Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > Temizlikçi> Ankara> Yenimahalle

En Uygun Ankara Yenimahalle Temizlikçi Fiyatları

En uygun Temizlikçi fiyatları
Ücretsiz 5 Temizlikçi firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

Temizlikçi fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
160 TL

Genel olarak bu iş için
100 TL - 280 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
30 TL

En yüksek fiyat :
400 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


Temizlikçi Fiyatları Hakkında


Ev Temizliği Fiyatı Ne Kadardır?
İşyeri Temizliği Fiyatı Ne Kadardır ?
Halı Yıkama Fiyatı Ne Kadardır ?

Ev Temizliği Fiyatı Ne Kadardır?

Ev temizlik fiyatlarını etkileyen faktörler ise çeşitlilik göstermektedir. Ev temizliğinde maliyeti etkileyen faktörlerin başında temizlenecek olan evin büyüklüğü gelmektedir. Temizlenecek olan alan ne kadar büyük olursa kullanılacak olan malzeme, harcanacak olan zaman ve temizlik işinde çalışacak olan kişi sayısı artış göstereceği için maliyet de artacaktır.

Maliyeti etkileyecek olan bir diğer faktör, temizlik işinde kullanılacak olan malzemelerin kim tarafından temin edileceğidir. Eğer kullanılacak olan malzemeleri siz temin ederseniz firma tarafından sadece temizlik ücreti alınır. Ancak eğer isterseniz temizlik malzemeleri firma tarafından da temin edilebilir. Böyle bir durumda temizlik ücretine ek olarak temizlik malzemelerinin ücreti de fiyata dahil edilir. Temizlik işleminin tamamlanmasını istediğiniz süre de ev temizlik fiyatlarını etkileyebilir. Örneğin; 3-4 saat içerisinde tanıdıklarınızı ağırlamanız gerekiyor ve temizlik için yeterli zamanınız yok.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

BU İŞ YENİ
TAMAMLANDI

130 TL

100 - 160
Benzer İş Yaptır

Talep Detayları : Cam silme mutfak ve banyo temizliği

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Birgül B.|Ekim 2016


evim 5+1 180m2 boş daire 5 oda inşaat temizliği değil genel ev temizliği yapılacaktı. sadece gerekli temizlik malzemelerini firmanın almasını istiyordum. ankara yenimahallede ev temizliği yapan firmaları ve ev temizliği fiyatlarını araştırırken tavsiye üzerine ehil.com a girip ev temizliği için talep oluşturdum. memnun kalırsam firmadan sürekli olarak temizlik hizmeti almak istediğimi belirttim. ev temizliği yapan firmalardan fiyat teklifleri geldi ve uygun olan ile anlaştık. artık düzenli olarak temizliğe geliyorlar.
Havva O.|Eylül 2016


Ankara Yenimahallede Ev Temizliği Firması Bulmak Biraz Zor. www.ehil.com da Oluşturduğum Talep Sonucunda Beni Arayan Ev Temizliği Firması İle Anlaştık. Evimi Dip Temel Cam Duvar Koltuk Halı Herşeyi Tertemiz Silip Süpürdüler. Gerçekten Çok Memnun Kaldım Teşekkür Ederim www.ehil.com
Hanifi Burak Y.|Mayıs 2015


Akyakagrup Temizlik firmasından Eda hanım geldi ,Çok çalışkan ve özverili bir şekilde heryeri temizlemeye çalıştı kendisinden çok memnun kaldım , , teşekkürler
Deniz U.|Ekim 2014


Ankara/Yenimahalle'deki evimin duvarlarında temizlik yapılacaktır. Yaklaşık olarak 125-150 metrekaredir. Evimde temizlik hizmeti tek bir sefere mahsus olacaktır. Evimdeki temizlik detaylı değilde genel bir temizlik olacaktır. Uzun süredir evimde temizlik yapılmamaktadır. Bu konu hakkında Uzman Temizlik Hizmetleri firmasıyla görüşmeler yaptım. ehil.com çok yardımcı oldu.
Önder A.|Ekim 2014


Yaklaşık 300-400 metrekare olan evimde standart bir temizlik olmasını istiyordum. Asıl temizlik işlemi tamamlandıktan sonra ayrıca duvar temizliği ve koltuk yıkama konularında da yardım istiyordum. Bu temizlik yalnızca tek bir sefere mahsus olacaktır. Temizlikte gerekli olacak malzemeleri kendım temin edecektim. İsteklerimi kabul eden Engrup Astemizlik firmasıyla gerekli konularda görüşmeler yaptık. Sitenize teşekkürler.
Mustafa Y.|Ekim 2014


Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde 126-150 metrekare büyüklüğünde evimin temizliğini yaptırmak istiyordum. Temizlik için gerekli malzemeleri kendim temin edeceğim ve bu temizlik işlemi yalnızca bir kerelik olacaktır. Bir çok firma aramaya çalıştım ancak bütçene uygun firmayı Ehil.com'da bulabildim. Bulduğum Drk İnş. San. Tic. temizlik firmasıyla fiyat konusunda da görüştüm . Sitenize teşekkür ederim.
Nevin E.|Ekim 2014


Ankara/Yenimahalle'deki evim 101-125 metrekare arasında büyüklüğü vardır. Evimde detaylı, geniş kapsamlı bir temizlik istiyordum ve Ütü,Koltuk yıkama ve halı yıkama işlemleride yapılmasını istiyordum. Evimde evcil hayvan beslemekteyim ve Temizlik işleminin Ayda 1 kez sürekli yapılmasını istiyordum. Gerekli maddelerin şirket tarafından getirilmesini istiyordum. Evimde en son 2 hafta önce temizlik yapılmıştır. Şartlara ayak uyduracak bir temizlik firması arıyordum ve Engrup Astemizlik firmasıyla görüşmeler yaptım. Ehil.com'a teşekkürler.
Pelin A.|Temmuz 2013


Suna Ö.|Ocak 2013


Esra S.|Ekim 2016


bana ait ,sıfır bir bina yeni ev olduğu için dip köşe temizlik istiyordum. camlar çok büyük boydan cam. sadece kapılar,cam, yer temizlenecekti. ince bir ev temizliği yaptırmak istiyordum. eşim ehil.com da ev temizliği fiyatlarının uygun olduğunu söyledi. temizlik malzemelerini kendim aldım (deterjanları). talep oluşturduktan sonra beni arayan ev temizliği firmaları fiyatlarını söyledi. ev temizliği fiyatlarının uygun olduğunu görünce anlaştım ve evimin temizliğini yaptırdım.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.