Google+
 
Ehil.com > Fiyatlar > İç Cephe Boya> Ankara> Yenimahalle

En Uygun Ankara Yenimahalle İç Cephe Boya Fiyatları

En uygun İç Cephe Boya fiyatları
Ücretsiz 5 İç Cephe Boya firmasından fiyat teklifi al

Puan ve yorum incele, dilediğini seç

İç Cephe Boya fiyatları

Bölge : Genel  |  Bölge Değiştir 

Ortalama Fiyat İstatistiği :
1.753 TL

Genel olarak bu iş için
652 TL - 5.377 TL
arası harcama yapılmaktadır.

En düşük fiyat :
450 TL

En yüksek fiyat :
9.000 TL

Fiyat bilgileri Ehil.com güncel üye veritabanından alınmıştır.

Bu bilgileri nasıl topluyoruz?

s
Almak istediğiniz hizmet
ihtiyacınızı belirtin
s

s
24 saatte ehil firmalar size
tekliflerini iletsin
iletiler

s
Fiyat ve kalite karşılaştırarak
dilediğiniz ehil firmayı seçin
yorumlar

Teklif Al — Ücretsiz


İç Cephe Boya Fiyatları Hakkında


İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?
İç Cephe Boya Nasıl Yapılır?

İç Cephe Boya Fiyatı Ne Kadardır?

Renklerinizi seçtiğinizde iç mekan boyama maliyetini ve badana fiyatlarını etkileyecek birkaç faktör vardır. Eğer bir dekoratör tutarsanız, ki bu tavsiye edilen bir durumdur maliyet biraz artabilir. Ancak profesyonel bir dekoratörle çalışmanın avantajları büyüktür. Bir dekoratör uzmanlık alanı bu olduğu için sizin göremediğiniz ayrıntıları görebilir ve bu ayrıntıları sizin zevkinizle birleştirerek ortaya harika sonuçlar çıkarabilir.

Maliyeti etkileyecek bir başka faktör de boyanacak olan odanın büyüklüğüdür. Boyanacak olan oda ne kadar büyük olursa harcanacak olan boya ve enerji de o kadar büyük olacaktır. Aynı zamanda iç cephe boyamanın süresi de uzayacağı için bu maliyete etki edecektir. Yapılması gereken şey iç cephe boyasını seçtikten sonra bu işi yapması için profesyonel olan, işinde ehil bir boyacıdan yardım almaktır. Böylece ortaya çıkacak olan sonuç son derece güzel olacak ve sizi mutlu edecektir.


En güncel fiyat tekliflerine bak, karşılaştır

Ehil firma olarak
bu listeye beni ekle

İlçelere Göre Fiyatlar


En Yeni Müşteri Yorumları
Derya I.|Ağustos 2017


Kullanımda olmadığım 80m2 civarı 4 bölüm evimin hem duvarı hem tavanlarını boyatmak istiyordum. Tavan yüksekliği 2,5 metre civarı. Gerekli malzemeleri kendim temin etmiştim. Sadece işinin erbabı bir iç mekan boyama firmasına ihtiyacım vardı. Aynı zamanda iç mekan boyama fiyatının uygun olmasını istiyordum. Araştırmalarım sonucu tavsiyeler üzerine ehil.com a girdim. İç mekan boyama kategorisinde bir talep oluşturdum. Talebime anında cevap veren iç mekan boyama firması gelip evimde ücretsiz keşif yaptılar. İç mekan boyama fiyatı da çok uygun olduğu için arayan diğer iç mekan boyama firmaları ile görüşmeden direk anlaştım. Bir gün sabahtan akşama kadar tüm evimin iç mekan boyamasını tamamladılar.
Sinan G.|Mart 2016


Dükkanımın ön tarafındaki yaya yolu korkuluklarını komple boyatmak istiyorumdum .Yaklaşık 1000 parça ,tek parçası 100 kg.Akrilik boya ile boyanacakdı.Keşife uygundum.En kısa zamanda hizmet almak istiyorumdum . bunun için boya badana yapılacakdı ehil.com bana bu konuyla ilgili Burçe Yapı, Karataş Grup, ehilleri yönlendirdi
Zeynep K.|Mayıs 2015


128 m2 3+1 evimin sadece duvarlarının boyanmasını istiyordum.Bunun için internet üzerinden iç mekan boyama fiyatlarını araştırırken ehil.com'u gördüm.Kendilerine bir talep oluşturdum ve kısa süre içerisinde bana Atk İnşaat firmasını yönlendirdiler.Bunun için ehil.com'a teşekkür ederim.Herkese tavsiye edebilirim.
Soner A.|Nisan 2015


internetten İç Mekan Boyama fiyatlarını araştırırken yakın komşumun önerisi üzerine ehil.com'a başvuru formunu doldurdum.ben 100 m2 olan dairemin sadece duvarlarını boyatacaktım. müşteri temsilcileri arkadaşları bana hemen geri dönüş yaptılar.ve bana:Atk İnşaat, önerdiler. çok memnun kaldım. ehil.com'u İç Mekan Boyama işini yapabilecek herkeze önerebilirim.
Fatih G.|Ekim 2014


Ankara Yenimahalle de ki 100 m2 3+1 şeklindeki boş olan evimde tavan ve duvar boyaması yapılacaktı,Ehil.com dan yardım istedim, BARIŞ YAPI DEKORASYON ve Mob İç Mimarlık Tasarım firmalarını yönlendirdiler,hizmetten çok memnun kaldım,teşekkürler ehil.com
Yavuz D.|Ekim 2014


Ankara Yenimahalle de ki 130 m2 3+1 şeklinde boş olan evimi tavan ve duvar olmak üzere komple boyatmak istiyordum,Ehil.com a başvuruda bulundum ve BARIŞ YAPI DEKORASYON firmasını yönlendirdiler.Ehil.com a teşekkür ediyorum.
Deniz U.|Ekim 2014


Ankara Yenimahalle de ki yeni taşınacağım 3+1 100 m2 evimi duvarlar ve tavanlar olmak üzere komple boyatmak istedim ve Ehil.com a başvuruda bulundum.Ehil.com bana BARIŞ YAPI DEKORASYON firmasını yönlendirdi,Ehil.com a çok teşekkür ediyorum.
Beyazıt D.|Ekim 2014


Ankara / Yeni mahalle'de 70m2 3+1 duvarların ve tavanların boyanmasını istiyordum. Ehil.com a başvurdum, Alagöz Grup Mobilya firmasını yönlendirdiler,firma ile görüştüm keşfe geldiler.Çok memnun kaldım. Teşekkürler Ehil.com
Tahir O.|Haziran 2017


Ankara Etimesgut Piyade Mahallesinde 77 mt2 2+1 Yüksek Girişli Dairem İçin İç Mekan Boyama Hizmeti Almak İstiyordum. Evim Kiracılar Çıktığı İçin Boş Ve Kullanımda Değildi. Evim Mevcutta Su Bazlı Silinebilen Açık Yeşil Boya İle Boyanmıştı. Evime İç Mekan Boyama Rengi Olarak Fildişi Veya Buz Beyazı Boya Yapılmasını İstiyordum. İç Mekan Boyama Firmalarını Araştırırken Karşıma Çıkan Ehil.com da Oluşturduğum Talebime Anında Yanıt Veren 5 Firma İle Tek Tek Görüştüm. İç Mekan Boyama Fiyat Tekliflerini Sundular. Gelip Evimde Ücretsiz Keşif Yaptılar. En Uygun İç Mekan Boyama Fiyat Teklifini Yapan Firma İle Anlaştık. Evimi Buz Beyazı Renginde Su Bazlı Boya İle Boyadılar. İşçiliklerinden Ve Boyanın Kalitesinden Çok Memnun Kaldım. Çok Teşekkür Ederim.
Alpay K.|Aralık 2016


Kullanımda olmadığım taşınacağım 125m2 3+1 evimin hem duvarı hem tavanlarını boyatmak istiyordum. Tavan yüksekliği 3 metre civarı. Gerekli malzemelerin teminini iç mekan boyama firmasının yapmasını istiyordum. Arkadaşımın ısrarı ile ehil.com a girdim ve ihtiyacım için iç mekan boyama fiyatlarını inceleyip talepte bulundum. Bir saat sonrasında ehil.com daki talebimi görmüş olacak ki bir firma beni aradı ve iç mekan boyama işimiz için keşif yapmak istediğini söyledi. Saatte anlaştık gelip keşif yaptılar. Kullanılacak boya markası ve modeli konusunda konuştuk ve anlaşıp sözleşme yaptık. Bir hafta içerisinde bitireceklerini taahhüt ettiler. 1150 TL ye iç mekan boyama işimizi 4 günde tamamladılar. Teşekkür ederim.

Ehil.com kullanarak Kullanım Şartları 'nı kabul etmiş oluyorsunuz.