylediler. Bende The Mask Ajans firmasıyla görüşmelere başladım. Ehil.com çalışanları ve yetkililerine çok teşekkür ederim.
Suat H.|Kasım 2014


Karşıyaka'da bayramdan sonra açacağım cafeye web sitesi,ilan ve kartvizit tasarımı yaptırmak istiyordum. Bu hizmetlerin hepsini bir arada sunabilecek aracı firma olan ehil.comla iletişime geçtim. Yetkili kişiler tarafından Cmyk Tasarım, Dörtgen Dizayn, Katre Danışmanlık Eğitim Ve Bilişim Hizmetleri, Reklam361 Tasarım Stant Sergileme Dekorasyon Hizm. yönlendirildi. Ancak aralarından Cmyk Tasarım ile detaylı görüşmelere geçebildik. Çünkü Cmyk Tasarım kalitesinden ödün vermiyor ve uygun fiyat aralıklarıyla ihtiyacı olanların ilgisini çekiyordu.
Nazan A.|Kasım 2014


İstanbul/Sarıyer de emlak gayrimenkul hizmetleri adında bir firma kuruyordum.Bunun icin logo calismasi ve kartvizit tasarımı yaptırmak istiyordum. Kuracağım emlak şirketi civarında reklam firmalarını aramaya başladım ancak hem bütçeme uygun hemde kaliteli bir firma ile karşılaşamadım. İnternette dolanırken ehil.com ile karşılaştım. Siteyi araştırdıktan sonra amaçlarını da anlamaya başlamıştım. Ehil.com 30 kategoride hizmete ihtiyacı olan kişilere ehil firmalar sağlamakla mükelleftir. Bende bundan faydalanmak istedim ve bana Prossolutions firmasını aktardılar. Prossolutions firması ile uzun görüşmeler sonucu hem uygun fiyat hemde iş kalitesine üzerine bilgiler edindim. Talebimi dikkate alıp yardımcı oldukları için teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.